Na srácok!

Na srácok!

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2013.11.04. 22:33

Úgy néz ki Priby, most már Benzin egy ideje..., kilépett és játssza a sértődőtett. Szal egyedül maradtam(?) vezérnek. Mivel Adamot már régóta szerettem volna a klán élére állítani, most fel szeretném kínálni, hogy Adam testvérem legyél az egyik klánvezér! :) Persze, ez független attól, h Andris véglegesen dönt így vagy sem. Szeretném, ha ehhez mindenki hozzászólna!
Ty!
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Na srácok!

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2013.11.04. 22:42

A másik dolog, h csináltam nyáron egy nicket és párszor játszottam vele, persze külföldiek ellen, mert 17++-os rateval megérni normális játékot találni. Ha úgy vesszük smurfoltam, és szerettem is volna, ha ez egyedül nekem marad meg, az én "kis világom marad". De hát persze ki kellett deríteni... Ezután is fogok vele játszani, igaz most már csak külföldiek ellen. Ítélkezzetek felettem! Smurfoltam, ami a szabályzatban tiltva van, szal várom a büntetésem, amit ti hoztok! :twisted:
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Na srácok!

HozzászólásSzerző: TLW_Adam » 2013.11.05. 00:16

Én már nem bírom a kabarét. Amúgy se játszok mostanában meg még 1 darabig.
Priby te meg ne lépj ki, beszéljétek inkább meg, elvégre uncsi tesók vagytok nem lehettek örökre haragban(most gondoljatok bele:P).
Beszosz neked még 1x elmondom nem azzal van a baj, hogy smurföltél általánosságban, hanem azzal, hogy klántag ellen(és jól látod szabály ellen vétettél!), remélem már belátod, hogy bocsánatot kell kérned Pribytől.
TLW_Adam
Fórumtag
Fórumtag
 
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2012.01.09. 13:44

Re: Na srácok!

HozzászólásSzerző: TLW_Adam » 2013.11.05. 00:34

Jah most látom priby átlépett letoba, nah az már nagyobb baj 11
TLW_Adam
Fórumtag
Fórumtag
 
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2012.01.09. 13:44


Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron