Multiplayer problémák (Unable to join, nem látom a szervert)

Re: Multiplayer

HozzászólásSzerző: Ultram » 2013.06.21. 16:31

szinváltozás nálam is előfordul néha, de mikorra belépek jó lesz (alt tabnál meg kb 99% hogy elváltozik a szine.)
Gondolom nem vooblyn probálkoztos, hanem sima tcp/ips kapcsolattal, ott portokat kéne nyitni...
Avatar
Ultram
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2012.01.09. 11:59

Re: Multiplayer

HozzászólásSzerző: Sigmund » 2013.06.21. 16:56

Gamerangerrel próbáltam belépni és ott volt ez a probléma. Olvastam h sokaknak a Norton SS-el volt problémájuk. Lehet nekem is az lesz a gond. Elvileg mindent kinyomtam pedig. Tűzfalat, vírusvédelmet.
Avatar
Sigmund
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.01.08. 13:49

Re: Játsszunk vooblyn!

HozzászólásSzerző: Sigmund » 2013.06.25. 16:31

Sziasztok!
Bocs ha nem igazán vág témába a kérdésem, de már máshol is próbálkoztam. Egyszerűen, ha nem én vagyok a host nem tudok kapcsolódni a játékhoz. Az öcsém ugyanígy van vele. Mind a ketten laptopról tolnánk wifiről. Amikor belépnénk megjelenik a betöltő képernyő, színt vált és utána úgy marad. Semmi nem jön be. Esetenként mások úgy látják, hogy bejöttem, de nekem nem jelenik meg. Vagy éppen bejutottam a szobába, de hiába választok népet, nyomom be a ready-t, a többiek nem látják, sőt egy idő múlva már azt sem látják, hogy a szobában bent vagyok. Már cseréltem vírusirtót, átnéztem a tűzfal beállításokat. Semmi. Vooblyn és Gamerangeren ugyanaz van. Annyi a különbség, hogy nagy ritkán Gamerangeren az újracsatlakozás megoldja a problémát. Légyszi minden infó jól jönne! (Ha én hostolok gond nélkül mennek a dolgok, ha lanon játszunk szintén)
Avatar
Sigmund
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.01.08. 13:49

Re: Multiplayer problémák (Unable to join, nem látom a szerv

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2013.06.25. 17:08

Ha másik fórumba írod, attól nem kapsz több segítséget. Légyszíves figyelj rá oda, hogy a kérdésed a megfelelő témába nyisd!
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Multiplayer problémák (Unable to join, nem látom a szerv

HozzászólásSzerző: Rolo » 2013.06.25. 19:16

Az biztos, hogy nem tűzfal problémád van, nekem akkor szokott színt váltani, mikor észleli, hogy a port már nincs nyitva, magyarul nincs szabad slot (ill. már megy a játék). Azt kellene megnézni, hogy nem-e az a gond, hogy valakivel FP vagy, és amiatt nem enged be. Elvileg a port forwarding már nem lehet probléma, mivel azt a voobly már telepítéskor elvileg magától beállítja.
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

Re: Multiplayer problémák (Unable to join, nem látom a szerv

HozzászólásSzerző: Sigmund » 2013.06.26. 11:23

Mit jelent az hogy FP? Már a fórumban rákerestem erre és látok is megoldásokat, csak sajna még az értelmét nem tudom. :)
Avatar
Sigmund
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.01.08. 13:49

Re: Multiplayer problémák (Unable to join, nem látom a szerv

HozzászólásSzerző: Rolo » 2013.06.26. 12:16

fast proxy :D
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

Re: Kérdések

HozzászólásSzerző: sörbi » 2013.09.17. 20:38

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni?
Egymás ellen akarunk játszani távolról. Hamachin egy hálózatban vagyunk LAN-ban még sem látjuk egymás játékát.

Lenne valami tippetek?

Előre is KÖSZÖNÖM!

Üdv: Sörbi
sörbi
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.09.17. 20:36

Re: Kérdések

HozzászólásSzerző: Kody » 2013.09.17. 22:00

sörbi írta:Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni?
Egymás ellen akarunk játszani távolról. Hamachin egy hálózatban vagyunk LAN-ban még sem látjuk egymás játékát.

Lenne valami tippetek?

Előre is KÖSZÖNÖM!

Üdv: Sörbi


Kapcsold ki a Windows tűzfalat, illetve ha van más akkor azt is (mindegyik gépen)! Akkor fogjátok látni egymást a játékban, ha tudjátok egymást pingelni hamachin.
Kody
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013.07.31. 22:36

Nincs szinkron, visszatöltésnél exe hibát észlel ezért leall

HozzászólásSzerző: Pistapapa » 2014.02.16. 16:13

Üdv!
4-en szeretnénk hamachin játszani barataimmal.
Engem mindenki tud pingetni és én vagyok a szerver. Első indításkor az egyik ember miatt szinkron hibával kilép a játék. Másodszorra mikor visszatoltjuk a hiba miatt leallt jatekot, egy masik gép mikor próbál csatlakozni .exe hibával leáll. Az a lényeg, hogy a szinkron hiba után másodszorra elindulna, csak ugye az az emberke akinel a visszatöltés utáni kapcsolódásnál kilép, az nem tud így játszani. Mindenkinél ugyanaz a verzió van fenn, azt vettem észre, hogy a magyarítás különbözik, úgyhogy még azt megpróbálom egységesíteni. A szinkron hiba lehet emiatt, vagy ha nem akkor mi miatt lehet?
Pistapapa
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.02.16. 15:56

ElőzőKövetkező

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron