Pár megjegyzés

Pár megjegyzés

HozzászólásSzerző: TLW_Adam » 2013.12.29. 22:54

-skills are
-need to speak
-English
-It's a clan
-have some friends/have a friend
-deserved an invite/deserved to be invited
-talk to
-peace
-enjoy playing together
-good luck with that

:)
TLW_Adam
Fórumtag
Fórumtag
 
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2012.01.09. 13:44

Re: Pár megjegyzés

HozzászólásSzerző: Rolo » 2013.12.29. 22:57

Thx! Nem néztem át valóban, bár a legtöbb a valódi nyelvben így is helyén való. Valóságban kicsit másképp néz ám ki a nyelvhasználat, mint az iskolapadban....
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

Re: Pár megjegyzés

HozzászólásSzerző: Kody » 2013.12.30. 11:08

A személyes kedvencem:
Captains are responsible for everything: ... and of cource for piece.
Rolo, milyen darabkáért vagytok Ti felelősek :)? Tudom, tudom: "A few language skill is already more than enough."
A többi hülyeség, amit írtál, nekem belefér :), amúgy is német az első idegennyelved.
Kody
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013.07.31. 22:36

Re: Pár megjegyzés

HozzászólásSzerző: Lui » 2013.12.30. 11:27

Jajj, de idevág ez a videó:
http://www.youtube.com/watch?v=--Vaz9jW054
és akkor már a revideót is meg kell nézni:
http://www.youtube.com/watch?v=iD3vTWv6MqA

SPEAK 4ever!! :D :D :D
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Re: Pár megjegyzés

HozzászólásSzerző: Rolo » 2013.12.30. 14:02

Piece of shit! :D
Am. meg szerintem itt egyedül én beszélek angolul a való életben is, a sok emberke megtanulta az iskolában és azt hiszi, hogy azt úgy is használják kint. Na elmondanám akkor, hogy mind Németországban, mind Angliában igencsak szarnak az olyan dolgokra, mint hogy nyelvtan. Van olyan levél, amit angol mérnök küldött nekem és képtelenség lefordítani, mert olyan nyelvtant használ, ami nem is létezik. Németországban még gázabb a helyzet, ott bármelyik tartományból beszélek egy fószerrel, először mindig azt hiszem, hogy ő más országból jött, alig érteni mit hablatyol. Sz betűt S-nek ejti, szóvégeket nem használnak, és fele szavuk olyan, ami a szótárban nem létezik, meg ilyen finomságok. De gondoljatok bele, a magyar nyelv is ilyen na meg persze az összes. Ha esetleg oda kerültök ti is, hogy napi szinten fogjátok használni a nyelveket, két fontos dolog van amire érdemes odafigyelni, a többi teljesen lényegtelen, erre én is csak idővel jöttem rá.
1. Folyékonyan és gyorsan kell beszélni, még ha nyelvtanilag nem helyes, akkor is! Ez magabiztosságra és tudásra utal. Magyarul eladhatóvá teszed magad vele.
2. Mondandód lényegre törő legyen és érthető. Az átadni kívánt információra koncentrálj, így mondandódnak értéke lesz.

Na nem is tudom, hogy jutottam idáig. Majd írok egy könyvet az életemről, aztán ha valaki szeretné megveszi, nem fárasztalak titeket ilyenekkel! :D

Amúgy meg nem ilyenkor kell felszólalni, hanem mikor kupát kell csinálni, meg támogatni kell a bajnokságot, az oldalt, meg a közösséget.


Hibázni csak az tud, aki lehetőséget teremt magának arra, hogy hibázzon...

Na üdv Néktek! :)
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest

Re: Pár megjegyzés

HozzászólásSzerző: Kezdő » 2013.12.30. 14:57

Rolo for president ! 11111
00:17:42 __As_Njck_Arg: u are 16++
00:17:43 __As_Njck_Arg: idiot
00:17:46 xxx_ERROR_xxx: 1
00:17:47 xxx_ERROR_xxx: 11
00:17:47 __As_Njck_Arg: fucking idiot
00:17:51 xxx_ERROR_xxx: 11
00:17:52 __As_Njck_Arg resigned
Kezdő
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013.02.17. 11:26

Re: Pár megjegyzés

HozzászólásSzerző: Kody » 2013.12.30. 16:11

Hehehe! Látom nem volt elég az 5soros kirohanás, gyorsan szerkesztettél még hozzáb 20-at:D! Nagyon felzaklatott Téged ez a téma azt látom, azért majd mutass be engem egy olyan angol anyanyelvű emberkének, aki "responsible for piece" :D! (sztem amúgy nem Te vagy itt az egyetlen, akinek angolul kell kommunikálnia a munkahelyén).
Kody
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013.07.31. 22:36

Re: Pár megjegyzés

HozzászólásSzerző: Rolo » 2013.12.30. 16:46

Egyáltalán nem zaklatott fel, csak leírtam a gondolataimat, hátha érdekel valakit.
A mondandómnak egyébként a vége a lényege Kody! Először le kell tenni mindig az asztalra valamit és utána érdemes csak dumálni. A világot nem a kételkedők vagy a tiltakozók, hanem a törekvő, provokatív és heroikus figurák viszik előre és ők irányítják a világot. Nem a tökéletesség a lényeg, hanem a tökéletességre való szüntelen törekvés, az ambíció és elszántság, ami ehhez igazán szükséges. Aki azt nézi, hogy a másik hol hibáz, az maga is fél hibázni! Így öntudatlanul is szabályokat, korlátokat állít önmaga elé. A saját általunk kreált "börtönből" pedig idővel egyre nehezebb kiszállni, sőt van az a szint mikor a körülmények miatt már lehetetlen lesz. És a lényeg? Mindezért csak MI vagyunk a felelősök.

"Mindenki várja a csodát, hinni kell a csodában, de a legfontosabb tudni, hogy a csoda benned van! Képzeletbeli csodák csak a mesékben léteznek, a boldogsághoz, sikerhez vezető út rajtad múlik, s eszerint kell élni az életet. Majd a valódi csoda csak az lesz tán, hogy észrevétlenül ünnep lesz az egész életed!"

Egyébként egy percig sem gondoltam, hogy te nem beszélsz angolul a munkahelyeden! Ja és abban is biztos vagyok, hogy te még soha semmit nem írtál félre. ;)
Téma lezárva részemről és egyben az aoe2.hu részéről is.

U.I: Január 4-én előadást tartok Győrben 18 órás kezdettel a Bartók Béla Megyei Művelődési Központban. Az előadás címe: Önismeret. Várok mindenkit sok szeretettel!

Üdv
Rolo
Avatar
Rolo
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.01.07. 22:37
Tartózkodási hely: Győr, Budapest


Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron