The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: Rolo » 2012.02.21. 17:42

priceless! ;)
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: WOodo » 2012.02.21. 18:53

JLHFans írta:Az a baj (és számodra hatalmas nagy szégyen) Beszosz, hogy rajtad majdnem annyi ment el, ott van pl a tegnapi, ami csak rajtad.
Ráadásul ENNYIRE hihetetlen béna és noob 1 meccsen mint tegnap te még soha az életben eddig sem én, sem más nem voltam:)

Szóval ennyi dolgot elbaszni 1 gamen belül teljesen,amit csináltál ez vmi rekord lehet szerintem, szóval őrizzük meg a recet az utókornak:)
21perces castle 16 helyett......meg a többi 9-10 ordináre baromság:)
Még most is röhögök basszus:)

Egyébként a kedvedért valahogy meg fogom oldani az aget kint Angliában is néha:)


nem akartam ebbe beleszólni, de margi, te épp elég noob vagy ahhoz, hogy csöndben maradj... ha arányokban nézzük szerintem beszosz felül kerekedne rajtad jó gamek terén :|
WOodo
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.01.09. 14:28

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: Apollo17hu » 2012.02.21. 19:29

Vazze, ekkora hírverést, muszáj letöltenem azt a recet. :D
Apollo17hu
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2011.12.28. 00:18

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: JLHFans » 2012.02.21. 20:33

TLW_WOodoo írta:
JLHFans írta:Az a baj (és számodra hatalmas nagy szégyen) Beszosz, hogy rajtad majdnem annyi ment el, ott van pl a tegnapi, ami csak rajtad.
Ráadásul ENNYIRE hihetetlen béna és noob 1 meccsen mint tegnap te még soha az életben eddig sem én, sem más nem voltam:)

Szóval ennyi dolgot elbaszni 1 gamen belül teljesen,amit csináltál ez vmi rekord lehet szerintem, szóval őrizzük meg a recet az utókornak:)
21perces castle 16 helyett......meg a többi 9-10 ordináre baromság:)
Még most is röhögök basszus:)

Egyébként a kedvedért valahogy meg fogom oldani az aget kint Angliában is néha:)


nem akartam ebbe beleszólni, de margi, te épp elég noob vagy ahhoz, hogy csöndben maradj... ha arányokban nézzük szerintem beszosz felül kerekedne rajtad jó gamek terén :|


Woodoo megint lófaszt se tudsz a gameről anélkül szólsz bele, sebaj:)
Nem arányokról volt szó, hanem AZ ADOTT GAMERŐL egyébként is:)
Amúgyis Beszosz hozta fel a témát, és valóban hatalmas öngól jellege van a dolognak, mert aki ennyira noobul játszott mint ő itt, annak illene csöndben maradnia ennek a gamenek kapcsán:)

(Egyébként meg amig nem láttad a recet, neked se ártott volna)))

Vagy te életed legroszabbul sikerült gamejét amikor nyilvánvalóan elmegy rajtad az adott játék, nekiállnál reklámozni, és megőróbálnád ráverni a csapattársra? (Aki nyilván nem volt tökéletes közel sem , na de...)
Ugye hogy ugye...
JLHFans
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012.01.12. 14:31

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: slaca » 2012.02.21. 20:42

miért nem kenitek katicára az egészet? vele úriemberek vagytok, senki meg sem említette őt, pedig tudnotok kéne, hogy mindig a nők a hibásak :lol:
slaca
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2012.01.11. 19:36

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: WOodo » 2012.02.21. 20:54

slaca írta:miért nem kenitek katicára az egészet? vele úriemberek vagytok, senki meg sem említette őt, pedig tudnotok kéne, hogy mindig a nők a hibásak :lol:

úgy tudom, hogy a neve ellenére férfi :mrgreen:
WOodo
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.01.09. 14:28

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: Apollo17hu » 2012.02.21. 21:01

slaca írta:miért nem kenitek katicára az egészet? vele úriemberek vagytok, senki meg sem említette őt, pedig tudnotok kéne, hogy mindig a nők a hibásak :lol:


degecc 11111
Apollo17hu
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2011.12.28. 00:18

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.02.22. 01:27

Semmi baj! Ezentúl Margi nem játszunk veled, ennyi! Minden magyar pro tudja, h egy szerencsétlen noob vagy, nem tom most itt kinek járatod magad. Minden meccs amiben bent vagy rajtad megy el. És elárulom, h ezt a nálam jobb játékosok is így gondolják ;). Tod mi a szánalmas, h itt mondod a sok baromságodat de egyik játékban se mutatsz fel semmit! Aki játszott veled, az mind tudja h a tudásod egy nagy 0! Nem is szólok többet, aki ad a szavadra annak úgy kell.
Na jóccakát srácok! Jó farsangolást! :D
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: JLHFans » 2012.02.22. 10:27

Folytassa Beszosz, az öngólrúgást:)
Eddig csak az első stádiumban voltál amikor :
1: hülyének nézted magadon kívül az összes embertársad akik olvasták a dolgokat +látták a tényeket

(Kb mint amikor férjet/feleséget rajtakapják dugás közben ő meg elnyomja a "nekem hiszel drágám vagy a szemednek?" c szöveget:)

2:Minősíthetetlen stílusban vagdalkozol és miközben mások szemében a szálkát, a magadébana gerendát sem látod meg

De most jött egy 3. pont is, amikor már:

3: Kényszerképzetesen többeszámban fogalmazol, amikor a magad véleményét írod le.
Ez már elég súlyos eset, és no comment kategória, úgyhogy innentől tartom is magam ehhez, gl hf IGNORE:ON
JLHFans
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012.01.12. 14:31

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: JLHFans » 2012.02.22. 10:44

P:S (ez már nem neked szól) Pontosan tudom magamról, hogy hogyan játszom, és más is, és hogy max 1600 at várhatnak el tőlem max (sokszor még ennyit sem)és kb Bletivel, Kadmával, Vasálarccal, Gabeeval vok egy szinten, mindenki más jobb,de 1-2 hónap múlva már Gabee is sokkal jobb lesz nálam, csakhogy én nem képzelem istennek magam, elismerem ha hibázom, és nem is életre-halálra játszom a játékot, hanem mert szeretem.
Nem is akarok soha 1.9k erejú lenni, és egyre kevesebb időm is lesz rá.

Viszont nem kezdem el agyba-főbe szidni a csapattársamat meg az anyukáját, még 1500 asokkal vívott gamebe sem, ahol pedig lehet hogy épp én vok a legjobb, amiért nem azt csinálják amit kellene,meg nem szoktam resignolni sem, mert épp ketten támadnak.
JLHFans
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012.01.12. 14:31

ElőzőKövetkező

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron