TLW klán szabályai!

TLW klán szabályai!

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.02.04. 00:12

Már rég óta tervezem, h pontosan összeszedjük a klán szabályzatát. Most itt a lehetőség! Mindenki írja le, hogy mit kéne megengedni és mi az amit tiltani kéne egy jó klán működéséhez. Meg amit gondoltok.
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: TLW klán szabályai!

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2012.02.04. 00:13

- Klán-tag használat: Lehetőleg mindenhol (játékban, voobly, közösségi oldal, bajnokság) használd a TLW_-s nicked!
- Jómodor: Ezt tekinthetnénk egy íratlan szabálynak is! Legyél barátságos, ne szidd a többi játékost! (Gondolj bele, erre akár úgy is asszociálhatnak, hogy a TLW-s volt az...)
- Smurfölés: A klán tagjainak szigorúan tilos odaadni bárki másnak a nickjüket, legyen akár TLW-s, akár nem!
- Dupla-klánság: Más magyar klánnak tagja nem lehetsz!
- Magyar játékok: Magyar játékokban mindenképp a TLW-s nevedet használd!

egyenlőre
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: TLW klán szabályai!

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.02.04. 01:08

TLW_Priby írta:- Klán-tag használat: Lehetőleg mindenhol (játékban, voobly, közösségi oldal, bajnokság) használd a TLW_-s nicked!


Ez nagyon jó, csak ez a lehetőleg mindenhol kicsit sántít :D Szerintem:
1. Klán tag
1.1 Klán tag használata kötelező a következőkben: voobly, bajnoság, közösségi oldalon, magyar játékban.
1.2 Klán tag használata nem kötelező single player játékban.
1.3 Törekedj arra, hogy a klánt a magyar és a nemzetközi aoc játékokban képviseld klán tagoddal.

TLW_Priby írta:- Jómodor: Ezt tekinthetnénk egy íratlan szabálynak is! Legyél barátságos, ne szidd a többi játékost! (Gondolj bele, erre akár úgy is asszociálhatnak, hogy a TLW-s volt az...)


Így van! Mivel egy klán tagja vagy, nem csak saját magadért felelsz hanem az egész általad képviselt közösségért. Szerintem:
2. Jó modor
2.1 Próbálj kedves lenni, barátságos, segítőkész, de ha ez nem megy akkor se legyél szitkozódó, provokáló! Egy negatív viselkedéssel nem csak magadat minősíted le, hanem az egész klánt. Ennek fejében, inkább maradj semleges ha az online etikett nem megy.
2.2 Soha ne smurfolj!

TLW_Priby írta:- Smurfölés: A klán tagjainak szigorúan tilos odaadni bárki másnak a nickjüket, legyen akár TLW-s, akár nem!


3. Smurf
3.1 A klán tagjainak szigorúan tilos odaadni bárki másnak a nickjüket, legyen akár TLW-s, akár nem! (soha ne oszd meg a jelszódat senkivel!)
3.2 Csak is saját nickeden játssz!

TLW_Priby írta:- Dupla-klánság: Más magyar klánnak tagja nem lehetsz!


Ez így jó, de szerintem lehetne egy társklánságot engedélyezni vagy hasonlót. Gondolok itt Wodo nénire :) De csak is nemzetközi klánnal. Na majd még bővebben ezt leírom. De ötletek jöhetnek!

TLW_Priby írta:- Magyar játékok: Magyar játékokban mindenképp a TLW-s nevedet használd!


Ez meg ott előbbre szerintem jobb :)

Még gondoltam olyanra is, hogy fontos dolgoknál pl tag felvétel/elbocsátás, kéne egy olyan rendszer, h mindenkinek lesz egy külön szorzója vagy ilyesmi. Szavazásnál, mondjuk az új tagoknak a szorzója 1, alapítóknak 3, régi tagoknak 2 stb. De erről kérem ti véleményeteket is
Meg lehetnének rangok, tisztek a klánon belül.
Na egyszer ennyit, alvás :)
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: TLW klán szabályai!

HozzászólásSzerző: TLW_Adam » 2012.02.04. 10:31

Mindenkinek a szavazta érjen ugyan annyit!:D
Az alapító bármikor vetozhat...
TLW_Adam
Fórumtag
Fórumtag
 
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2012.01.09. 13:44

Re: TLW klán szabályai!

HozzászólásSzerző: TLW_GyoreE » 2012.02.04. 12:34

az én szavazatom legyen a döntő hiszen én vagyok a NAgy TLW_GyoreE :D
TLW_GyoreE
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.01.08. 14:47

Re: TLW klán szabályai!

HozzászólásSzerző: TLW_Adam » 2012.02.04. 14:07

de ne felejtsd el márkot megkérdezni hogy mire szavazzál
TLW_Adam
Fórumtag
Fórumtag
 
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2012.01.09. 13:44

Re: TLW klán szabályai!

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.02.04. 17:10

Ha senkinek semmi értelmes ötlete, akkor egyedül kiírom a szabályokat és ajánlom h mindenki fogadja el...
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: TLW klán szabályai!

HozzászólásSzerző: WOodo » 2012.02.05. 15:12

Szerintem elég korrekt. Egyedül ami érint engem az a dupla klánság, de ott is csak azért vagyok mert a Venomosok BF őrültek, veletek meg nem lehet BF-ezni... :)
TLW tagonak még kötelező lenne a GYORS net és PC, + ventrilo, skype mikrofonos fejhallgatókkal párosítva...
WOodo
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.01.09. 14:28

Re: TLW klán szabályai!

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.02.05. 19:16

TLW_WOodoo írta:TLW tagonak még kötelező lenne a GYORS net és PC, + ventrilo, skype mikrofonos fejhallgatókkal párosítva...


Hát a gyors net, meg PC az elég pénzfüggő. De a ventrilo vagy vlmi jó beszélgető progi tényleg alap kéne. Az a baj, h nekünk nem jött össze rendesen... Örülnék neki, ha vlki ebben segíteni.
A mikrofonos fejhallgató alap, talán az van is mindenkinek. Amúgy pár ezer forint egy. Csak ép ez, h előbb kéne egy remek jól működő progi.
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: TLW klán szabályai!

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.02.05. 19:21

Meg amin még gondolkoztam, az a tagdíj. Szerintem új belépőknek alap kéne hogy legyen. Persze nem úgy h felveszünk vlkit befizeti azt kibasszuk. Hanem adni egy trial időszakot, aztán ha minden jól megy akkor fel van véve teljes értékű tagnak. Úgy vélem ezzel, h fizetni kell a tagságért mindenki komolyabban veszi a tagságot. Természetesen a tagdíjat arra fordítjuk amire szeretnénk, közös megegyezés alapján.
Évi 1000 Ft? Szerintem az nem sok.
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Következő

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron