Voobly magyarul

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: Rolo » 2012.01.22. 11:24

Nagyon jó, hogy le van fordítva, egyrészt, aki nem érti megnézheti magyarul, másrészt meg nemzetközileg is látható, hogy van magyar AOC élet.

Lali: te egy polihisztor vagy!
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: Ultram » 2012.01.22. 12:59

TLW_Goku_ írta:...
Amúgy lalinak annyiban igaza van hogy pl az én szemszögömöl nézve is fölösleges lefordítani. ...


csak azt felejtitek el, hogy nem nektek lett lefordítva, hanem azoknak akik semmit nem értenek angolul :)
Avatar
Ultram
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2012.01.09. 11:59

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: Turbo B. » 2012.01.22. 13:11

Ultram írta:
TLW_Goku_ írta:...
Amúgy lalinak annyiban igaza van hogy pl az én szemszögömöl nézve is fölösleges lefordítani. ...


csak azt felejtitek el, hogy nem nektek lett lefordítva, hanem azoknak akik semmit nem értenek angolul :)


Így van, ha ennyire zavar, akkor nem állítod magyarra ennyi.
AoC - Military Technology Table

- Ez az SC mit is jelent?
- Scout.
- Ezért, diploma, nem jár.

Kép
Kép
Avatar
Turbo B.
Fejlesztő
Fejlesztő
 
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:00

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: _Mallory_ » 2012.01.22. 13:25

Engem kurvára nem zavar, sőt örülök neki hogy volt olyan aki csinált egy ilyet. Csak lalit próbáltam lefordítani emberi nyelvre, aki azt próbálta elmondani hogy a legtöbb embernek felesleges.
_Mallory_
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:50

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: lali0000 » 2012.01.23. 19:08

általában felesleges, mi az hogy semmit sem értenek angolul, hogy megtanulj 100 szót amire szükséged van ahhoz nem kell angolul érteni, persze igen, pici értelme van, idősebb korban már felesleges megtanulni, de akinek nincs esze hozzá, és csak butaságokat tud írni, annak ismételten gratulálni tudok. ugye Ultram, a ronda szavakból ismét kijutott, remélem lediplomáztál már, nézd már meg én hány olyan kifejezést írtam, megszámolhatod és kiírhatod, szívesen várom, tudod ennyire buta ember vagy, hogy annyit nem bírtál megérteni: már ilyen szinten is látszik érdemes megtanulni egy külföldi nyelvet. büszke lehetsz magadra:)
lali0000
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.01.19. 00:07

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.01.24. 00:10

Úgy érzem, hogy jó lenne ha ezt a témát lezárnátok (mármint a vita részét). Tudomásom szerint egyikőtök se a világmindenség nagy professzorra. Vannak akik a nyelveket vágják nagyon, van akinek nem kell számológép h egy komolyabb számolást végrehajtson. És akad olyan is aki egy TV vetélkedőn minden kérdésre jól válaszol. Na már most ebből kiindulva ez a magyarosítás egy opció, akinek szüksége van rá használja, akinek nincs az meg örüljön neki hogy ilyen perfekt inglis :)
Én személy szerint örülök h Priby, meg Apollo gondol az olyanokra is akik tényleg nem tudnak más nyelveken (néhányan magyarul se igazán) :)
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: Maxxtro » 2012.01.24. 02:55

csak érted, olyan téma nincs az aoe2 fórumon amihez lali valami politikai vonatkozást, vagy magyarország szegény sorsát hozzá ne csatolná, én csak erre kérdeztem rá. Dehát szerepelt a magyar szó, inkább én kérek elnézést...
Maxxtro
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2012.01.07. 17:12

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: Ultram » 2012.01.24. 09:09

lali0000 írta:.... ugye Ultram, a ronda szavakból ismét kijutott, remélem lediplomáztál már, nézd már meg én hány olyan kifejezést írtam, megszámolhatod és kiírhatod, szívesen várom, tudod ennyire buta ember vagy, hogy annyit nem bírtál megérteni: már ilyen szinten is látszik érdemes megtanulni egy külföldi nyelvet. büszke lehetsz magadra:)


:D :D :D hát lalikám, jah lediplomáztam már egy ideje, köszi a kérdésedet ;) lehet, hogy buta vagyok, de még mindig előbb lesz dr a nevem előtt mint neked :D :P

És lali, úgy látszik te nem érted....
lali0000 írta:...már ilyen szinten is látszik érdemes megtanulni egy külföldi nyelvet. büszke lehetsz magadra:)

vs.
Maxxtro írta:csak érted, olyan téma nincs az aoe2 fórumon amihez lali valami politikai vonatkozást, vagy magyarország szegény sorsát hozzá ne csatolná,...



és majd elfelejtettem: kuki!
Avatar
Ultram
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2012.01.09. 11:59

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2013.05.20. 11:53

Mostanában nagyon elhalkult ez a dolog. Olyan értelemben mondom, h én akárhányszor felmegyek vooblyra állandóan frissít és sose kínálja fel a magyar nyelvet. Igaz, hogy megmarad magyarnak a frissítés után, csak a bővített dolgok állnak vissza angolra. Ezt még annak idején Priby küldte el nekem, h minden magyar legyen. De most minden frissítés után elveszik az a nyelvi fájl, az kurvaszar... Vlmit intézhetnétek, ha már ott a teljes nyelvi fájl, azt is kínálja már fel frissítéskor. Gondolom nem azért dolgoztatok vele, h így elfelejtsék ezek a bitangok!
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Voobly magyarul

HozzászólásSzerző: Ultram » 2013.05.20. 14:50

mi az h csak a bővített dolgok?
amugy az elején a telepítő nyelvét váalszotd ki s nem a kliensét...
Avatar
Ultram
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2012.01.09. 11:59

ElőzőKövetkező

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron