AoFE kiadás közeleg!

AoFE kiadás közeleg!

HozzászólásSzerző: Richard » 2012.12.01. 13:03

[center]Kép[/center]

Amint ígértük, a játék hosszú fejlesztési fázis és sok-sok várakozás után decemberben végre elérhetővé válik a közönség számára. A kiadás pontos dátuma még nem ismert, valamikor a hónap végére várható, de addig is december az AoFE-ről fog szólni. Minden hétvégén érdekes eseményeket követhettek, amik a játék egy-egy aspektusát célozzák meg. Ezen a hétvégén a grafika és az AI lesz terítéken.

  • Ma (december 1) magyar idő szerint este 8-kor betekinthettek a grafika készítés kulisszái mögé. ZeroEmpires fog beszélgetni Yan-nal (Bulgária), aki a szláv épületeken dolgozik, és velem, aki a két inka Unique Unitot készítettem.
  • December 2-án, vasárnap ugyanabban az időben az AI-król lesz szó, amik képesek kezelni az új népeket és sokkal nagyobb kihívást fognak jelenti a régi AoC AI-knél, még a képzettebb játékosok számára is.

A játék még nem 100%-osan kész, további patchek fognak megjelenni, amik új Single Player hadjáratokat fognak tartalmazni. A mostani kiadás témája az olaszok, de az összes új nép hiánytalan, és játszható lesz.

A streameket itt követhetitek:
http://www.twitch.tv/forgottenempires

Eredeti hír:
http://www.forgottenempires.net/december-release-month/

További tervezett események decemberre:
http://www.forgottenempires.net/release-events/
Richard
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2011.12.26. 20:24

Re: AoFE kiadás közeleg!

HozzászólásSzerző: Turbo B. » 2012.12.02. 12:35

hát volt fejed, vagyis inkább hangod :D

két kérdésem lenne:
Néztem a streameket és még mindig láttam az "out of sync" hibát, ez ugye csak véletlen, vagy még "mindig" nem sikerült megoldani ezt a problémát?
Másik h amikor kijön az aofe, akkor már kb másnap lehet majd vooblyn játszani vele, szal lesz neki egyből egy külön lobby vagy majd csak később?
AoC - Military Technology Table

- Ez az SC mit is jelent?
- Scout.
- Ezért, diploma, nem jár.

Kép
Kép
Avatar
Turbo B.
Fejlesztő
Fejlesztő
 
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:00

Re: AoFE kiadás közeleg!

HozzászólásSzerző: Richard » 2012.12.02. 16:36

Szerintem az out of sync-et nem lehet teljesen megszüntetni. Sőt, annak inkább örülni kell, hogy van. Régebbi, bénábban megírt játékoknál volt olyan, hogy amit a két játékos lát szétcsúszott, és elkezdtek két külön játékot játszani, ha érted, mit próbálok mondani. Az AoC ezt detektálja, és leállítja egyből.

A vooblyval kapcsolatos részleteket nem annyira ismerem, és nem tudom biztosra mondani, de szerintem úgy van, ahogy mondtad, a kiadáskor már lesz külön FE lobby a vooblyn. Amúgy a kiadás után lesz még egy esemény, ahol a fejlesztőkkel lehet majd játszani. :)
Richard
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2011.12.26. 20:24

Re: AoFE kiadás közeleg!

HozzászólásSzerző: Turbo B. » 2012.12.02. 20:34

Én értem, persze inkább legyen out of sync mint h szétcsússzon a gamma, de én néztem olyan steramet ami kb 1 órás volt és vagy 5ször volt out of sync és semmilyen gammát nem tudtak végig játszani... Most ennyiszer szétcsúszott volna a játék, minden alkalommal?
Nekem a vooblys gammáim alatt kb 3szor volt ha ilyen eddig... Inkább mindig az volt h valaki droppolt de az már más kérdés :D
AoC - Military Technology Table

- Ez az SC mit is jelent?
- Scout.
- Ezért, diploma, nem jár.

Kép
Kép
Avatar
Turbo B.
Fejlesztő
Fejlesztő
 
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:00

Re: AoFE kiadás közeleg!

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2012.12.03. 13:12

Nekem is lenne egy kérdésem. Most nézem a tegnap AI-s stream második részét és látom, hogy az ellenfél között van magyars is. A magyar AI player Károly Róbert, így magyarul kiírva. Nem kéne angolra fordítani a nevét? Mert ahogy elnézem a többi népnek a híres uralkodói át vannak fordítva angolra.
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AoFE kiadás közeleg!

HozzászólásSzerző: Richard » 2012.12.03. 20:57

Jó kérdés.
Amikor összeszedtem a királyokat, megírtam Cysionnek magyarul és angolul is a neveket. Szóval rajta áll. Pl Mátyás királyt angolul írta be. Matthias Corvinus. Megkérdezem.
Richard
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2011.12.26. 20:24

Re: AoFE kiadás közeleg!

HozzászólásSzerző: Turbo B. » 2012.12.23. 22:39

AoC - Military Technology Table

- Ez az SC mit is jelent?
- Scout.
- Ezért, diploma, nem jár.

Kép
Kép
Avatar
Turbo B.
Fejlesztő
Fejlesztő
 
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:00

Re: AoFE kiadás közeleg!

HozzászólásSzerző: Apollo17hu » 2012.12.23. 23:02

Nem tudom, hogy lesz a letöltés, de a biztonság kedvéért beregeltem az oldalra. (Eddig nem tettem meg.)
Apollo17hu
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2011.12.28. 00:18

Re: AoFE kiadás közeleg!

HozzászólásSzerző: Turbo B. » 2012.12.25. 20:42

AoC - Military Technology Table

- Ez az SC mit is jelent?
- Scout.
- Ezért, diploma, nem jár.

Kép
Kép
Avatar
Turbo B.
Fejlesztő
Fejlesztő
 
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:00

Re: AoFE kiadás közeleg!

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2012.12.25. 20:53

reméltem, hogy lesz neki külön lobby, mert eddig nagyon úgy tűnt, hogy csak egy mod-ként akarják kezelni, és az AoC lobbykból lehetett volna indítani úgy, hogy beállítod a beállításokban a mod-ot :)
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Következő

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron