Hibabejelentő

Hibabejelentő

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2011.12.28. 14:34

Ha bármi probléma lépne fel az oldal használata közben, írd ide!
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hibabejelentő

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.01.10. 01:07

Ami engem nagyon zavar, hogy egy linkre kattintva nem új lapon jelenik meg a tartalom, hanem az éppen használton. Ez elég tré szerintem, valahogy old meg! :P
Kössz!
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Hibabejelentő

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.01.10. 01:18

Az interjúknál hiányolom a dátumot, hogy mikor készítettétek. Mivel mindegyik ugyan akkor lett feltöltve. :P Dátum nélkül pl az alany életkora lényegtelenné válik.
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Hibabejelentő

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2012.01.10. 12:49

TLW_Beszosz írta:Az interjúknál hiányolom a dátumot, hogy mikor készítettétek. Mivel mindegyik ugyan akkor lett feltöltve. :P Dátum nélkül pl az alany életkora lényegtelenné válik.

beleraktam a dátumokat :)

TLW_Beszosz írta:Ami engem nagyon zavar, hogy egy linkre kattintva nem új lapon jelenik meg a tartalom, hanem az éppen használton. Ez elég tré szerintem, valahogy old meg! :P
Kössz!


Na, ezzel most nem igazán értek egyet. Bár megpróbáltam megcsinálni, de nem sikerült. Ha többeteknek nagyon nem tetszik így, akkor utánanézek még. Viszont:
- Ha ugyanabban az ablakban nyílik meg:
1, Az oldalon belülre mutató linkek a saját ablakban nyílnak meg, ami így is van jól.
2, Ha pedig külső linkről van szó, akkor Hivatkozás megnyitása új lapon, vagy középső egérgörgő ;)

- Ha új ablakban nyílik meg:
1, Nyilván a külső linknél ez a jó.
2, De ha a saját oldalon belül linkelünk, akkor feleslegesen fog új ablakban megnyílni és ha akarom sem tudom az eredeti ablakban megnyitni, mert ezesetben mindenképp új ablak lesz belőle.

Ez a véleményem :D
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hibabejelentő

HozzászólásSzerző: Turbo B. » 2012.01.10. 14:55

TLW_Beszosz írta:Ami engem nagyon zavar, hogy egy linkre kattintva nem új lapon jelenik meg a tartalom, hanem az éppen használton. Ez elég tré szerintem, valahogy old meg! :P
Kössz!


Jó ez így ahogy van, használd amit Priby mondott, a középső görgő gombot, ennyi...
AoC - Military Technology Table

- Ez az SC mit is jelent?
- Scout.
- Ezért, diploma, nem jár.

Kép
Kép
Avatar
Turbo B.
Fejlesztő
Fejlesztő
 
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:00

Re: Hibabejelentő

HozzászólásSzerző: Rolo » 2012.01.10. 15:41

Szerintem is jó ahogy van!
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

Re: Hibabejelentő

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.01.10. 21:46

Priby ezzel mind tisztába vagyok, gondoltam h megint feladom neked a rejtvényt. Na akkor most elmagyarázom szerintem mért kéne.
Rengetek indok szól mellette h akármilyen link új ablakban jelenjen meg, de ellne csak ez amit felhoztál. Nézzük mondjuk egy külső szemlélőt, olvassa a hozzászólásokat és talál a kommentek között egy linket, ami feltehetőleg őt érdekli. Na már most egyből rá is kattint és hopp már itt sincs az oldalon. Lehet onnantól meg ugrik máshova, és így tovább. Ez az illető szerintetek visszatalál ha csak véletlenül került az oldalra? Kétlem... Na már most ha ezt én csinálom meg mit regelt tag, úgy egy idő után gondolom ki is dob a fórum mivel nem használok auto. bejelentkezést. De így is izomból kell nyomni a Vissza gombot mire az ember megtalálja, honnan is kalandozott el. Az, hogy az oldalon belül ugyan abban az ablakban jelenik meg az meg a legidiótább dolog szvsz. Hát én olvasok vlmit, meglátom a linket akkor tuti h nem megyek oda mert biztos érdekel a többi része is a hozzászólásnak. De mivel tom h érdekel a link, így biztos egy másik lapra kiteszem, mert 100 h a végén nem emlékszek rá, vagy meg se találom :P. Nem tom ki az aki nekiáll egy témát olvasni (lehet azt se tudja hol jár) és lát egy linket, akkor azonnal odamegy. Nosza elé ugrik még1 link és már megy is tovább. Van ilyen eszetlen ember aki így ugrál? Mert ennek értelmét nem látok...
Jó van, én nem magyarázom tovább, aki érti az érti aki meg nem az ne írogassa h azért van a görgő klikk... Én akárhol járok, általában mindig új ablakba jön a link. Szal, legalább opcióként próbáld ezt a dolgot megtalálni, h az olyan ember mint én annak ne kelljen már ilyen hülyeségre rászoknia...
De úgy emlékszek ez az eddigi összes fórumnál hiba volt... :P Biztos van rá megoldás.
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Hibabejelentő

HozzászólásSzerző: Apollo17hu » 2012.01.11. 00:04

Valószínűleg a target beállításával kell szórakozni.
Talán ez segíthet.
Apollo17hu
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2011.12.28. 00:18

Re: Hibabejelentő

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2012.01.11. 12:04

Na sikerült! :D
Találtam egy másik mod-ot, ezzel fasza :D
És a legjobb, hogy csak a külső linket nyitja meg új ablakban. Amelyik link az oldalon belülre mutat, azt ugyanabban az ablakban nyitja meg!
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hibabejelentő

HozzászólásSzerző: Turbo B. » 2012.01.11. 16:54

Eddig azt a hibát vettem észre h a fenti menünél a "következő téma" kilóg
kép:

http://kepfeltoltes.hu/view/120111/age2 ... es.hu_.jpg
AoC - Military Technology Table

- Ez az SC mit is jelent?
- Scout.
- Ezért, diploma, nem jár.

Kép
Kép
Avatar
Turbo B.
Fejlesztő
Fejlesztő
 
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:00

Következő

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron