Random team G újítása

Re: Random team G újítása

HozzászólásSzerző: Apollo17hu » 2012.02.17. 19:06

JLHFans írta:Mondjuk ha nagyon szemét akarnék lenni, akkor most megkérhetnélek rá, hogy nevezd meg tételesen légyszives és idézd külön, hogy ugyan hol és milyen formában személyeskedtem:):):)

De tényleg most már éget a kíváncsiság, szóval légyszi ne kimélj:)

Meg amúgyis ennyi öngól után amit lőttél +1 ide vagy oda már meg se kottyan, úgyhogy lássuk:)

vö.:
JLHFans írta:Tényleg, mindjárt megsajnállak, ha ennyire nehezedre esik.....:):)

vagy:
JLHFans írta:örülök, hogy te még életedben nem rontottál el semmit, mert annyira tökéletes vagy:)

vagy még:
JLHFans írta:És akkor jól bele is rondítanak egyesek DIREKT a munkádba, évekig tartó kalamajkát és javítást okozva, szörnyű ez a világ na, hadd simizzam meg a buksidat vigasztalásként:)


Nálad a labda! Mi nem igaz - akár állításonként, akár összefüggésében - abból, amit a javítással kapcsolatban írtam??
Apollo17hu
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2011.12.28. 00:18

Re: Random team G újítása

HozzászólásSzerző: JLHFans » 2012.02.17. 19:20

Apollo17hu írta:
JLHFans írta:Mondjuk ha nagyon szemét akarnék lenni, akkor most megkérhetnélek rá, hogy nevezd meg tételesen légyszives és idézd külön, hogy ugyan hol és milyen formában személyeskedtem:):):)

De tényleg most már éget a kíváncsiság, szóval légyszi ne kimélj:)

Meg amúgyis ennyi öngól után amit lőttél +1 ide vagy oda már meg se kottyan, úgyhogy lássuk:)

vö.:
JLHFans írta:Tényleg, mindjárt megsajnállak, ha ennyire nehezedre esik.....:):)

vagy:
JLHFans írta:örülök, hogy te még életedben nem rontottál el semmit, mert annyira tökéletes vagy:)

vagy még:
JLHFans írta:És akkor jól bele is rondítanak egyesek DIREKT a munkádba, évekig tartó kalamajkát és javítást okozva, szörnyű ez a világ na, hadd simizzam meg a buksidat vigasztalásként:)


Nálad a labda! Mi nem igaz - akár állításonként, akár összefüggésében - abból, amit a javítással kapcsolatban írtam??


Összekevered a személyeskedést a kritikával illetve az iróniával:)
Ha a SZEMÉLYEDET szidtam volna, azt hívják személyeskedésnek, az IRÓNIA az "kicsit" más:) Meg a kritika is, mikor nem valakinek a személyét szidják, hanem csak azt, amit csinál:)
Amúgy ez utóbbi is lightos volt, ha már itt tartunk.

Még amit te írtál velem szemben az sem igazi személyeskedés, csak burkolt, (nem vagy képes felfogni amit írtam, majd pont rád bizzuk ezek után, stb, soroljam még?) Ez olyan, mintha te mondjuk véletlen eltévesztettél volna egy összeadást, én meg lehülyéznélek, hogy ennyire csökkent képességű vagy, ne is erőltesd ez többet, ha ennyire nem vagy képes... De még 1X mondom, még ez is csakburkolt volt, és nem vmi nagy dolog, meg amiket én írtam, az még annyira sem.

Szóval részemről akár le is zárhatnánk itt a témát, egyrészt azért, mert szerintem a kutya se kíváncsi itt a mi csipkelődésóünkre a másikkal, másrészt a témához sem illik, harmadrészt pedig szerintem közel sem haragszunk a másikra (mármint a te nevedben nem akarok beszélni, csak úgy éreztem, de cáfolj meg ha nem így van)meg nem olyan komoly ez a dolog, hogy folytatni kellene.
Részemről itt pont, elcsesztem véletlen egy feltöltést, jeleztem a problémát, sorry érte tényleg, gondolhatod hogy nem direkt volt ,és hogy nem akartam pluszmunkát okozni , csak nem kellett volna ilyet nagy ügyet csinálni belőle szerintem:)
JLHFans
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012.01.12. 14:31

Re: Random team G újítása

HozzászólásSzerző: Lui » 2012.02.17. 23:05

JLHFans írta:a kutya se kíváncsi itt a mi csipkelődésóünkre

őőő nem én mondtam...:P
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Re: Random team G újítása

HozzászólásSzerző: Ultram » 2012.02.18. 11:00

tl;dr
Avatar
Ultram
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2012.01.09. 11:59

Re: Random team G újítása

HozzászólásSzerző: Apollo17hu » 2012.02.18. 11:31

Ultram írta:tl;dr

FYI
Apollo17hu
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2011.12.28. 00:18

Re: Random team G újítása

HozzászólásSzerző: kunyi » 2012.02.18. 16:43

Srácok ne úgy vegyétek ezt fel hogy komoly tétre megy, nem az volt a főindok, kicsit kezdtek eltérni a főtárgytól ^^ szerintem top 3-4 folyamat váltakozni fog amugyis bármi lehet, mivel aki top1 van mindig megkapja az aktuális "legbénábbat" 2 db 1700as lazan bever 1 dautot-félét˘˘képtelenség a roxolás ez csak ien "KB rate" nem összekeverendő a vooblysal ami szerintem 1 még nagyobb kama...inkább ESTE toljuk és no rinyaa
kunyi
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:31

Re: Random team G újítása

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.02.18. 17:18

Jaj ezen már tegnap is jót nevettem, most h kezd a történet kibontakozni egyre viccesebb. Na hagyok magamnak későbbre is, de ameddig elolvastam, hát :lol:
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Random team G újítása

HozzászólásSzerző: Apollo17hu » 2012.02.18. 17:38

Margi vetette fel - teljesen jogosan -, hogy a pontok nem stimmelnek. A vita arról szólt, hogy miért nem stimmelnek, hogy és mennyi idő alatt oldható meg a probléma. Úgy álltam a dologhoz, hogyha felmerül egy kérdés/kérés, akkor azt megválaszolom/megoldom méghozzá a lefektetett szabályok alapján.

Ha tényleg ennyire vicces, hogy a pontozást a szabályoknak megfelelően próbáljuk vezetni, akkor részemről a témát lezárom, vezesse a többi moderátor. Aztán ha gond esetén valaki a fórumra jön sírni, szívesen kacagok egyet én is.

Felesleges szabályokat alkotni, ha eleve úgy állunk hozzá, hogy nem fogjuk betartani őket, és felesleges Turbot tornáztatni, neki ugyanis baromi sok melója van ebben.
Apollo17hu
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2011.12.28. 00:18

Előző

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron