Leto - egymást közt

Re: Leto - egymást közt

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2013.12.24. 20:32

az karácsony, nekem pl nem jó, de 27-30 között bármelyik nap
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Leto - egymást közt

HozzászólásSzerző: Rolo » 2013.12.24. 22:45

Miért kellene egy naposnak lennie? Szerintem bajnokság legyen ne egyenes kiesés, az meg nem megy le egy nap alatt, mivel a klánban tuti nevezünk kb. 8-an. Szóval szerintem lehetne hosszabb is. Vagy én bevezetném, hogy legyen idénybajnokság, magyarul szemeszterekre bontva Leto 1v1 2v2 bajnokság. Tudom ez már kicsit túl megy azon, amiről elkezdtünk itt beszélni, de tulajdonképpen miért ne? Pont az a lényeg, hogy ne csak nyomjuk a random mapokat voobly-n, hanem legyen egy kis izgalom is...
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

Re: Leto - egymást közt

HozzászólásSzerző: Lui » 2013.12.25. 00:49

én nemtudom, de ha rám hallgattok azt csináltok ami akartok! :D
benevezek, mindegy mikor van.
Hány aktív taggal is számolunk?
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Re: Leto - egymást közt

HozzászólásSzerző: Rolo » 2013.12.25. 02:15

roster sorrendben:
kunyi, rolo, rubik, mallory, benzin, illuzio, chukchak, inzenzato, dave (?), trombone, lui, techno (?). A kérdőjeleken kívül szerintem mindenki biztosra mondható, magyarul 10 + 2... Ezt 1 nap alatt sem szervezni, sem lebonyolítani nem lehet. De ha egzakt eredményt szeretnénk, akkor mindenképpen BO3 bajnokságot támogatom, más kérdés, hogy a bajnokság 2/3-át le lehetne tolni most ünnepek alatt, mert azért 1v1 nem kerül annyi időbe.
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

Re: Leto - egymást közt

HozzászólásSzerző: Rolo » 2013.12.25. 02:19

Másik dolog, hogy meg kellene oldani, hogy angolul beszéljünk, illetve a Csak Tagoknak topic alfórumjai is angolul írodjanak, mivel át fogom küldeni a linket a srácoknak. Priby a regisztrációnál lehet nyelvet változtatni? Illetve milyen akadály van még az átálláshoz?
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

Re: Leto - egymást közt

HozzászólásSzerző: Kezdő » 2013.12.25. 11:29

sztem is jó dolog lenne több bajnokság. ha tét nélkül is, de legalább csiszolódnának a magyar playerek, meg összeszoknánk. egy napon belül sztem sem kivitelezhető, nincs olyan nap ami mindenkinek 100%ig megfelel ennyi player esetében. ha indul vmi jelentkezek :)
az angolul beszélésnek sztem csak esetleg abban az 1 játékra, időpont egyeztetésre alkalmas fórumban van értelme. amúgy nem tartom ésszerűnek ezt a magyar oldalt elangolosítani teljes egészében. nemtom h te melyikre gondoltál rolo.
00:17:42 __As_Njck_Arg: u are 16++
00:17:43 __As_Njck_Arg: idiot
00:17:46 xxx_ERROR_xxx: 1
00:17:47 xxx_ERROR_xxx: 11
00:17:47 __As_Njck_Arg: fucking idiot
00:17:51 xxx_ERROR_xxx: 11
00:17:52 __As_Njck_Arg resigned
Kezdő
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013.02.17. 11:26

Re: Leto - egymást közt

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2013.12.25. 12:21

Rolo ezt csak úgy lehet megoldani, hogy valahogy nagynehezen beregisztrálnak a külföldiek (de itt a regisztráció során minden magyar) és utána ha már regisztráltak, be lehet állítani, hogy angol legyen a fórum.
Még esetleg azt lehet megoldani, hogy mi adminok beregisztráljuk őket, beállítjuk nekik az angol nyelvet és majd jelszót változtatnak.

Viszont az egész a Tournament Lobbyban legyen és mint már említettem, ha bekapcsoljuk a VCOM Laddert akkor nem kell vesződni a recek feltöltésével ide. Mert ugye helyünk erre nincs túl sok.
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Leto - egymást közt

HozzászólásSzerző: Rolo » 2013.12.25. 15:02

Kezdő írta:sztem is jó dolog lenne több bajnokság. ha tét nélkül is, de legalább csiszolódnának a magyar playerek, meg összeszoknánk. egy napon belül sztem sem kivitelezhető, nincs olyan nap ami mindenkinek 100%ig megfelel ennyi player esetében. ha indul vmi jelentkezek :)
az angolul beszélésnek sztem csak esetleg abban az 1 játékra, időpont egyeztetésre alkalmas fórumban van értelme. amúgy nem tartom ésszerűnek ezt a magyar oldalt elangolosítani teljes egészében. nemtom h te melyikre gondoltál rolo.


Nem az egész fórum elangosítására gondoltam, hanem a Leto Csak Tagoknak rész elangosítására, magyarul itt csak angolul lehet beszélni. Egyébként is elvileg nemzetközi klán vagyunk, vannak külföldi tagjaink és remélem még lesznek is.

@Priby: ez így tökéletes, beregisztrálom őket, majd átállítom nekik angolra. Elkezdjük akkor a szervezést, illetve a kiírást megcsinálod Priby? Mondjuk jelentkezési határidőnek meg adjunk 2-3 napot, bár most mindenki itt van, szóval próbáljunk meg mindenkit elérni, és akkor lehet már holnap tudunk kezdeni. :)
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

Re: Leto - egymást közt

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2013.12.25. 20:13

Na csináltam egy tagoknak fórumrészt csak angolul, illetve csináltam az 1v1 bajnokságnak egy fórumot, mindkettőt a Leto fórumon belül.
Innét már rádbíznám Rolo, te vagy a főnök, te szabod meg a dolgokat! :)
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Leto - egymást közt

HozzászólásSzerző: kunyi » 2013.12.26. 16:23

na figy, 1 nap siman lelehet bonyolitani még ha 8kor kezdjuk akkor is vége éfélkor, egy gyors bajnokság, aztán mehet bo3 majd jövöre, mondom én h gondoltam.

játékosok:
"kunyi, rolo, rubik, mallory, benzin, illuzio, chukchak, inzenzato, dave (?), trombone, lui, techno (?)" 12, mongyuk jó ha 10 ráérne, aki nem az végére kerül :)
sima bo1, mindenki játszik mindenkivel 1 gamet, és amit ultra mondott h lost 1 pts, win 2 pts, annyi változtatással hogy a két legtöbb pontot elért játékos játszik a végén egy bo3 at fuggetlenul attol h elote már játszottak ^^ és igy lelehetne bonyolitani 1 max 2nap alatt simán, map pedig lehetne MR, 1 re je van mindekinek az egész bajnokság alatt azt beoszthatja, ygy se kiesés nicns, mindki játszik mindkivel is 70% b talán kijön tudás, de kell szerencse is, ha mindenki bo3 azik az elhuzodna, ha meg táblázat kieséses ott meg sorsolás döntené el... na holnap mehet-?: ja és a winner feltölti recet ide azzal alá írta h nyert 2 pontot, vesztes meg 1 et, csak pontoknak kéne nevek mellé vmi tábla
kunyi
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:31

ElőzőKövetkező

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron