Interjú Leto_Techno-val

Interjú Leto_Techno-val

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2011.12.26. 20:19

[center]Kép[/center]

1. Bemutatkoznál röviden? (neved, korod, foglalkozásod, hobbijaid)

Arany János Attilának hívnak 23 éves vagyok. Foglalkozásomat tekintve testépitő+edző vagyok, illetve telefonokat javítok (egy ratyi gyárban). Van egy irodatechnika cégem, bizniszelek meg ilyenek. Sok hobbim van, most pl. sakkozunk orrba-szájba, de szeretek pingpongozni ,csocsozni, pókerezni, ja igen meg úgy 6-8 évig aocoztam :D.

2. Mikor és hogyan kezdtél el játszani a játékkal?


Haverokkal szoktunk lanozni és kipróbáltuk ezt is aztán úgy megtetszett h folyamatosan gyűrtük neten ip-vel , jó öreg modemmel. Mindig BF-eztünk és az volt a menő hogy ki tud gyorsabban elit elefántokkal támadni és szétbombázni mindenkit . Aztán egyszer feljutott valaki közülünk az #aoe.hu-ra és játszott ott egyet és hatalmas titkot hozott el egy rec képében, mégpedig azt, hogy vadászni kell , ellestük ezt a durva technikát és utána már csak az volt a feladat h meg kellett vernünk egy ilyen netes csapatot. El is jött az idő nagy büszkén kiáltunk egy 4v4re, hogy majd jól bealázzuk őket. Nemtom már kik jácottak ellenünk csak 2 névre emlékszem: Hugi és North szóval jól szarrá vertek minket. Többieknek elment a kedve a velük való játéktól nekem meg még jobban megjött szóval én tologattam tovább ott. Aztán egyik haverommal felléptünk a Zone-ra és az lett az új otthonom és picit ráfüggtem a játékra aztán a többi az már jött magától...

3. Mely klánokban vettél részt és mik voltak a nickjeid? Melyik klán volt a kedvenced?

Volt pár nickem és ha ases nickeket leszámítjuk akkor talán nem is volt sok talán még eszembe is jutnak... Klánjaim meg kb így voltak: Zoo klán, amit pár spannal csináltunk és [ZOO]YellowBear volt a nevem , ez még nagyon kezdő koromba volt. Utána jött az MK a meggy klán (egy mindenkiért mindenki Meggyért jelmondattal 11) itt MK|VaSi vagy _MK_Lucifer voltam. Ez után léptem be a Leto-ba, ahol kb. 1 év alatt leader lettem és neki álltam toborozni a magyar gamereket és szerintem egy nagyon fasza klánt hoztunk össze. Nagyon sok jó arcot ismertem meg így. Csak hogy párat említsek: kunyi, latko, kody, rolo, rage és még sokan mások. Miután a Leto véget ért átmentünk a Snow-ba, hát erről a klánról is azt tudom elmondani, hogy nagyon jó klán volt sőt a legjobb nagyon jó arcokkal és nagyon jó playerekkel itt ismerkedtem meg mondhatom hogy velük játszottam a legjobb játékaimat. Majdnem megnyertük WCL-t is, szép befejezés lett volna... De hát sajnos a zone-al együtt a snow is meghalt utána meg nem is tudom, hogy volt, ha jól emlékszem átmentünk TWP-be lehet, hogy a RoR-ba is voltam egy picit aztán volt a Real meg még volt valami de arra nem emlékszem aztán VNJ !! ehhez nem is fűzök semmit .
Kedvenc klán: leto+snow minde2 nagyon rox volt!!
Nickek: Leto_Techno, Leto_SZaRDaRaB, _gw3n_st3fani_, Snow_Techno meg sok más Techno aztán nem is tudom szerintem semmi más érdemleges meg sok-sok smurf de engem mindenki Techno néven ismer.

4. Melyik a kedvenc magyar és nemzetközi játékosod?

Kedvenc játékosom maxtro kedves aranyos és egyedi stílusa van na jó csak vicceltem…
Kedvenc magyar playerem: hát először is Andrew-t tisztelem, azért mert nemzetközi szinten sokat elért már és bizonyított, de ő biztos nem a kedvenc playerem . Ott van latko akinek a stílusa nagyon bejön és nagyon jól játszik az utóbbi időben és régen is rengeteget toltam vele szóval, lehetne ő is, deeee itt van KUNYI, aki egy igazi balfasz de mindenkit bever és szarból is tud várat építeni. Mindig is megtiszteltetés volt az életem áldozni amíg szanaszét boomolja magát kunyi te vagy az isten 11.

5. Melyik volt a legemlékezetesebb játékod? Kik voltak benn és mitől vált emlékezetessé?

Eszembe jutott egy game: amiben én+latko+kunyi játszottunk primi+zuppi+még1 köcsög játszott már nem emlékszem melyikük…
A lényeg, hogy mi kajak rustyk voltunk pár honapja nem játszott egyikünk se ők meg kajak formában volt és jöttek arcoskodni, hogy szanaszét vernek minket. Engem nagyon durván berusholtak szélen voltam és kts rusht kaptam meg a mellettem levő támadott folyamatosan meg talán a 3. is jött valamivel. Latko valamit pöszmötölt, fent a másik szélen kunyi meg ugye középen boomolt , spanyollal várazott szóval szabad kezet kaptak h engem szétverjenek . A lényeg h össze vissza falaztam magam tc-ket dobáltam jobbra-balra csak védekezni bírtam aztán kunyi amikor már impelt elkezdett slingelni, akkor már semmim nem volt csak tck-ből fostam a parikat meg kaptam a cuccot meg menekültem és végül is a szépen átfordítottuk a játékot és jól kivisítottuk őket, hogy még így se tudtak megverni . Minden esetre durva harc volt igazi presztízs mérkőzés volt és beszopták . Égett is a pofájuk

6. Milyen bajnokságokban szerepeltél? (csapat és egyéni)

Passz nem jegyeztem őket RTS, WCL, Civcup, Braincup (kösz kunyi )

7. Melyik a kedvenc civilizációd? Miért?


Általában a random a kedvencem de ha választani kell akkor a vika az roxxxxxxxx minden pályán megállja a helyét (majdnem mindenen )

8. Melyik a kedvenc mapod? Miért?

Általában az FR, BR, UR én mindenben a randomot szeretem az a fun, de hogy konkrétan melyik a kedvencem azt nem tudom megmondani.

9. Mennyi volt a valaha elért legmagasabb rated és mikor volt?

1850-1900 között kb., de én sose szerettem 1v1ezni

10. Kitől tanultál a legtöbbet, avagy kinek köszönhetsz a legtöbbet?

Nem igazán tanultam senkitől inkább a saját játékaimból meg sok recből…

11. Ha már nem játszol az AoC-cal, játszasz valami mással?


Igazából nem, gyúrás van meg meló, ja meg sakk

12. Mi a véleményed az aoe2.hu-ról? Mit szeretnél üzenni a fórumozóknak?

Fogós kérdés, az igazság, az hogy a site nélkül nem lenne már magyar aoc. Szóval nagy rox thx Priby. igazából nemtok mást mondani…
Ha kiegészítő történeteket akartok hallani az élet különböző területéről, akkor nyugodtan forduljatok hozzám, nyitok egy rovatot

Köszi az interjút!

Én is köszönöm, Techno bácsit hallhattuk
interjúvoló: TiL_Lui_

Készült: 2009/06/08
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron