Interjú WiSp_Soldi3r-rel

Interjú WiSp_Soldi3r-rel

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2011.12.26. 20:17

1. Bemutatkoznál röviden? (neved, korod, foglalkozásod, hobbijaid)

Katona Mihály vagyok, 23 éves, műszaki menedzserként dolgozom, kft vezető vagyis még
csak helyettes. Hobbijaim most a wow, de buli szórakozás, úszás, télen snowboard, nyáron
pedig a vízpart.

2. Mikor és hogyan kezdtél el játszani a játékkal?

15 évesen asszem . Szeretem a stratégiai játékokat, és azokban az időkben a Aoc egy kimagasló stratégiai játék volt.

3. Mely klánokban vettél részt és mik voltak a nickjeid? Melyik klán volt a kedvenced?

Na ez már nehezebb kérdés. Nickjem voltak: System, Soldi3r…stb. Klánok pedig: WiSp voltam, az volt a saját, zonen pedig az xSeCh-ben. Később voltam Leto-ban is, de akkor már alig játszottam. A kedvencem a saját klánom volt, mivel akkor játszottam a legtöbben és akkor voltam aktív.

4. Melyik a kedvenc magyar és nemzetközi játékosod?

Andrew volt az ellenfél akkor. Abban az időben nem voltak kedvencek. Mi 4-en haverokkal játszottunk elsőnek lanon és hat tőluk tanultam meg játszani, mert azok neten nyomták. Mire én neten elkezdtem, már majdnem fel voltam zárkózva a többiekhez. Amúgy sosem a más játékát néztem, hanem az enyémet, hogy mit rontottam el, és a hibáimat próbáltam kijavítani.

5. Melyik volt a legemlékezetesebb játékod? Kik voltak benn és mitől vált emlékezetessé?

Na arra nem emlékszek már kik voltak benne, de Andrew és az én harcomra azé párra emlékszek. Főleg az izlandosokra meg a green arábiásokra, mongol-mongol párbaj és minket mindig külön tettek.

6. Melyik volt az a legemlékezetesebb játék, amit csak recről láttál?

Nem tudom.

7. Milyen bajnokságokban szerepeltél? (csapat és egyéni)

Nem nagyon vettem rész bajnokságokban, főleg azért mert az időpontok sose voltak nekem jók. Egyszer 2 vs 2 be indultunk, de akkor is nekem az időpontok nem voltak jók, mert melóztam.
Nem akartam indulni, inkább benevezett az egyik klántársam, Tojas. Ő volt annyira oda érte

8. Melyik a kedvenc civilizációd? Miért?


Mongol. A miért kérdésre azok jobban tudjak a választ, akik ellenem voltak anno.

9. Melyik a kedvenc mapod? Miért?

Én izlandot is szerettem, meg az arabiát, s az arenát is. Ezeket főleg. Jó mondjuk izland azért volt jó, mert csak a jók bírtak rajta jól játszani.

10. Mennyi volt a valaha elért legmagasabb rated és mikor volt?

Fogalmam sincs. 1800 vagy 1780 kb. De akkor az nagy volt. Ott az 1800asok már imbák voltak.
De azt sem tudom már, meglett e vagy sem.

11. Kitől tanultál a legtöbbet, avagy kinek köszönhetsz a legtöbbet?

Haveroktól főként. Mondom mindig visszanéztem a játékokat és stratégiai ember révén elemeztem.
Az ismertebbek közül Andrewtól, Zsepitől vagy hugitól mert végülis ellenük tanultam meg játszani.

12. Ha már nem játszol az AoC-cal, játszasz valami mással?


WoW

13. Mi a véleményed az aoe2.hu-ról? Mit szeretnél üzenni a fórumozóknak?

Végül is minden rendben van vele, mindent megtalálok rajta, ami érdekel.
Kitartás… bár lassan nem lesz mit… ?

Köszönöm, hogy válaszoltál a kérdésekre!


Nincs mit!

Készült: 2009/06/07
TLW_Priby
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron