Új népek, új egységek

Új népek, új egységek

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2012.12.30. 12:57

Itt meg lehetne vitatni az új népeket és az új egységeit. Mi jó ellenük, mi nem jó... stb. :)

Berkatam az új népeket a civilizációk közé, valamint az új egységeket az egységek közé.
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új népek, új egységek

HozzászólásSzerző: Lui » 2012.12.30. 13:09

ÓÓ de király óóó de jó, tiszta izgatott vagyok!!!:D
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Re: Új népek, új egységek

HozzászólásSzerző: Lui » 2012.12.30. 15:22

Na meg is osztanám élményeimet:
Az inka népnek a hangja szörnyűre sikerült :D Nem kicsit cseszteti a fülemet, de azért megszokható. Ha már az inkáknál vagyunk a kamandzsuk mi ellen jó, csak mert Tevét nem gyilkolta olyan látványosan mint halbi, vagy arra nincs is bónusz?
A magyarokkal játszottam még és szerintem Kibeb@aszottan jó lett :D
A magyar huszár grafikája kiváló! Komolyan minden túlzás nélkül talán az egyik legjobb a játékban!
A játékról magáról: Gép ellen játszottam és nagyon nehéz lett a hard gép ellen győzni :D
1v2-ben continetalon nyertem, aztán 2v2-ben is nyertem ugyanezen a mapon, de áttettem 3v2-re és 2 gameből egyet se tudtam megnyerni :D Egyszerúen szétszedett :D
Tudom gyenge vagyok és amúgy is az új civekkel voltam, de akkor is szerintem nagyon jó, hogy ilyen kemény lett a gép!!! Nagyon jó!
Ami viszont kis bug: amikor 2v2- volt az összes gép egymás után küldözgette az üzeneteit, hogy kit fog megtámadni, de percenként vagy 30at :D Nagyon idegesítő volt
Na majd még írok, király lett elsőre nagyon!
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Re: Új népek, új egységek

HozzászólásSzerző: Apollo17hu » 2012.12.30. 15:36

Gép ellen tényleg fura kicsit, hogy az első percben elkezd floodolni enemynek (nekem), hogy hányadik birkáját találta már meg...

De a végén tetszett, amikor beírta, hogy GG! :D
Apollo17hu
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2011.12.28. 00:18

Re: Új népek, új egységek

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2012.12.30. 16:12

Hát nagyon remélem, hogy az inka hangok minőségét ki fogják javítani.
Meg mi van az olasz hangokkal? Az miért a perzsáé? :D

Amúgy az indiai hangok lettek még nagyon jók! :) Má kánvá nánivala :D
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új népek, új egységek

HozzászólásSzerző: Turbo B. » 2012.12.30. 16:59

énis csak gép ellen játszottam eddig, meg volt h szövetséges gép is volt velem de neekm nem volt semmi ilyen msg floogolás, meg gg-t se írt be nekem, én a barbarian-t raktam be mindenhol, nekem tök értelmesen kommunikált a gép
AoC - Military Technology Table

- Ez az SC mit is jelent?
- Scout.
- Ezért, diploma, nem jár.

Kép
Kép
Avatar
Turbo B.
Fejlesztő
Fejlesztő
 
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:00

Re: Új népek, új egységek

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2012.12.30. 18:00

Tegnap toltunk párat, és nem csak az új civekkel hanem az új mapokon is. Most a mapokról nem is mondanák semmit, hanem amit eddig tapasztaltam. Magyarokkal zárt mapon nem érdemes lenni, de egy nyitottra tökéletes. Nagyon bejött, arabon egyik kedvelt lesz. De nem hiszem h a hunok emiatt lekerülnek az első helyről.
A fő gondom az volt, hogy toltunk egy 2v2-t én olaszokkal, ellenem indiaiak. Mindketten boomoltunk. Mondjuk az új mapból adódóan ötletem se volt mit lehetne egy ismeretlen néppel. Szal jött a post imp harc és megjelentek az indiai elefántok. Nézem, hogy íjász ellen aszem 3+4-es pajzsa van. Hoppá az olasz UU meg íjászos, na be is szoptam... Szerintem semmit nem ér ellene. Akkor próba pika, mivel még halbi sincs olasznak. Esélytelen, de egy próbát megért. Priby aszonta skirmi, hát gondolhatjátok... Lovas egységben szal az olasz. Siege cuccokban se jeleskedik, úgyhogy mikor már jöttek a 12+1es ágyúsok meg a huszárok onnantól csak néztem, hogy mit lehetne. Ebből azt szűrtem le, hogy olaszok c-s nép, indiaik meg imp-es nép. Szóval a kérdés, az íjászos elefántok ellen mit lehet csinálni OLASZ-szal? Ja és a barakkos olasz egység mire jó?
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Új népek, új egységek

HozzászólásSzerző: Turbo B. » 2012.12.30. 18:03

az olaszok UU ja egy íjász, aminek épp lovas egységek ellen van bónusza, sztem azt kell pipulni
AoC - Military Technology Table

- Ez az SC mit is jelent?
- Scout.
- Ezért, diploma, nem jár.

Kép
Kép
Avatar
Turbo B.
Fejlesztő
Fejlesztő
 
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:00

Re: Új népek, új egységek

HozzászólásSzerző: Apollo17hu » 2012.12.30. 21:31

Új barakkos egység - ha jól tudom - több népnél is van, és leginkább puskás egységek ellen jó.
Apollo17hu
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2011.12.28. 00:18

Re: Új népek, új egységek

HozzászólásSzerző: Lui » 2012.12.30. 22:58

Ijjász elefánt!!!???:D Úristen már megyek is a gép elé! :D
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Következő

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron