The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: JLHFans » 2012.02.21. 10:12

Picit elbasztad az elejét? Igen Beszosz?:D Hát valóban:D De légyszi ne fogalmazz így, mert szerintem mindenki a röhögőgörcs kerülget a topikban:)

Nem arról van szó b+ hogy 16:20 helyett 16:40es kort mentél, vagy villagert buktál és 17:20ast, vagy übernoob voltál és parét se gyártottál vagy 1percig elfelejtettél upolni ezért 17 végét, hanem 21 PERCES CASTLE AGET MENTÉL, ÚGY, HOGYA KUTYA SE TÁMADOTT.
Szóval igen "kicsit" elbasztad, konkrétan akkora noob voltál, amire nincsenek szavak, és elment rajtad a game.


Ugyanolyat mentél mint én, aki scout rusholtam elöl....:) Mellesleg leöltem Koole 5-6 villjét, szóval ha csak übernoob vagy, és 18 ast mész, és viszel hozzá pár kts et, akkor gg.
Ja, és az meg a másik, hogy amit te a helyemben csináltál volna, ha elöl vagy...
Már régesrég feladtad volna mert "jaaaahj megjelent pár kts a falucskámba "
"Úristen 2 vs 1 már fél perce, hol vagy hülye köcsög noob nem csinálsz semmit"

Hát én nem adtam fel, és küzdöttem,pedig időnként 3 an támadtak, te meg vagy sehol se voltál, vagy Rolohoz mentél át, vagy épp a pocketjüket, Gabeet támadtad (és buktál el rohadt sok lovat) azt a Gabeet, akinek saját bevallása szerint már mikor kort léptél, NÉGY TC je volt, mire odaértél addigra meg.....:)
X elgettem hogy Koolera menj, de neeem, hagytad boomolni szépen.
Én fostam a mamelukot meg siege ramot amig birtam, csak mivel középen erőltetted az offenzivát, és szartál rá, hogy lerombolnak kb 3X kellett elköltöznöm és 200 házat újraépitenem.

Mellesleg egyedül én próbáltam berombolni a tradejüket (le is szedtem vagy 40 cartot) ill de, egyszer jöttél te is...KATAFRAKTTAL üldözted a cartokat, epic volt:)....:D:D

Igen, a game egy részét sokaig tartottad egyedül, miután hagytad, hogy leromboljanak, nagy dicsőség egy pocket playertől, akinek az ecoja full érintetlen volt. (ja meg a világ összes aranyát elkérted)

De arra már szartál, hogy a mi tradeunket olyan 5X nulláztál ki teljesen 40 cartról, mivel pocket playerként teleépitetted a pálya közepét castleval (kisirtad az összes követ és goldot mindenkitől 200X könyörögve fél percenkent) viszont a saját tradehez NULLA védelmet tettél.


De ráadásul bizánccal NULLA BOMBARD TOWERT épitettél, holott a hülye is tudja, hogy azzal full cata+ BT kell.
Szóval ez a meccs EGYÉRTELMŰEN rajtad ment el, és a helyedbe egy ennyire amatőr performance után inkább kussolnék, mert ha vki ezt elolvassa,vagy a recet visszanézni, akkor (méltán) rajtad fog röhögni a full aoc közösség.


Inkább be kellett volna vallani, hogy elbasztam, és nincsen semmi. Én is be szoktam, harajtam megy el, sőt, más is, egyes-egyedül te vagy képtelen erre, egyre vagy képes,hogy a másikat meg mindenkit és mindent ócsárolj.
Mindig a lag, a másik, a kapott nép, a vizes pálya, a bíró meg mindenki hibás, egyes-egyedül te nem:):)::)
JLHFans
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012.01.12. 14:31

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: Rolo » 2012.02.21. 10:33

Turbo B-nek van igaza! Mindenki úgy játszik, ahogyan akar és ahogyan tud! Próbáljunk meg építő kritikákat megfogalmazni a játék előtt, után és közben is, ugyanis a TG erről szól. Ahelyett, hogy egymást ledegradálnánk, helyette mentorfelfogásban kellene viselkedni. Nem lehet mindenkitől megkövetelni, hogy proként nyomuljon, ha egyszer nem az. Én sem rinyáltam, hogy Katica olyan hajmeresztő dolgokat csinált, hogy nem tudtam sírjak-e vagy nevessek. Próbáltam neki magyarázni, hogy mit csináljon X-ekkel és írásokkal...igaz nem vette figyelembe, ami már kicsit bosszantóbb, de el kell fogadni és tovább kell lépni. Szóval próbáljunk meg egymással türelemmel viselkedni és ha szükséges tanítani. Ezek a TG-k nem vérremenő küzdelmek, ha valamit megtanul belőle a magyar társad és a következő gameban jobb lesz, már megéri. Próbáljuk meg ezt az utat járni.

U.i: am. meg ne hagyjátok abba, mert legalább él a fórum, meg jó olvasni :D
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: JLHFans » 2012.02.21. 10:43

Rolo írta:Turbo B-nek van igaza! Mindenki úgy játszik, ahogyan akar és ahogyan tud! Próbáljunk meg építő kritikákat megfogalmazni a játék előtt, után és közben is, ugyanis a TG erről szól. Ahelyett, hogy egymást ledegradálnánk, helyette mentorfelfogásban kellene viselkedni. Nem lehet mindenkitől megkövetelve, hogy proként nyomuljon, ha egyszer nem az. Én sem rinyáltam, hogy Katica olyan hajmeresztő dolgokat csinált, hogy nem tudtam sírjak-e vagy nevessek. Próbáltam neki magyarázni, hogy mit csináljon X-ekkel és írásokkal...igaz nem vette figyelembe, ami már kicsit bosszantóbb, de el kell fogadni és tovább kell lépni. Szóval próbáljunk meg egymással türelemmel viselkedni és ha szükséges tanítani. Ezek a TG-k nem vérremenő küzdelmek, ha valamit megtanul belőle a magyar társad és a következő gameban jobb lesz, már megéri. Próbáljuk meg ezt az utat járni.
U.i: am. meg ne hagyjátok abba, mert legalább él a fórum, meg jó olvasni :D


+1 kifejezetten sokat tanulok Andrew vagy Kunyi útmutatásából, sőt, te is szoktál jó dolgokat írni game közben sokszor:)
Előző gameben mondjuk erre nem sok időd maradt, de ez mondjuk nem csoda, mivel konstansan ketten voltak rajtad:):(
JLHFans
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012.01.12. 14:31

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: Lui » 2012.02.21. 10:52

ez hatalmas!! :D:D
Amúgy azt csípem, hogy Besz mindig ide írja be ha valami nyűge baja van, hogy azért mi is lássuk, de jelen esetben sztem egy rec perdöntő lehet. ha azt látta az ember hiába magyaráz utána...
Roloval egyetértek tökéletesen, hogy minden game más. map, civ és egyebek, minden meghatározó. Hétvégén egyik bf-be laza 27-28as impet mentem szétkentem mindenkit, kövibe meg 31nél nyomtam be úgy, hogy meg se támadtak :D:D
van ilyen, nagy cucc:P
Beszosz neked meg házi feladatként egy kis empátia gyakorlást, jó alapos berugást és egy kiadós...(ezt már kitalálod) adok fel! :)
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.02.21. 12:56

Még jó h neked van több mint 7 év múltad ebben a játékban. Csak azt nem értem, ha ennyire pron le tod írni más mit nem jól csinált akkor te mért nem tudsz játszani? Mind1, recet feltöltöm, tény h nem a legjobb meccsem volt, de úgy elég nehéz játszani h a másik közben egy értelmes egységet se csinál és csak sír közben.
Rolo: "titeket a cirkuszban kéne mutogatni!" :D
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: JLHFans » 2012.02.21. 13:17

Kár, hogy ott a voobly regisztrációm időpontja, 2010 október 30.
De végülis igaz, sőt, nemcsak 7 hanem 12, elvégre a Joan of Arc, vagy az Attila the Hun campaign végigjátszasa is múltnak számit:)

De egyébként még ha igaz is lenne amit írsz (amúgy nem az de ilyen apróságoktól tekintsünk el) akkor se lenne mentség ez arra, amit előadtál:)
(verbálisan és produkcióban sem)
JLHFans
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012.01.12. 14:31

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: kunyi » 2012.02.21. 13:36

lui akkor nem velem coopoltál ?:D amugy kabe nem is vagyok egész nap , meg ha minden jól alakul 2hétmulva teljesen tudom offolni aocot meg compjutert:D, bezsozs ne rinyalj pliz aki marginalvan ált. így jár :D szokj hozzá( ezzel nem fikkantom csak hát vannak különbségek)
kunyi
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:31

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: JLHFans » 2012.02.21. 14:09

kunyi írta:lui akkor nem velem coopoltál ?:D amugy kabe nem is vagyok egész nap , meg ha minden jól alakul 2hétmulva teljesen tudom offolni aocot meg compjutert:D, bezsozs ne rinyalj pliz aki marginalvan ált. így jár :D szokj hozzá( ezzel nem fikkantom csak hát vannak különbségek)


Kunyi inkább a recet nézd meg, mert ezúttal inkább az "aki Beszosszal van így jár" esete forgott fent:)
Most ezzel nem mondom azt, hogy rajtam nem ment el már sok game, de ez speciel nem azok közé tartozott.
3hét múlva amúgy ha minden jól megy, már én is Angliában leszek, aztán pár hónapig onnan nem lesz agezés nekem sem:)
JLHFans
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012.01.12. 14:31

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.02.21. 17:11

Ha vlmit nem értesz rendesen akkor ne reagálj rá... Hosszú lesz ez a 3 hét... Amúgy 1 meccsre emlékszek ami nem rajtad ment el. Kár, h nem tartogatok receket pedig tudnék mit mutatni. Ezt a sok hülyeséget meg amit írsz ha te magad is elhiszed akkor tudlak nagyon sajnálni.
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: JLHFans » 2012.02.21. 17:38

Az a baj (és számodra hatalmas nagy szégyen) Beszosz, hogy rajtad majdnem annyi ment el, ott van pl a tegnapi, ami csak rajtad.
Ráadásul ENNYIRE hihetetlen béna és noob 1 meccsen mint tegnap te még soha az életben eddig sem én, sem más nem voltam:)

Szóval ennyi dolgot elbaszni 1 gamen belül teljesen,amit csináltál ez vmi rekord lehet szerintem, szóval őrizzük meg a recet az utókornak:)
21perces castle 16 helyett......meg a többi 9-10 ordináre baromság:)
Még most is röhögök basszus:)

Egyébként a kedvedért valahogy meg fogom oldani az aget kint Angliában is néha:)
JLHFans
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012.01.12. 14:31

ElőzőKövetkező

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron