Patrol

Re: Patrol

HozzászólásSzerző: Satrapa » 2013.10.12. 11:13

Köszi a cikket!

Mikor érdemes patrollal az ellenség mögé hívni az egységeidet és mikor éri meg elé? Én arra tippelnék, h közelharcinál kell mögé és távolsági egységeknél kell az ellenség elé rakni a patrolt..
Satrapa
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:28

Re: Patrol

HozzászólásSzerző: kunyi » 2013.10.12. 12:09

szerintem inkább használd többször lényeg h az egységek egybe maradjanak,egy kiss trukk ha az elsőket amit megtámadt az ellenség azokat visszahuuzod a fo csapatod mögé sima clickkel, archerokat meg ugye guardolod patrolal mixelve, sima patrol range unitknál néha szarabb mint egy sima stand grund tomoritve, ja és ne mögé patrolozz landon inkább hanem közvetlen elé ,mert ha belefutnak néha az szívás lehet
kunyi
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:31

Re: Patrol

HozzászólásSzerző: Lui » 2013.10.12. 12:30

Na ha már előjött ez a cikk, akkor egy kiigazítással élnék, meg pár kérdésem is lenne.
Az nem igaz, hogy csak a Siege ramot lehet patrolozni, mert az összeset lehet.
És akkor pár dolog amit nem értek:
A cho ku nonak honnan van attack bonusa a Ramok ellen? Egy lövésre 12-15 között vesz le az életéből, pedig csak egyet kéne nem?
A sima f-es skirmi miért sebez egy spearmenen 5-öt mikor a szabályok szerint csak kettőt kéne? A szabály visszafelé működik, a spermen, csak 3-at sebez a skirmin, mert csak annyit tud.
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Re: Patrol

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2013.10.13. 16:25

De Lui, ennek mi köze a patrollozáshoz? A kérdésedre meg a válasz, hogy az egységek nagy része, vagy talán az összes kap különböző egységek/épületek ellen bónuszt. Ilyen pl a pika, teve bónusz is lovak ellen. Tehát a támadási számok olyan egységek ellen jók, ami ellen nincs bónusza. Magyarul a skirminek van bónusza a pika ellen.
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Patrol

HozzászólásSzerző: Lui » 2013.10.13. 17:32

Persze nincsen köze a témához, de gondoltam, hátha választ kapok. Amúgy én értem azt, hogy vannak ezek a támadási bónuszok, de azok oda vannak írva az egység infóba. Pl. : skirminél, hogy archereket jobban öli, vagy a tarkan az épületeket, stb.
De az, hogy a skirminek lenne-e spearman,pika,halb ellen támadási bónusza az sehol sincsen feltüntetve, pedig van, méghozzá 3. Tehát bug!
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Re: Patrol

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2013.10.15. 22:41

Nem-nem! :D Ott van a BBT vs ram. Vagy a hasonlók, mikor az egységnek több a páncélja, mint a támadónak. Pl a pikának van bónusza hajó ellen, az sincs leírva. Ezek a leírások csak nagy vonalakban jellemzik a játékot, h képbe legyél mi ellen mit éri meg gyártani. De összességében sok ilyen apró bónusz van, ami tuti nem bug. Nagyon ráérsz, akkor legjobb leteszteled őket! :D Régen egy programot akartam csinálni, mikor még alap szinten vágtam a programozást, csak hát ugye ahhoz tudni kell minden. Lényegtelen, mert már programozni is elfelejtettem. :lol:
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Előző

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron