Gallas scenariói

Gallas scenariói

HozzászólásSzerző: Gallas » 2012.12.17. 00:42

[center]Üdv magyar aoe2 rajongók![/center]

Szeretném veletek megosztani eddig munkáim:)

Már több éve készítek scenariókat, de csak az utóbbi pár évben jutottam el olyan szintre, hogy ne csak 1 fős térképeket készítsek és érdemesek legyen rá, hogy másokkal is megosszam. Eddig nem tettem közzé túl sok helyen, ezt szeretném pótolni itt.


Wolf hunting: Egyik legelső munkám amit multiplayer-be készítettem. Egy „vadász / zsákmány” típusú játék ez. 3 féle csapat lehet: Farkasok, parasztok, és vadászok. Farkasok célja a parasztok megölése, akik aranyat gyűjtenek a vadászoknak, akiknek céljuk a farkasok megölése.

Letöltés: Kép


MGC11 - Run Kitty Run: a 2011 Mini Game Contest-re készült rövid játék. Feladat: egy macskával kell hazajutni a városból. Persze… miért is menne ez könnyedén:)

Letöltés: Kép


Gladiator tournament TRAILER: Első videó jellegű pályám, ami az ezt követő térképnek az 5 perces bemutatója.

Letöltés: Kép


Gladiator tournament: Az első komolyabb munkám, amivel már sikerült nyernem anno egy 1 éves voobly arany tagságot. Akár egyfős, akár többfős módban játszható (max 7 fős) aréna harc. Válassz magadnak harcost, és élj túl minél több kört. Csapatmunka és jó egység-koordináció nélkülözhetetlen. Több nehézségi fok is választható.

Letöltés:Kép


MGC12 - Duck hunt: Hasonlóan a macskáshoz ez is mini-játék. A 2012-es Mini Game Contest-re készült. Első alkalommal használtam itt adatmódosítást. (Fontos biztonsági mentést készíteni a szükséges fájlról!) A játék a régi nintendós Duck hunt-ot eleveníti fel. 3 nehézségi fokkal és eredmény táblával is rendelkezik. Lássuk hát, ki tudja megdönteni a rekordomat:)

Letöltés:Kép


Vampire Reincarnation: Eddigi legösszetettebb és szerintem legsikeresebb térképem. Amely egy régi, már törölt pályámra épül. Hasonlóan a wolf huntinghoz ez is „vadász / zsákmány” térkép, viszont sok új funkcióval rendelkezik azzal szemben. (választható vadászok, 1 vagy 2 vadász mód, 3-3 nehézség a vadászoknak és a zsákmányoknak) Ezenkívül egyedi varázslat gombok, amiket eddig még SENKI nem csinált! Bővebben a vooby fórumon lehet róla olvasni. Hátránya a pályának, hogy sok tanulást igényel ahhoz, hogy valaki tudja mi-micsoda, ezért kezdőknek nem ajánlott, hacsak nem szán időt az olvasásra, gyakorlásra.

Letöltés:Kép
Voobly forum link: http://www.voobly.com/forum/thread/97824


ESRC12_Battle of Muhi: ES campaign remake versenyre készült. A mongol hadjárat utolsó pályája (Pax of Mongolia) „magyar szemmel”. Célom az volt vele, hogy történelmileg helyesen bemutassam a Muhi csatát. (ellenben az eredetivel)

Letöltés:Kép


Blood of the hill: Első csapat vs csapat pályám, ahol a cél 2000 pont (arany) összegyűjtése mielőtt a másik csapat gyűjti össze azt. 5 célpont van a pályán (zászlók), azoknak a birtoklásával gyűlik a pont. Részletes infók a linken olvashatóak:

Letöltés:Kép
Voobly forum link: http://www.voobly.com/forum/thread/131188


Sheep vs Wolf: Módolt multiplayer game. Nagyon sok változtatással. Nem akarok túl sokat írni róla, a képek magukért beszélnek:) Érdemes kipróbálni. (forumban guide is található hozzá)

Letöltés:Kép
Voobly forum link: http://www.voobly.com/forum/thread/173243


BattleShip Blood: Módolt multiplayer game. Elég brutálra sikerült. 40 különféle hajó van hozzá (4 fő típus). Új civilizáció és csapat bónuszokkal, technológiák, specializmusok és még sok minden. Mindenki véletlenszerű helyen kezd. Bár még sok dolgot kell módosítani (főleg balance), de szerintem így is sokáig lekötheti a játékosokat.

Letöltés:Kép
Voobly forum link: http://www.voobly.com/forum/thread/181909



Remélem, hogy találtatok olyan pályát, amelyik elnyerte tetszéseseteket. Véleményekre / kritikákra vagyok főleg kíváncsi.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Gallas 2014.02.09. 18:50-kor.
Avatar
Gallas
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.12.16. 19:59

Re: Gallas scenariói

HozzászólásSzerző: Lui » 2012.12.17. 12:05

U ez nagyon durván hangzik :)
Még a héten meglesem őket!
Amúgy mióta ismered a játékot, vagy játszol vele online?
Csak mert én még nem ismerlek, persze lehet, hogy ez az én hiányosságom.
Lui
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2012.01.07. 19:42
Tartózkodási hely: Győr/Siófok

Re: Gallas scenariói

HozzászólásSzerző: Gallas » 2012.12.17. 13:07

Lui írta:U ez nagyon durván hangzik :)
Még a héten meglesem őket!
Amúgy mióta ismered a játékot, vagy játszol vele online?
Csak mert én még nem ismerlek, persze lehet, hogy ez az én hiányosságom.


Kb 2001 óta ismerem, de csak 2006-7-ben kezdem ASE-n multiplayer-t, most leginkább GR-en lehet engem látni.
Avatar
Gallas
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.12.16. 19:59

Re: Gallas scenariói

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2012.12.17. 18:49

Nocsak, van valaki aki ilyenekkel is foglalkozik? :)
Majd mindenképp megnézem én is, miket alkottál! :P

Amúgy akár a kiegészítő magyar hadjáratába is segíthetnél scenáriókat csinálni, ha van kedved. Biztos vagyok benne, hogy még kellene segítség. Ha érdekelne, vedd fel a kapcsolatot Richarddal! ;)
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gallas scenariói

HozzászólásSzerző: Gallas » 2012.12.17. 22:04

TLW_Priby írta:Amúgy akár a kiegészítő magyar hadjáratába is segíthetnél scenáriókat csinálni, ha van kedved. Biztos vagyok benne, hogy még kellene segítség. Ha érdekelne, vedd fel a kapcsolatot Richarddal! ;)


1-2 hét múlva elvileg már letölthető lesz, nem túl késő már ehhez? Meg általában, ha van egy jó ötletem, csak akkor állok neki. Így időre dolgozva nem tudnék olyan munkát kiadni a kezem közül, amire büszke lennék.
Avatar
Gallas
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.12.16. 19:59

Re: Gallas scenariói

HozzászólásSzerző: Apollo17hu » 2012.12.17. 22:14

Gallas egy állat, elég csak a Duck Hunt-scent megsasolni!
Apollo17hu
Aktív tag
Aktív tag
 
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2011.12.28. 00:18

Re: Gallas scenariói

HozzászólásSzerző: Leto_Benzin_ » 2012.12.17. 23:27

Gallas írta:1-2 hét múlva elvileg már letölthető lesz, nem túl késő már ehhez? Meg általában, ha van egy jó ötletem, csak akkor állok neki. Így időre dolgozva nem tudnék olyan munkát kiadni a kezem közül, amire büszke lennék.


A legelső kiadásban csak olasz hadjárat lesz. Majd folyamatosan kerülnek ki a további hadjáratok. Épp ezért van még idő megcsinálni a magyart is! :)
Avatar
Leto_Benzin_
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.12.25. 20:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gallas scenariói

HozzászólásSzerző: Gallas » 2012.12.18. 00:10

TLW_Priby írta:A legelső kiadásban csak olasz hadjárat lesz. Majd folyamatosan kerülnek ki a további hadjáratok. Épp ezért van még idő megcsinálni a magyart is! :)


Jól van. Akkor kérek minden infót privibe ami csak van a magyar hadjáratról. Mi a terv, mi van kész, mi nincs, mire nincs ember, mit kell tesztelni stb...

Aztán majd átgondolom miben tudnék segíteni.
Avatar
Gallas
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.12.16. 19:59

Re: Gallas scenariói

HozzászólásSzerző: AgeofMaster » 2012.12.22. 15:56

nagyon jók ezek! Gallas egyébként gyakran előfordult minden lobbyban én gren is láttam h reklámozza a scenarioit de akkor még én sem tudtam h ennyire jók :) grat hozzájuk ;)
AgeofMaster
Profi
Profi
 
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.03.15. 01:02

Re: Gallas scenariói

HozzászólásSzerző: Gallas » 2012.12.22. 16:23

AgeofMaster írta:nagyon jók ezek! Gallas egyébként gyakran előfordult minden lobbyban én gren is láttam h reklámozza a scenarioit de akkor még én sem tudtam h ennyire jók :) grat hozzájuk ;)


Hát igen, ez a hátránya ha az ember egyedül dolgozik. Nehéz eljuttatni másokhoz, hogy nem csak CBA létezik.
Avatar
Gallas
Új tag
Új tag
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.12.16. 19:59

Következő

Vissza: Általános

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron