Thumb Ring

Re: Thumb Ring

HozzászólásSzerző: Lui » 2012.02.12. 14:25

ennyi :D
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Re: Thumb Ring

HozzászólásSzerző: hunns » 2012.04.09. 20:34

Én ált CA harcot nyomok és thumb ring kifejlesztése sztem naon hasznos, mert sokkal hatásosabbak az íjászok.
hunns
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.04.09. 20:17

Re: Thumb Ring

HozzászólásSzerző: misafeco » 2012.04.10. 09:08

Azokban a profi játszmákban, amit eddig megnéztem, castle age elején mindig a crossbowman és a thumb ring fejlesztést csinálták meg egyből. Persze ezekben a játszmákban már feudalban is nagy seregekkel mennek, kevesebb egységnél még nem feltétlenül éri meg fejleszteni.
Avatar
misafeco
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012.02.27. 16:36

Re: Thumb Ring

HozzászólásSzerző: Rolo » 2012.04.10. 09:46

Mivel a játék kezdeti szakaszán (feudal és korai C) sokat kell microzni, hogy hatásos legyen a támadás, érdemes mindig a támadásra fejleszteni hit and run-nal mozgatni egységeket. Így kevésbé lesz jelentős a thumb ring ill. a ballistic hiánya. C-be lépéskor is támadásra érdemes először fejleszteni. Thumb ring elég drága fejlesztés, egy nagy előnye van, hogy nem látszik, tehát az ellenfeled nem látja, hogy neked ki van-e fejlesztve, ezért pl. +2/+2 ellen +2/+1, de thumb ring-gel érdekes lehet a küzdelem, mivel úgy is tudsz nyerni, hogy látszólag gyengébbek az egységeid. Ennek ellenére a ballistic fontosabb, mivel mozgó egységek sebzését erősen növeli, ami leginkább az ellen visszavonult egységeire (ha több van neked mozogni fog - visszavonul, vagy megpróbál microzni, de ballisticod miatt már kevésbé hatásos. Én azt mondanám, hogy ha kezdő vagy a sorrend: feuban +1 attack, aztán +1 defense, C-ben egyből +2 attack, aztán CA-nál bloodlines (+20 hp), aztán ballistic, ill. +2 defense és csak a végén thumb ring. Ha már pro vagy és tudod, hogy mit miért csinálsz, pl. több army-d van és rossz az ellen mapja, dombokról tudsz lőni...stb. akkor érdemes thumb ringet előbb is kifejleszteni.
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

Előző

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron