The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2012.02.06. 16:25

nyilván lesznek ;)
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: Apollo17hu » 2012.02.06. 19:41

erről vakerálok, 'sszátok meg :P
Apollo17hu
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2011.12.28. 00:18

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: JLHFans » 2012.02.07. 13:55

Mindenesetre szóljatok, ha lesz valami, és hogy mikor, mert addig a magyar gameknek az égeadjadta világon semmi értelmük nincsen.

Nem túl kóser elbaszni órákat úgy, hogy minden egyes gameben az van, hogy egál körüli állásnál amiből még bármi lehet, vki fogja magát és resignol mert " jaj ketten támadnak, úristen, gg " .
JLHFans
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012.01.12. 14:31

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: Rolo » 2012.02.07. 15:02

ott a pont, én is unom már...
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.02.07. 18:16

JLHFans írta:Nem túl kóser elbaszni órákat úgy, hogy minden egyes gameben az van, hogy egál körüli állásnál amiből még bármi lehet, vki fogja magát és resignol mert " jaj ketten támadnak, úristen, gg " .


Ja, te inkább szövegelsz egyfolytában ha támadnak. ahelyett h sereget tolj v vlmit. xD
Amúgy jogos, de néha egyértelmű h ez már bukta azt sírtok más mért adja fel. Utolsó emberig kéne tolni! :D Vagy közös megegyezés alapján feladni. Aki nem így csinál azzal nem játszani.
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: JLHFans » 2012.02.07. 18:26

TLW_Beszosz írta:
JLHFans írta:Nem túl kóser elbaszni órákat úgy, hogy minden egyes gameben az van, hogy egál körüli állásnál amiből még bármi lehet, vki fogja magát és resignol mert " jaj ketten támadnak, úristen, gg " .


Ja, te inkább szövegelsz egyfolytában ha támadnak. ahelyett h sereget tolj v vlmit. xD
Amúgy jogos, de néha egyértelmű h ez már bukta azt sírtok más mért adja fel. Utolsó emberig kéne tolni! :D Vagy közös megegyezés alapján feladni. Aki nem így csinál azzal nem játszani.


Szerintem ez kellene hogy legyen az irányadó, avagy kis etikett teamplay rulessal kapcsolatban:

http://members.tripod.com/legionx_black/cerpioclan/id37.html

Rögtön az első pont a legfontosabb, magyarra fordítva:
A csapat együtt győz, avagy veszít, szóval NE ADD FEL, amennyiben a csapattársad (csapattársaid) folytatni kívánja.
JLHFans
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012.01.12. 14:31

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: _Mallory_ » 2012.02.07. 19:44

JLHFans írta:A csapat együtt győz, avagy veszít, szóval NE ADD FEL, amennyiben a csapattársad (csapattársaid) folytatni kívánja.



A csapat együtt győz, avagy veszít, szóval ADD FEL ha a csapattársad ki akar lépni !!
_Mallory_
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:50

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: TLW_Adam » 2012.02.07. 20:06

JLHFans írta:Mindenesetre szóljatok, ha lesz valami, és hogy mikor, mert addig a magyar gameknek az égeadjadta világon semmi értelmük nincsen.

Nem túl kóser elbaszni órákat úgy, hogy minden egyes gameben az van, hogy egál körüli állásnál amiből még bármi lehet, vki fogja magát és resignol mert " jaj ketten támadnak, úristen, gg " .

Ezt gondolom rám értetted és nem ketten voltak hanem hárman :D A játék meg közel sem volt egál rég kikaptunk, főleg hogy a pocketom(ki is volt?)
semmit se segített. Egál állásnál tegnap ha jol emlékszem sértődöttségből te resignoltál ki. Másrészről nem hiszem hogy meg tudod állapítani mikor van"egál".
TLW_Adam
Fórumtag
Fórumtag
 
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2012.01.09. 13:44

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: JLHFans » 2012.02.07. 21:36

TLW_Adam írta:
JLHFans írta:Mindenesetre szóljatok, ha lesz valami, és hogy mikor, mert addig a magyar gameknek az égeadjadta világon semmi értelmük nincsen.

Nem túl kóser elbaszni órákat úgy, hogy minden egyes gameben az van, hogy egál körüli állásnál amiből még bármi lehet, vki fogja magát és resignol mert " jaj ketten támadnak, úristen, gg " .

Ezt gondolom rám értetted és nem ketten voltak hanem hárman :D A játék meg közel sem volt egál rég kikaptunk, főleg hogy a pocketom(ki is volt?)
semmit se segített. Egál állásnál tegnap ha jol emlékszem sértődöttségből te resignoltál ki. Másrészről nem hiszem hogy meg tudod állapítani mikor van"egál".


Akinek inge.....:P Senkire se értettem amúgy, általánosságban mondtam teljesen, hogy a magyar gamek kb fele így ér véget:):(
Amúgy igen, a tegnapi game pl pont a te hülyeséged volt, ott nem egál volt, hanem még jobban is álltunk szerintem (de gg egészen biztosan nem volt, köze se volt hozzá), pontban aszem vezettunk is.

Mellesleg Mallory és én is jöttem, csomo plumival és konkvival, csak tudod barmilyen hihetetlen, nem csak te allhatsz támadás alatt. Ha valaki nem képes elviselni, hogy ő most szarul áll, meg esetleg fél percet kibirni amig többen támadjak, és csak azért kilép, tökmind1 amugy hogy állunk, meg hogy mindenki más folytatni akarja, az ne játsszon sztem teamgamet, bármilyen jó jatekos is amugy esetleg egyénileg:)
JLHFans
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012.01.12. 14:31

Re: The AoKTCFE Random Team Tournament 2012 HUNGARY

HozzászólásSzerző: TLW_Adam » 2012.02.08. 00:19

ok
TLW_Adam
Fórumtag
Fórumtag
 
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2012.01.09. 13:44

ElőzőKövetkező

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron