Játsszunk vooblyn!

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2013.01.12. 12:56

Mi van Lui? Bocs, de nem értettem a kérdés lényegét. Akartam vlmit írni neked, csak nem igazán értetem h lehet a társast összehasonlítani az AoC-cal. :)
"Én azért raktam fel a gamet, mert király. Jó időtöltés. Te miért?" - erre gondoltál? Ha igen, akkor ezen átsiklottam. Azért hogy nyerni, nyerni, nyerni akarok! xD De persze!... :D Utoljára azért raktam fel, hogy játsszak veletek. Leginkább azokkal akikkel mindig is szoktam. Ha nem lenne magyar közösség nem játszanék vele már rég óta. Pl veled is szívesen játszanék Lui koma, de sose vagy fent. :P
Másik dolog, ezt a Chris dolgot se értem, mért kell mindig 2k++ játékosokat példának felhozni? Te játékaidat is ahhoz hasonlítanánk, nem tudom mennyire jól jönnél ki belőle. :D
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: kunyi » 2013.01.12. 15:33

jobb ha vmi 14xx-ast hozz fel példának D?
kunyi
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:31

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: Lui » 2013.01.13. 12:24

Jé ide irogatam bankett után?:D
Kedves Balázs, elmagyarázom nagyon-nagyon szívesen:

Azért hasonlítottam az aocot a társashoz Kedves Balázska, mert ha lelépsz társas közben, akkor ugyan úgy elbaszod a többiek játékát, mint ahogy aocban is elrontottad.
(ha értetted nyugtázd kérlek)
Első kérdést átsiklottad, de később megválaszoltad, köszi Kedves Balázs.
Második kérdés: "Ennek tükrében akkor tényleg egy megoldás van egy gameben?" (szólj, ha a kérdéssel van a baj és nem érted Kedves Balázs)
Te azt mondtad, hogy feladtad, mert csak slingel lehetett volna megnyerni a játékot, de a társad nem akarta. (javíts ki ha tévednék Kedves Balázs)
A Chris gamet, csupán példának állítottam fel, hogy a tévedés benned van és bizony egy játéknak számtalan megoldása lehet és legtöbb esetben teljesen független a kapott civilizációktól. Az, pedig, hogy meg se próbáltál más utat keresni nem arra vall, hogy Te bizony minden áron nyerni akarnál Kedves Balázs...
Ha további kérdéseid lennének fogalmazd meg bátran, válaszolok rá, Kedves Balázs...
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2013.01.13. 20:02

Szerintem a legtöbb társasból ha egy ember menet közbe kiszáll, azt még a többi 7 tudja folytatni. Ez nem hinném, h a legjobb példa.
Lui, most nem arról van szó, h egy megoldás lehetséges, hanem h esély a nyerésre. Fal+boom ellen nem lehet mit tenni, ha ilyen boomerekkel állsz szemben ilyen népekkel. Megtehettük volna, hogy ketten basztatunk egyet és megvan. De beboomol azték, vagy mongol vagy gót, azok nem lehet megfogni ilyen népekkel, főleg ha c attacokot nyomunk. És mivel mongolia volt, egyértelmű hogy a középsőket nem fogjuk tudni beütni, mert úgyis lefalazzák. Impben egyértelmű, hogy esélytelen azték+mongol+gót+kína vs japán+brit+viking+frank. kunyi azték, rolo mongol, mind a ketten jobban boomolnak mint a mi csapatunkból 3-an. Akárhogyan nézzük időhúzás lett volna, boom ellen tolni. Ha ezt nem látjátok be akkor az a ti tudatlanságotok. Brit+vik, középen, mit nyomtunk volna, ha c attack? kts? (ez a legjobb verzió, de ha jobbat mondasz fal+boom ellen hallgatlak) Ebben az esetben szerintem, beütünk 2v1ben innen onnan esetleg egyet. Ami a legjobb eset, de mivel jól falazható map van szerintem egyik tuti meg tudja védeni magát. És mi van ha bemegyünk mind 2 oldalt? Mondjuk azték, mongol, gótból egyik addigra post imp, vagy legalább kettő. Azt ne mond, h egy erősebb játékos azt nem veri vissza. Ezt láttam a másik verziónak, de ahhoz kurvára jól kellett volna csinálni.
Ezt a Chrises példát meg hanyagoljunk, szerintem messze vagyunk attól...
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2013.01.13. 20:05

Ja és Lui, ne itt szájhősködj gyere vooblyra játszani! Ott mutasd meg a Chrises énedet! :)
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: Lui » 2013.01.13. 20:20

Beszosz még mindig nem érted a példáim lényegét.( DE MIÉRT NEM ÉRTED, TUDSZ MAGYARUL????????????????????????)
A társasjátéknál, nem konkrétan az a lényeg, hogy az társasjáték, hanem, hogy együtt csináltok valamit, és te a hibás magatartásoddal elrontod a többiek élvezetét és kedvét.
A Chirses példa sem arról szólt, hogy ő mennyire jó játékos, hanem, hogy igen is van más megoldás. Ezt az mutatja a legjobban, hogy 10 soron keresztül elemzed, milyen megoldások lehettek volna arra a gamere, amit végül inkább kiresigneltél....
Szájhősködés? hol a kóchengeres faszba volt soraim közt szájhősködés???
Én nem mondtam, hogy jobb vagyok, vagy hogy mit csináltam volna, csupán megpróbáltam megértetni veled, mit kéne máshogy csinálni. Fogd fel tanácsnak!
Ja és kicsit gyakorold az értő olvasást, vagy ne játszd a hülyét!
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: Lui » 2013.01.13. 20:37

Fentvagyunk gYertek! G21
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: Rolo » 2013.01.14. 08:47

Viccparádé.Röviden: sztem pont én vagyok akit rate legkevésbé érdekel. Beszosz bohóc vagy. Apollo igazad van. Ultra egy paraszt, ezért szeretjük, legalább megmondja a tutit. Mallory egy gyökér, mással foglalkozik, ahelyett h magával törődne. Lui: no comment xD. Egyedül kunyi aki azzal foglalkozik itt amivel kéne. Ja és bebaszva mást hibáztatok, ja és sokx szar vagyok valóban, mondjuk éppen nem érdekel ;D

Egyébként én már gondolkodtam ezen, hogy lehetne orvosolni a problémát, mivel valóban nekem sincs időm arra, hogy mások elbasszák az időmet. A rates game kell az tuti, de ha ez nem elég, akkor ki kell nevezni ilyenkor pár moderátort, aki komolyabb volumenű ilyen téren, és demokratív gondolkodású. (Pl. Priby, kunyi vagy jómagam.) Így lehetne szankcionálni az ilyen faszságokat.

Van pár figura, akit nem annyira értek, főként Mallory, Andrew, Beszosz.

Andrew: ha valaki nem ér rá, akkor felesleges váratni a többieket.Ha meg félted a rated, amit nem értek, mert van másik 10 nicked ami 2,2k, akkor hozz kisebbet, de amit odaadtam (benabela) is kisebb jóval.
Mallory: nem értem miért velem foglalkozol. Nem hiszem, hogy ellenfelek lennénk. Te tízszer annyit játszol mint én, meg full komolyan veszed, én meg hobbyból tolom. Nem tudom mi ez az ellenszenv, de kövi aoe talin megverlek az tuti! :D
Beszosz: Te egy jó gyerek vagy. Nem értem mit faszkodsz. Ne resignolj, ha belépsz egy játékba akkor játszd végig, küzdj. Szedd össze magad!

Ps: kapjátok össze magatokat, ne kelljen moderálnom a hozzászólásokat!
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: Lui » 2013.01.14. 16:15

"sztem pont én vagyok akit rate legkevésbé érdekel"
Nem omlott rád a plafon véletlenül?:D
Ez így hülyeség!!
Amúgy Besz, remélem Roló szavait hamarabb felfogod ;)
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2013.01.14. 21:44

Rolo írta:Viccparádé.Röviden: sztem pont én vagyok akit rate legkevésbé érdekel.


Végül is ez így van, ha nem a rendes nickedről van szó! :D Ezt akkor bizonyíthatnád be ha a "Leto_Rolo"-sal játszol velünk rated meccset. :) Másik dolog meg, h mostanában a pina miatt rád is kellett párszor bent várni. Persze, Andrew-t senki nem überelni.
Szerintem a hostnak fel kéne tenni kint a kérdést, h "mindenki kész van, mehet?" Aztán legyen az ő felelőssége, h bent ne kelljen 10 percek várni. És szerintem a csapatosztás is a host feladata lenne, ha persze normálisat tud.
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

ElőzőKövetkező

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron