Maxtro a klánban?

Maxtro a klánban?

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2013.11.12. 22:43

Igaz, h Márk azt írta, h befejezi az AoC-t, de kitudja mi lesz még a jövőben. Rég óta szeretett volna tag lenni, csak volt pár olyan konfliktus ami miatt nem vettük fel. De, ha még mindig szeretne tag lenni, részemről rendben van. Mert nekem semmi bajom nincs vele, isze személyesen is ismerem és jó srác. Gondolom Gergő, meg Wodo is így van vele. Többiek, vélemény?
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Maxtro a klánban?

HozzászólásSzerző: TLW_Adam » 2013.11.13. 00:23

Nem leto-s ő is amugy?:D(Leto _Jupiter). Amugy jöjjön de sztem nem mostanában fog aocozni.
TLW_Adam
Fórumtag
Fórumtag
 
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2012.01.09. 13:44

Re: Maxtro a klánban?

HozzászólásSzerző: WOodo » 2013.11.16. 16:02

Maxxtro csak röhög a TLW-n (amit megértek.) és nem hiszem hogy otthon érezné itt magát. Beszosz, ezt te sem gondoltad komolyan. :D

Másrészt meg Pribyt nem kellett volna elüldözni egy alapból kihalásban lévő klánból és akkor nem kéne a TGF.

Adam: leto jupiter az valóban maxxtro
W.
WOodo
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.01.09. 14:28

Re: Maxtro a klánban?

HozzászólásSzerző: TLW_Beszosz » 2013.11.17. 01:15

Mi a fasz az a TGF? Elüldözni? El ment ő magától, ha én minden apró szarságára a játékok miatt így reagáltam volna már milliószor kiléphettem volna... Nem érdekelnek a kislányos rinyálások...
Csak h mindenki tudja, nyáron AoC talin ultram meg rolo beszálltak apahun meg talán stranger nickjén egy játékba. Mivel másik épületben voltunk nem is tudtuk, de hát kiderült h csak is ők lehettek, túl jók voltak, meg rolo annyira nem tud hazudni. Na a lényeg, h Priby akkor is ugyan ezt levágta, h tudom h ti voltatok meg stb-stb. Egyik se ismerte be, sőt bocsánatot se kértek. Másik, h Priby miattuk változtatta meg a nickjét, mert vooblyn nekiállták ribizni. Aztán, akkor is csak lestem h ezért? Mikor több mint 10 éve ez a nick neten... Szóval érdekes, h ezek után belépett a Letoba. Pedig ziher h nem kértek tőle bocsánatot. Ezt már rég kitalálta szerintem, csak kellett egy ürügy. Amúgy nem igazán érdekel. Amióta megalakult a TLW azóta egy családként tekintettem rá és miután ti Gergővel beléptetek még inkább úgy tűnt. De te is aztán sokszor le se szarod a dolgokat. Kis Gergő milyen kitartó, küzdő, ezt becsülöm benne, sok hülyeséget csinál, de legalább nem adja fel az első szél fuvallattól és elfogja a negatív kritikát.
Van aki el tudja fogadni a családját és szeretni, van aki másik választ h a régit feledni tudja.
Avatar
TLW_Beszosz
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2012.01.07. 20:54

Re: Maxtro a klánban?

HozzászólásSzerző: WOodo » 2013.11.17. 22:20

TLW_Beszosz írta:Mi a fasz az a TGF? Elüldözni?

TGF = Tagfelvétel
WOodo
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.01.09. 14:28


Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron