AoC Tali 2013 infók

Re: AoC Tali 2013 infók

HozzászólásSzerző: Ultram » 2013.06.26. 23:30

vasalarc írta:július 12 péntek 6 órától júli 14 vasárnap délig Balatonalmádi (Vörösberény) Vörömarty utca 43. Egy vöröskő ház :)


barna kerítés, tűzcsap elötte, vigyázz a kutya harap, nagy fenyő, kis lépcső, sárga fal, fehérrel körbe az ablak körül?
Avatar
Ultram
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2012.01.09. 11:59

Re: AoC Tali 2013 infók

HozzászólásSzerző: Richard » 2013.06.26. 23:32

Sziasztok!
Sajnos nem tudok menni egy esküvő miatt. Elnézést a késői válaszért! HF a talin!
Richard
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2011.12.26. 20:24

Re: AoC Tali 2013 infók

HozzászólásSzerző: WOodo » 2013.06.27. 13:06

sziasztok
közben úgy alakult, hogy külföldre kell utaznom, és nagyon kevés esély van rá, hogy visszaérek AOC talira. Ha vissza is érek, max szombat délután érkezek. de erre nagyon kevés az esély, úgyhogy ha nem találkoznánk, jó szórakozást:)
WOodo
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.01.09. 14:28

Re: AoC Tali 2013 infók

HozzászólásSzerző: _Mallory_ » 2013.06.28. 11:21

Mennék én is köszönöm!
és nincs gépem
_Mallory_
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:50

Re: AoC Tali 2013 infók

HozzászólásSzerző: WOodo » 2013.06.28. 13:02

sziasztok!
úgy alakult, hogy én se tudok lemenni ezen a hétvégén.. györével meg maxxrtoval beszéltem, nekik se lenne jó. esetleg ha 19-21. közé tudnánk tenni a talit, és a többieknek is jó lenne (tudom, hogy vannak akiknek szabit kell intézni, ezért is írom ki, hogy megoldható-e) akkor talán többen jelen tudnánk lenni.
Vasálarctól kérdezném, hogy megoldható lenne-e?
tudnátok jönni így is?
W.
WOodo
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.01.09. 14:28

Re: AoC Tali 2013 infók

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2013.06.29. 23:40

TLW_WOodoo írta:sziasztok!
úgy alakult, hogy én se tudok lemenni ezen a hétvégén.. györével meg maxxrtoval beszéltem, nekik se lenne jó. esetleg ha 19-21. közé tudnánk tenni a talit, és a többieknek is jó lenne (tudom, hogy vannak akiknek szabit kell intézni, ezért is írom ki, hogy megoldható-e) akkor talán többen jelen tudnánk lenni.
Vasálarctól kérdezném, hogy megoldható lenne-e?
tudnátok jönni így is?
W.


Ezt nem tudom még is hogyan gondoltad, h az úcsó pillanatokban bedobsz egy ilyet. Szerintem sokan vannak úgy h előre kivették a szabit erre az időpontra, meg úgy alakítottátok a programjaikat. Magam részéről dühös vagyok, h az úcsó hetekben egy ilyen dumát eleresztesz... Nekem édes mindegy, h mikor lesz de ahogy olvastad a kommenteket van akinek nagyon nem mind1. Szóval erre csak azt tudom mondani, hogy aki el akar jönni az megoldja hogy el tudjon jönni, aki meg úgyse akar, az meg nem fog eljönni.
Azért az kiba*ottul bánt, hogy te meg gergő se jöttök el...
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: AoC Tali 2013 infók

HozzászólásSzerző: WOodo » 2013.06.30. 02:01

TLW_Beszosz írta:
TLW_WOodoo írta:sziasztok!
úgy alakult, hogy én se tudok lemenni ezen a hétvégén.. györével meg maxxrtoval beszéltem, nekik se lenne jó. esetleg ha 19-21. közé tudnánk tenni a talit, és a többieknek is jó lenne (tudom, hogy vannak akiknek szabit kell intézni, ezért is írom ki, hogy megoldható-e) akkor talán többen jelen tudnánk lenni.
Vasálarctól kérdezném, hogy megoldható lenne-e?
tudnátok jönni így is?
W.


Ezt nem tudom még is hogyan gondoltad, h az úcsó pillanatokban bedobsz egy ilyet. Szerintem sokan vannak úgy h előre kivették a szabit erre az időpontra, meg úgy alakítottátok a programjaikat. Magam részéről dühös vagyok, h az úcsó hetekben egy ilyen dumát eleresztesz... Nekem édes mindegy, h mikor lesz de ahogy olvastad a kommenteket van akinek nagyon nem mind1. Szóval erre csak azt tudom mondani, hogy aki el akar jönni az megoldja hogy el tudjon jönni, aki meg úgyse akar, az meg nem fog eljönni.
Azért az kiba*ottul bánt, hogy te meg gergő se jöttök el...


nem pofátlanságból szerettem volna írni, csak egy kérdés volt, egy szerény megjegyzés. semmi baj, ha nem jön össze, majd jövőre megyünk mi is gergővel :) tudom, hogy sokaknak meló, meg szabit kell kivenni, épp ezért írtam ki, hogy mik a lehetőségek. (nekem közbejött egy külföldi út AOC tali időpontjára, sajna)
WOodo
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.01.09. 14:28

Re: AoC Tali 2013 infók

HozzászólásSzerző: stranger » 2013.06.30. 12:58

TLW_WOodoo írta:sziasztok!
úgy alakult, hogy én se tudok lemenni ezen a hétvégén.. györével meg maxxrtoval beszéltem, nekik se lenne jó. esetleg ha 19-21. közé tudnánk tenni a talit, és a többieknek is jó lenne (tudom, hogy vannak akiknek szabit kell intézni, ezért is írom ki, hogy megoldható-e) akkor talán többen jelen tudnánk lenni.
Vasálarctól kérdezném, hogy megoldható lenne-e?
tudnátok jönni így is?
W.


Nezuk csak, 6 nap szabit vettem ki, 700 Km terveztek vezetni! En nem tudok modositani :)
Volt szavazas stb... idobe kiirva... remelem Gergo nem fel nelkuled eljonni.
stranger
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2012.01.09. 14:02

Re: AoC Tali 2013 infók

HozzászólásSzerző: WOodo » 2013.06.30. 13:39

stranger írta:
TLW_WOodoo írta:sziasztok!
úgy alakult, hogy én se tudok lemenni ezen a hétvégén.. györével meg maxxrtoval beszéltem, nekik se lenne jó. esetleg ha 19-21. közé tudnánk tenni a talit, és a többieknek is jó lenne (tudom, hogy vannak akiknek szabit kell intézni, ezért is írom ki, hogy megoldható-e) akkor talán többen jelen tudnánk lenni.
Vasálarctól kérdezném, hogy megoldható lenne-e?
tudnátok jönni így is?
W.


Nezuk csak, 6 nap szabit vettem ki, 700 Km terveztek vezetni! En nem tudok modositani :)
Volt szavazas stb... idobe kiirva... remelem Gergo nem fel nelkuled eljonni.


Gergő azért nem megy, mert programja van. Ahogy maxinak is közbejött, meg nekem is. Dehát, akkor mindegy!! nem azért írtam ki, hogy bárkinek keresztbe tegyek, csak hogy mégis mik a lehetőségek! de így akkor mindegy, jó szórakozást nektek :)
WOodo
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.01.09. 14:28

Re: AoC Tali 2013 infók

HozzászólásSzerző: Rolo » 2013.06.30. 22:49

Szerintem nem pofátlanság, csak szeretett volna eljönni, és megkérdezte. Nem tudom beszosz mit ugatsz egyből mindig! :D Más kérdés, hogy nem megoldható, de azért kérdezni szabad. Amúgy én Ausztriában leszek egy héttel később, szóval nekem sem lenne jó.
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron