GameRanger problémák

Re: GameRanger problémák

HozzászólásSzerző: Hamster » 2012.12.27. 15:43

Utánanéztem és valóban van egy (számomra) igen bonyolult beállítási lehetőség, így már átengedi a játékot.
Viszont még mindig nem értem, hogy ha az egész programot kikapcsolom, miért blokkol enélkül a beállítás nélkül! Tudom persze ez már nem ide tartozik, mindezzel csak azt akarom mondani hogy úgy néz ki a nod32-t csak úgy lehet kikapcsolni ha letörlöd.
Nehogy mást is így megszivasson.
Hamster
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.12.23. 21:10

Re: GameRanger problémák

HozzászólásSzerző: Apollo17hu » 2012.12.27. 18:46

A NOD-tól az Antivirussal nincs ilyen jellegű probléma, ha esetleg váltanál.
Apollo17hu
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2011.12.28. 00:18

Re: GameRanger problémák

HozzászólásSzerző: slaca » 2013.01.11. 23:37

Sziasztok, Aofet windowed módban tolom, aeroval, de amikor gamerangeren játszok kikapcsol az aero, majd ha vége a játéknak akkor kapcsol vissza. Ez a probléma nem áll fenn GR nélkül.
Van erre valami megoldás?
slaca
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2012.01.11. 19:36

Re: Játsszunk gamerangeren!

HozzászólásSzerző: Meow » 2013.11.07. 17:14

Sziasztok! Új vagyok és olyan kérdésem lenne, hogy miért is nem tudok játszani GR-en. 2.0a verzióm van Win7.en nyomom és mikor bejön a játék, mindenki kiválasztja hogy mivel legyen nem indul el nekem. Ott senkitől sem tudtam segítséget kérni, mert kidobtak a szobábol vagy elküldtek a francba.Szóval lenne valaki olyan kedves és elmondaná hogy mit rontottam el? Előre is köszönöm a választ. :)
Meow
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.11.07. 17:11

Re: Játsszunk gamerangeren!

HozzászólásSzerző: WOodo » 2013.11.07. 18:46

Meow írta:mikor bejön a játék, mindenki kiválasztja hogy mivel legyen nem indul el nekem.


Szia!
Hát ez így nem sok info... ha betudtál lépni a szobába, és tudsz civet választani, valószínűleg a patch lesz a hunyó. A szobában mindenkinek azonos patchet kell használnia, csak úgy indítható a játék. Én multizásra inkább az Age of Empires II The Conquerors 1.0c verzióját ajánlom, több GR játékos is használja.
Ha nagyon nem megy vegyél fel friend listre, és rájövünk mi nem működik
ID: 614032
Sok sikert!
W.
WOodo
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.01.09. 14:28

Előző

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron