Játsszunk vooblyn!

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: Apollo17hu » 2013.01.10. 01:27

TLW_Beszosz írta:Fölöslegesen nem baszom el az időmet.

Csak 7 másik emberét. Én a jövőben biztos nem fogom a saját időmet azzal elbaszni, hogy veled játsszak.
Apollo17hu
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2011.12.28. 00:18

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: kunyi » 2013.01.10. 12:32

annyi hogy 1-1 alkalommal még elmegy mert ugye nonratedet játsszunk, igy érthető néha resign, de hogy aznap kb 3 és fél orát basztunk el 5-6 meccs és a leghosszabb 10perces volt az kicsit olyat ad a fejbe h uninstall aoc v. nemkell magyar game télleg felesleges, szerintem ha toljuk toljuk pontra, vagy mint itt régen vmi tétje legyen vagy ne is toljuk inkább :evil:

faszságnak tartotom h tuti lost v. tuti win....
Mallory Beszosz Conq megki? vs priby rolo én megvki indokolatlan ez mirét 100% win? ha civek bajok akkor meg minek Randommal mentek
kunyi
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:31

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2013.01.10. 22:17

Ultram nálad tahóbb embert nem ismerek, nem tudom minek kell beleszólnod ebbe is. Te meg sokszor hallod saját magad? Még nem találkoztam veled, el se tudtam volna képzelni, h ilyen paraszt vagy alapjáraton. De ebbe nem akarok bele menni, azért írom kis betűvel, ha tovább akarod folytatni akkor privátba légyszí!
Nem tudom hova tenni Apollo ezt a viselkedésedet, ez tőled elég rosszul esik... :roll:
Én baszom el a ti időtöket, mikor nektek tart egy óráig h végre readyzetek, akkor egy olyan mapot válasszunk, h mindenkinek jó legyen. Érdekes dolog ez is. Itt meg aszem azért lett all rnd team, mert szokás szerint megint olyan leosztások jöttek h esélytelen volt. Nekem tök mind1 a map, a civ is, csak normálisan legyen elosztva...
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: Apollo17hu » 2013.01.10. 23:16

Menj már a faszomba, minek ready-zel, ha nem tetszik a random team?

Direkt megvártam, amíg egyezségre juttok, szándékosan csak az után indítottam, hogy senki nem tudott olyan osztást ajánlani, amibe valaki ne kötött volna bele. Ha nem értesz egyet, kilépsz, és keresünk helyetted mást. Képzeld, van, aki örömmel csatlakozik akár egy random osztásba is!

Nézheted úgy, hogy a te időd lett volna elbaszva, de nem Mallory resign-olt, nem Mallory az, akinek slingen kívül nincs más ötlete vikinggel, és nem te vagy az, aki 2k-s ellenfelet vert!

TLW_Beszosz írta:Nem tudom hova tenni Apollo ezt a viselkedésedet, ez tőled elég rosszul esik... :roll:

Ez a célom, halló!
Apollo17hu
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2011.12.28. 00:18

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2013.01.11. 01:29

Most mit könyörögjek? Mondtam h nem azzal volt bajom. Egy lehetőséget láttam, arra h nyerjünk, nem volt jó akkor meg nem túráztatom magam gg ennyi. Nem tom mi a faszt kell ebből akkora ügyet csinálni, egyértelmű h impben esélytelen. Ezek meg fal+boomoltak. c-ben tudtuk volna basztatni őket, azt ennyi. Max egyet kinyírunk, aztán vagy azték ew, vagy mongol leszed kettőnket és onnan vége is a világnak
Ahhoz képest h Mallory 2k ellenfelet vert, arabon kívül semmi nem jó neki.
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2013.01.11. 01:41

Apollo17hu írta:
TLW_Beszosz írta:Nem tudom hova tenni Apollo ezt a viselkedésedet, ez tőled elég rosszul esik... :roll:

Ez a célom, halló!


Hát kösz! Ha így gondolod, akkor tavasszal is a szememhez vághattad volna. Én hülye meg akkor nem azzal foglalkoztam volna, h ne csak legyél mint a befőtt, hanem szóltam direkt a többieknek h foglalkozzunk veled. Jól van akkor ezentúl nem zavarlak, ha ekkora terhet jelentek számodra...
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: Ultram » 2013.01.11. 07:34

TLW_Beszosz írta:Ultram nálad tahóbb embert nem ismerek, nem tudom minek kell beleszólnod ebbe is. Te meg sokszor hallod saját magad? Még nem találkoztam veled, el se tudtam volna képzelni, h ilyen paraszt vagy alapjáraton. De ebbe nem akarok bele menni, azért írom kis betűvel, ha tovább akarod folytatni akkor privátba légyszí!


:D :D :D Úgy érzetem, hogy ez nekem szól :D Beszosz, én nem kertelek, ami a szívemen az a számon és tudom magamról, hogy bunkó vagyok, de leszarom. De ha már nem szeretnek legyen igazad! ÉS mit folytassak privátban? a szidásod? nem szidlak én, csak ez a mentalitás annyira jellemző a magyar gamekra, emiatt nem is szoktam menni; egyszerűen ncisn benned/bennetek kurázsi ahhoz, hogy ratedot nyomjatok, anélkül pedig értelmetlen, mert az első kínos helyzetben gggb van. (Nem vagy egyedül, utoljára amikor játszottam andrew is ugyanígy gg 2 perc után, mert vesztett 2 parasztot az elején, csak nem látta, hogy rated a game; asszed érdekelt, hogy sírt?) Meg mi az hogy esélytelen egy perc után? Legalább próbáld meg, főleg amikor 5 óra után jön össze egy játék; teljes mértékben egyetértek apolloval, s csak nyomatékosítani akartam benned, hogy ezzel a magatartásoddal nem egy ember gameját cseszed el, hanem másik hét emberét is, ami lássuk be elég undorító dolog...
Avatar
Ultram
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2012.01.09. 11:59

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: _Mallory_ » 2013.01.11. 09:18

TLW_Beszosz írta:Ahhoz képest h Mallory 2k ellenfelet vert, arabon kívül semmi nem jó neki.

ha jól emlékszem minden pályán játszottam amit a többség akart 1-2 bf gém kivételével, de azt is többnyire játszottam. múltkor meg azért akartam land mapot mert olyan teamet osztottatok nekem amiből 2en nem tudtak vizen játszani.
+ még kunyi kitalált fos mappján is játszottam, ahol szintén te resignoltam a 2. percben a semmiért........
_Mallory_
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:50

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: Lui » 2013.01.11. 10:51

"(Nem vagy egyedül, utoljára amikor játszottam andrew is ugyanígy gg 2 perc után, mert vesztett 2 parasztot az elején, csak nem látta, hogy rated a game; asszed érdekelt, hogy sírt?)"

Na igen, ebben a gamben benne voltam én is és mondhatni beleégetődött a memóriámba, hogy aki ilyen jól játszik és az egyik legjobb, az, hogy lehet ekkora fasz...
Beszosz ebben a vitában csak vesztes lehetsz, mert nem veszed észre, hogy tényleg bunkóság amit csinálsz.
Mintha, egy társasjátékkal játszanánk, amihez 8ember kell. El hívunk téged is, hogy gyere. Leülünk az asztalhoz, mindenki beleéli magát, dobsz a dobókockával egy kettest a hatos helyett, felállsz és hazamész, többiek meg nem tudnak tovább játszani...
Én azért raktam fel a gamet, mert király. Jó időtöltés. Te miért?

Az, meg hogy egy megoldás a sling? :D :D Chrisnek van az a game, amikor dupla tc rush-t kap...ja és így is hozta. Ennek tükrében akkor tényleg egy megoldás van egy gameben?
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: kunyi » 2013.01.11. 11:40

:) sok vita helyett mi tegnap megoldottuk , voltunk 4en, Priby, Rolo, Beszosz én, feltúrtuk rated mindenki volt mindenkivel 3db egészjóskis meccs, meg végén 2 gyors dm :D, végre tegnap normális gamekvoltak", nincs más lehetőség úgyis van új rate, mire beáll fél év. felkelltúrniaztgg
kunyi
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:31

ElőzőKövetkező

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron