Diplomácia probléma

Diplomácia probléma

HozzászólásSzerző: katalin89 » 2013.02.24. 01:21

Sziasztok!

Csináltam egy új térképed a "map editor"-ban. A többi játékost úgy állítottam be, hogy egymással szövetségesek legyenek, viszont nekem mindenki az ellenségem legyen.
A játék elindítása előtt beállítottam a csapatokat. Az ellenségeim a 2-esek voltak és én az 1-es. Miután elindult a játék, akkor vettem észre, hogy nem csak velem, hanem egymással is ellenségek voltak.
Próbáltam azt is, hogy zárolom a csapatokat, de ez sem segített megoldani a problémát.

Mi lehet a gond? Kihagyok egy fontos beállítást, vagy az AOE verziómmal van valami gond?
katalin89
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.02.24. 01:15

Re: Diplomácia probléma

HozzászólásSzerző: Ultram » 2013.02.24. 17:02

vmi beállítást kihagysz...
Avatar
Ultram
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2012.01.09. 11:59

Re: Diplomácia probléma

HozzászólásSzerző: katalin89 » 2013.02.24. 23:57

Arra én is rájöttem, hogy az lehet probléma, hogy kihagyok valamilyen beállítást... :? Azért is kértem itt segítséget és azért írtam le, hogy milyen beállításokat használok.... :?

Időközben annyit kísérleteztem, hogy rájöttem nem az a baj, hogy kihagyok egy beállítást, hanem az, hogy túl sokat állítok be:)
A játék indításánál nem kell bejelöljem a csapatokat (tehát nem állítom be magam 1-esnek és az ellenségeimet sem állítom be kettesnek). Úgy hagyom a csapatbeállításokat a "-" jellel.
Így játék közben mindenki az én ellenségem, viszont ők egymással szövetségesek (persze azelőtt a scenarionál beállítottam a diplomáciát).
katalin89
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.02.24. 01:15

Re: Diplomácia probléma

HozzászólásSzerző: Richard » 2013.02.25. 13:39

A single player scenariokat nem szerencsés standard game-ből indítani, pont azért, mert egy csomó mindent el lehet állítgatni. Egyszerűbb, ha scenario editorból testet nyomsz, vagy csinálsz egy campaignt (Map editor/campaign editor), amibe azt az egy scenariot teszed bele, és akkor custom campaigns alatt megtalálod.
Richard
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2011.12.26. 20:24


Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron