Multiplayer problémák (Unable to join, nem látom a szervert)

Nem tudok online játszani .

HozzászólásSzerző: devrudaba » 2012.06.18. 14:35

Sziasztok !

Nos , úgy döntöttem felteszem a régi klasszikus játékot az aoc-t és a haverokkal tolunk pár gamet. A probléma az , hogy feltettük a játékot és mindenkinek jo minden , egyedül nekem nem . Mikor belépek a játékba és rákattintok a "Multiplayer"-re ugye 3 választható pont van : Show games,Join,create. És ugye a "connection type" kéne, hogy legyen választható pont mint pl .: Tcp/ip v bármi . De semmit nem hoz be. Ha a create-re kattintok ugyanugy semmit nem csinál . A verziom jó a többieknek müködik . Windows 7-em van nem tudom az-e esetleg a probléma. Ha valaki tud segiteni nagyon megköszönném !
devrudaba
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.06.18. 14:29

Re: Nem tudok online játszani .

HozzászólásSzerző: Ultram » 2012.06.18. 14:37

tölts le egy olyan aoc-t amit telepíteni kell.
Avatar
Ultram
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2012.01.09. 11:59

Re: Nem tudok online játszani .

HozzászólásSzerző: devrudaba » 2012.06.18. 14:39

Olyan aoc-t töltöttem le . Iso fájl volt mind2. A többiek ugyanazt tették fel amit én ,nekik müködött. Azért vagyok ideges mert régen nagyon sokan játszottunk vele és jóvolt.
devrudaba
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.06.18. 14:29

Re: Nem tudok online játszani .

HozzászólásSzerző: Ultram » 2012.06.18. 17:23

lehet h az user account controllban kell kikapcsolni v lejjebb venni a védelmi szintet... nem tudom, akinek win7e van az jobban kompetens ebben mint én :D
Avatar
Ultram
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2012.01.09. 11:59

Re: Nem tudunk csatlakozni

HozzászólásSzerző: Palacsinta » 2012.06.23. 16:19

SzabBass írta:Üdv emberek!

Az lenne a problémám, hogy amikor haverokkal akarunk játszani Hamachin keresztül, valamilyen oknál fogva nem megy. IP-t beírjuk, a szervert még megtalálja, de amikor be akarunk lépni, kis idő elteltével azzal az üzenettel dob ki minket, hogy Unable to Join the Game. Ez mi lehet, illetve van rá valami megoldás?
Az baj lehet, hogy két ember XP-t használ, aki pedig a szervert csinálja Win7-et?

Köszönöm előre is a válaszokat.


Mindenkinek ugyan az a verzió legyen meg különben nem tudtok együtt játszani.
Palacsinta
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012.01.09. 01:18

Re: Nem tudok online játszani .

HozzászólásSzerző: WOodo » 2012.06.24. 01:03

Szia!
Próbálj meg minden védelmi programot kilőni, nyomd ki tűzfalat, vírusirtót, minden ami "blokkolhatja". Ha a választható opciókat se látod Multiban, telepítsd fel újra, majd próbáld meg pl. az 1.0e-peccsel elindítani. Lehet megoldás, hogy ha tömörített verziót töltesz le, és azzal indítod, vagy egyszerűen újratelepíted az egészet. Próbálkozz :)
gl
WOodo
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.01.09. 14:28

Re: Nem tudok online játszani .

HozzászólásSzerző: Isti » 2012.06.26. 08:25

Sziasztok!
Le akartam tülteni ezt az 1.0e Patch-ot, de mindig ezt írja ki: "AoC is not installed.. Exiting".
És hol kell telepíteni?
Isti
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.06.26. 08:02

Re: Nem tudok online játszani .

HozzászólásSzerző: misafeco » 2012.06.26. 10:38

Szia!
Valószínűleg ez a verzió nem telepíthető.
Fontos, hogy olyan AoC-ot tölts le, amit telepíteni kell, különben nem tudod feltenni a patcheket.
Avatar
misafeco
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012.02.27. 16:36

Re: Nem tudunk csatlakozni

HozzászólásSzerző: Apollo17hu » 2012.10.21. 20:19

Nem nyitok új témát, nekem is hasonló gondom van:
A net routeren keresztül érkezik az egyik géphez, ahol az AoC simán fut GR-en és Voobly-n is.
A másik gép wifin keresztül veszi a router jeleit, viszont AoC csak Voobly-n műxik, GR-en csatlakozáskor mindig "Unable to join" üzenet fogad.

Mit kellene állítanom, hogy a wifin netet kapó gépen is tudjak GR-en játszani?
Apollo17hu
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2011.12.28. 00:18

Re: Nem tudunk csatlakozni

HozzászólásSzerző: Maxxtro » 2012.10.23. 20:10

Én csak tapasztalatot tudok megosztani.
A wifi az gázos GR-en, valamiért kevesebb joggal rendelkezik mint egy kábeles csaltkoazás. Mikor haverom itt volt, minden 5 vagy 6-ik játékba tudott csak csatlakozni. (igaz lehet ebben az is közre játszott, hogy azonos hálózatról csatlakoztunk)
S Wifinek sajnos DMZ-t se lehet állítani, ha jól tudom. Nehéz dió.
Maxxtro
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2012.01.07. 17:12

ElőzőKövetkező

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron