Voobly magyarul

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: Turbo B. » 2012.01.21. 12:10

jót röhögtem
Sztem simán jó ha van magyar nyelvű cucc is, miért ne lenne baj? énse értem :D
AoC - Military Technology Table

- Ez az SC mit is jelent?
- Scout.
- Ezért, diploma, nem jár.

Kép
Kép
Avatar
Turbo B.
Fejlesztő
Fejlesztő
 
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:00

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: TLW_Adam » 2012.01.21. 12:35

Lali meg turbo amugy kicsodák? még sose találkoztam velük voobly-n/gr-en:)
TLW_Adam
Fórumtag
Fórumtag
 
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2012.01.09. 13:44

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: Turbo B. » 2012.01.21. 12:39

én egy fej vagyok
AoC - Military Technology Table

- Ez az SC mit is jelent?
- Scout.
- Ezért, diploma, nem jár.

Kép
Kép
Avatar
Turbo B.
Fejlesztő
Fejlesztő
 
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:00

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: lali0000 » 2012.01.21. 17:54

Maxxtro: inkább nem szeretném részletezni, egyrészt nem értenéd meg, másrészt hiába is mondanám el, téged úgysem érdekel mit ír a másik.:) harmadrészt ha kifogsz egy jó munkát külföldön akkor kiutazol, ausztriába fiataloknak havonta 1200 euro körül van a bérezése(gyárban), angliában picit több.:) minap jöttem haza pestről és egy közvetítővel beszéltem aki angliába közvetít 2-3ezer euro/hó, persze csak ha szeret az ember dolgozni, persze hiába mondom én az ilyesmit, magyar ember általában hőbörög, nem dolgozik csak a pénzt várja, a munkáját nem végzi tisztességgel, tisztelet annak a pár 10ezer embernek aki ez alól kivétel, a gyárba 80 ezer forintért nem kell nyelv, de rokonom külföldi cégnél dolgozik, profin tud már angolul(érettségije van) bejárta már a fél világot mert sok helyen volt konferencián, szerintem elgondolkozhatsz. :) bár nem fogsz, csak ha rávisz a sors.

válaszoljak adam-nak is: 20_nice a nickem, custom scenario lobby-ba vagyok megtalálható.
lali0000
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.01.19. 00:07

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: _Mallory_ » 2012.01.21. 18:01

LoL, hogy lehet a 'Most Pupolar'-t 'legolvasottabb'-nak fordítani ?! :D lehet hogy más oldalakon egyenrangú fordításnak számít mer mondjuk 'Most Pupolar' egy témához tartozik, de itt szerintem nagyon nem fedi hogy mit a akar a Most Pupolar jelenteni
_Mallory_
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:50

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: Maxxtro » 2012.01.21. 19:02

Lali: nem érted: mi a köze a külföldi bérezetségnek ahhoz, hogy egy szájba tekert kliens programot megmagyarosított apollo és priby?
Maxxtro
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2012.01.07. 17:12

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: Apollo17hu » 2012.01.21. 19:17

TLW_Goku_ írta:LoL, hogy lehet a 'Most Pupolar'-t 'legolvasottabb'-nak fordítani ?! :D

Valószínűleg úgy, hogy nem találtuk, hol van az oldalba ágyazva, és arra gondoltunk, a fórumtémákra vonatkozik. Amúgy kösz, hogy építő módon konkrét javaslatot is tettél a helyesbítésre. :P

(Most nézve a "Legnépszerűbb" kifejezést találnám jobbnak.)
Apollo17hu
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2011.12.28. 00:18

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: rotyogo » 2012.01.21. 22:32

Ha lehetek szemtelen, én lennék a legboldogabb ha a magyarosítás 100% körüli lenne:) Angolból nálam rosszabbul értő életforma nincs a kerek világon, és az talán segítség lenne nekem is, aki akárhogy erölködik, nem tud online játszani. (Pedig nagyon erölködöm ám:D )
rotyogo
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.01.14. 15:01

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: Ultram » 2012.01.22. 01:55

lali0000 írta:Maxxtro: inkább nem szeretném részletezni,...


OMG lali, már megint milyen irtó nagy fasságokat hordasz itt össze a a magyar voobly témában :D :D :D áruldmár el, hogy a postodnak mégis mennyi köze van a magyar aoc élethez? :D

TLW_Adam írta:Lali meg turbo amugy kicsodák? még sose találkoztam velük voobly-n/gr-en:)


A lali amolyan szabad bölcsész, kérdezed (kérdezed, nem is kell kérdezni...) a-ról, beszél b-ről...
Avatar
Ultram
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2012.01.09. 11:59

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: _Mallory_ » 2012.01.22. 09:47

Apollo17hu írta:Valószínűleg úgy, hogy nem találtuk, hol van az oldalba ágyazva, és arra gondoltunk, a fórumtémákra vonatkozik. Amúgy kösz, hogy építő módon konkrét javaslatot is tettél a helyesbítésre. :P

(Most nézve a "Legnépszerűbb" kifejezést találnám jobbnak.)



Bocs, nem tudtam hogy nem ismertétek a szövegkörnyezetet.
Amúgy lalinak annyiban igaza van hogy pl az én szemszögömöl nézve is fölösleges lefordítani. Én is mindent jobban szeretek angolul. (és ők vannak többségben). Ennyire mindenki tud angolul hogy azt a pár szót megértse aki meg nem annak úgyis mind1 :D Persze vannak akinek ez jó meg fasza szóval nem azt mondom hogy hülyeség lefordítani de lali valamit ilyesmit akar mondani szerintem.
_Mallory_
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:50

ElőzőKövetkező

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron