Gyorsabb lövés íjásszal?

Re: Gyorsabb lövés íjásszal?

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.03.19. 23:02

Rolo, ez nem is kérdés, na ná h csinálj! :)
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Gyorsabb lövés íjásszal?

HozzászólásSzerző: Lui » 2012.03.20. 10:35

TLW_Beszosz írta:
Apollo, ne durcizz már pls! :cry:

há Apollo nincsen neked szíved? :D:D
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Re: Gyorsabb lövés íjásszal?

HozzászólásSzerző: Turbo B. » 2012.03.26. 16:36

Engem az érdekelne, hogy a ballistics és a thumb ring az hatással van e a hand cannoner, a janicsár és a conquisidor-ra.
AoC - Military Technology Table

- Ez az SC mit is jelent?
- Scout.
- Ezért, diploma, nem jár.

Kép
Kép
Avatar
Turbo B.
Fejlesztő
Fejlesztő
 
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:00

Re: Gyorsabb lövés íjásszal?

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.03.26. 17:51

Turbo B. írta:Engem az érdekelne, hogy a ballistics és a thumb ring az hatással van e a hand cannoner, a janicsár és a conquisidor-ra.


Szerintem egyik se vonatkozik rájuk. Mivel ezek nyilas egységekre vannak, ezek pedig puskás egységek.
Ja igen, meg ha ráviszed a FÁban akkor kiírja hogy melyik épületben mit tudsz újítani rajta. De ezeknél egyiket se írja. Szóval ez a két tech nincs hatással rájuk.
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Gyorsabb lövés íjásszal?

HozzászólásSzerző: Turbo B. » 2012.03.26. 17:56

TLW_Beszosz írta:
Turbo B. írta:Engem az érdekelne, hogy a ballistics és a thumb ring az hatással van e a hand cannoner, a janicsár és a conquisidor-ra.


Szerintem egyik se vonatkozik rájuk. Mivel ezek nyilas egységekre vannak, ezek pedig puskás egységek.
Ja igen, meg ha ráviszed a FÁban akkor kiírja hogy melyik épületben mit tudsz újítani rajta. De ezeknél egyiket se írja. Szóval ez a két tech nincs hatással rájuk.


Köszönöm.
AoC - Military Technology Table

- Ez az SC mit is jelent?
- Scout.
- Ezért, diploma, nem jár.

Kép
Kép
Avatar
Turbo B.
Fejlesztő
Fejlesztő
 
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:00

Re: Gyorsabb lövés íjásszal?

HozzászólásSzerző: Ultram » 2012.03.26. 19:40

én azt nem, értem ,hogy guardal hogy védekeztek? mert azt csak egységre avgy épületre lehet rányomni, nem? vagy wtf...
Avatar
Ultram
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2012.01.09. 11:59

Re: Gyorsabb lövés íjásszal?

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.03.26. 21:05

Úgy, hogy a guardot arra az egységre nyomod amelyikkel kiválasztod. De Andrew olyasmit mondott, ha egy csoportban az egyiket jelölöd ki akkor is működik. Végül is a lényeg, h ne agresszív támadó opcióba legyen. Így az egység saját magát fogja védeni. Igazság szerint jó lenne ha lenne ehhez vlmi cikk, vagy többet kéne tesztelni hogy is működik a leghatásosabban. Én szerintem ez leginkább akkor jó ha otthon áll a sereged, és jön az ellenség akkor automatikusan ugye támadni fogják, de mivel magát védik így gyorsabb lesz a váltás egyik célpontról a másikra.
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Gyorsabb lövés íjásszal?

HozzászólásSzerző: Ultram » 2012.03.26. 22:21

baze alulrol a 3. nemtom miaz meg patroll és csá... legalábbisn nekem :D de most kirpobálom a guardod hátha...
Avatar
Ultram
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2012.01.09. 11:59

Re: Gyorsabb lövés íjásszal?

HozzászólásSzerző: kunyi » 2012.03.28. 12:36

Nahjó ugy fair ha mindenki tudja Ultrának már leírtam pár napja cba-nal de nem hát nem....
vegyük példának CBA-t, Range unit Patrol pont ellenség unitjai elé közvetlen kicsi több apro patrol pont,célbaérésnél Guard Click összest kijelölve 1 unitra(stance stand nekem jobban bejött)- ez jó puskásoknál is. Inf,Lovas -> Patrol
Viszont ha kilövik a guardolt unitot akkor újra kell játszanod,egybetartani nehéz egységet,ha simán guardot használod agressiven..
én szerintem mixelve jó Range u. Patrol+guard, de vigyáz mert csak Patrol használsz RangeU. akkor többet bukhatsz mintha semmit se mircozol vele.... RM-be neccesebb sokkal
kunyi
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:31

Re: Gyorsabb lövés íjásszal?

HozzászólásSzerző: Ultram » 2012.03.28. 13:03

nemtom, ennél a guarnal nekem nem mozogtak az unitok... lehet vmit elcsezstem... de ha nem, akkor vszonr maradok patrollnál...
Avatar
Ultram
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2012.01.09. 11:59

Előző

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron