Infók, vélemények, ötletek, javaslatok

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.02.24. 21:57

slaca használj shift-et, akkor máris 4 gomb nyomással kevesebb. :) Én nem használok hotkey-t, esetleg impben mikor iszonyatosan sok egységet kell legyártani.
Akárhol, ha pl egységet akarsz gyártani shift-et lenyomod akkor egyszerre 5-öt tesz a sorba. Nyersanyagküldésnél meg 500-at. Farmok elhelyezésénél is lenyomod a shiftet, akkor többet tudsz letenni.
Mire válaszolok kitörlöd a hsz-t? :D omg
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

HozzászólásSzerző: slaca » 2012.02.24. 22:08

de éppen ez az, hogy azt akarom, hogy ne 1 barakkból jöjjenek ki, mert az sok idő mig legyártódik, ezért jobb ha párhuzamosan minden barakkból egy jön ki, de ez csak egy ötlet, ha nem valósítják meg, akkor sem fogok a kardomba dőlni, bár jó lenne, ha meg tudnák csinálni

ja mert közben megnéztem, hogy működik a shift :), nem hittem hogy ilyen gyorsan válaszolsz
slaca
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2012.01.11. 19:36

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.02.24. 22:18

:D Amúgy ha használod a hotkeyeket, akkor úgy csináld, h az épületre kattintasz és az egység kiválasztását gyorsbillel intézed. Mert sokszor a pálya másik oldalán is van olyan épület, azt ha nyomogatod mint aki megbolondult észre se veszed, h onnan is jön. :D Leginkább ez talán gótnál szokott előfordulni. Láttam pár ilyet. :)
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

HozzászólásSzerző: YounG » 2012.02.29. 11:45

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy kb. mikor lesz kész a játék?
YounG
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.02.28. 22:30

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Ultram » 2012.02.29. 12:01

YounG írta:Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy kb. mikor lesz kész a játék?


12 éve!
Avatar
Ultram
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2012.01.09. 11:59

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

HozzászólásSzerző: WOodo » 2012.02.29. 12:30

slaca írta:Lehetne javítani a csoportba szedett épületek viselkedésén a következő képpen:

ha pl. 5 barrackot kijelölünk és berakjuk egy számra, és utána elkezdjük nyomkodni pl a militia hotkeyet akkor csak az utoljára kijelölt barrakból fognak jönni a katonák, és szerintem sokkal jobb lenne, ha mindegyikből jönnének. Van pl. 5 barrackod az 1-es gombon, és ha megnyomod 5* a militia hotkeyt, akkor mind az 5-ből 1db jönne, nem pedig csak az utolsóból jönne 5db, ezáltal sokkal gyorsabban jönnének. Ugye most ezt úgy lehet megoldani, hogy ctrl-b, q, ctrl-b, q, ctrl-b, q, ctrl-b, q, ctrl-b, q, ahol q a militia hotkeye, ctrl-b meg a barrak. Namármost, ezzel a featurerrel pedig ez így nézne ki: 1qqqqq
Szóval sokkal gyorsabb és praktikusabb, így már csak nem azért lenne értelme az épületek csoportba foglalásának, hogy közös rally pointot adjunk nekik. Egyébként ez a sc2-ben is így működik. Nyilván ezt a barrack mellett a stablere, archery rangre, dockra és a castlere is meg kéne csinálni, és talán a userpatches csávó meg is tudná, vagy a cysion gyerek
Remélem érthető volt, üdv


ja, így sokkal kényelmesebb pl góttal :D
meg az is jó lenne, ha több egységet lehetne kijelölni egyszerre...
WOodo
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.01.09. 14:28

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Richard » 2012.02.29. 13:28

YounG írta:Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy kb. mikor lesz kész a játék?

Szia!
2012-re tervezzük. Ha minden jól megy, akkor még nyáron, de ez nem hivatalos, a csúszás jogát fenntartjuk! :)
Richard
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2011.12.26. 20:24

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

HozzászólásSzerző: TLW_Adam » 2012.02.29. 13:45

Richard írta:
YounG írta:Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy kb. mikor lesz kész a játék?

Szia!
2012-re tervezzük. Ha minden jól megy, akkor még nyáron, de ez nem hivatalos, a csúszás jogát fenntartjuk! :)

Mi ez a többes szám?:D
TLW_Adam
Fórumtag
Fórumtag
 
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2012.01.09. 13:44

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Rolo » 2012.02.29. 14:04

Richi a fejlesztő csapat tagja.
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

HozzászólásSzerző: peti0528 » 2012.02.29. 20:02

A játék menüjében lévő ,,History" menüpont alatt az előző részekben is található egy kis ismertető szöveg a népekről. Ebben a részben is lehetne ilyet írni az új szereplőkről (magyarok;szlávok;stb). Természetesen angolul. Ebben én is tudnék segíteni. A választ előre is köszi!
peti0528
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.02.21. 19:13

ElőzőKövetkező

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron