Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Magyarítás
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Kiegészítések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 15, 2006 10:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Priby! Nem toom hova írjam Smile De mostmár ide fogom Very Happy Egyik haverom szeretne magyarosítást az aochoz nem teszel fel egyet a letöltések közé plz Smile
Úgyláttam games is azzal játszik szal valahonnan lehetne szerezni csak rakjuk fel a letöltések közé de nekem jó lesz úgy is ha valaki átküldi nekem! Wink Smile Köcce!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 16, 2006 11:03 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én úgy tudom nincs normális magyarosítás. Kb 3 különbözővel találkoztam, de annyira jó h rájössz mi mire jó azt semmi másra (vagy nem Very Happy). Ha vlki full jó magyarosítást tud az tényleg szóljon mert szerintem ilyen nincs. Egy csomó dolgot nem lehet normálisan lefordítani, mert marha szarul hangzik. Jobban jár ha angolul játszik vele Wink
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 16, 2006 8:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenki úgy játszik ahogy akar PFS magyarosítás kis segítségt ad csak Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 16, 2006 10:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy nekem vagy magyarosításom... Csak mondom h kaki, de ha nagyon kell feltöltöm vagy inkább szólj msnen azt átküldöm, de ez a magyarosítás nem érdemli meg h terjeszék... Vagy talán több is van. Amúgy mé nem Gameshez fordulsz? Very Happy
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 16, 2006 11:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem az lesz bár lehet neki is a szar van Smile Gondoltam mindenkihez fordulok Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 17, 2006 3:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem régen volt magyarosítás.... de csak pár dolog lett magyar :S
szóval én nem hiszem hogy van teljes magyar fordítás Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 17, 2006 5:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy sztem nem nehéz lefordítani és megcsinálni AoC magyarosítást. Csak jó angol tudás kell hozzá Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 17, 2006 7:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmm, inkább jó magyartudás. SZerintem nagyon nehéz mindennek jólhangzó nevet adni. Meg milyen nevet adsz a Kinght-nak, Cavaliernek, Paladinnak? magyarul mind a három lovagot jelent.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 17, 2006 8:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magyarosításban, egyiket paplovagnak fordították tán Rolling Eyes
De mondjuk Lovag -> Paplovag -> Páncéllovas :S vagy nem tom az más e...
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 17, 2006 8:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paplovag suxx. Páncéllovas hülyén hangzik. Nem lehet. És mi van a Tarkannal, Huskarllal, Berserkkel? És longbowman? Hosszú Íjász? Long swordmsan Hosszú kardos? Vagy Hosszú Kardú Ember? Nem lehet. Jó ez angolul. Aki már annyit játszott, mint mi, mindegy neki, hogy magyar-e, vagy sem. Sőt...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 17, 2006 10:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én szeretem magyart Very Happy Néha zavar, de jó látni ha magyarul ír ki valamit Razz Nem azért amúgy, hogy techeket tudjam mire jó, mert ígysem tom a felét... Szal ez ilyen Very Happy Csak snaszból van Razz És igen, van benne 1-2 angol rész, dehát így van Smile És persze pl Paladin nincs lefordítva, de nem is kell. A Halálos Iramban Tokyo Driftben is lefordították a driftet karcolásnak, meg pörgésnek:D Hát no comment Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Lucas



Csatlakozott: 2006.11.09. Csütörtök 18:38
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Szarvas

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 17, 2006 10:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem ami volt magyarositás anno abban knight=lovag, cavalier=páncéllovas, paladin=lovagvezér, tarkan=fáklyás, huskarl=testör, berserk=medvebörös longbowmanre nem emlékszem már, long swordsman=hosszukard-forgato, woad raider=festett támado, mangudai=nyilaslovas, ca=lovasijász, mangonel=köhajito, onager=katapult, siege onager=ostrom katapult, battering ram= faltörö kos, capped ram=beboritott kos, siege ram= ostrom kos, bombard cannon=ágyus, (heavy)scorpio=(nehéz)skorpio, spearman= lándzsás, pikeman=pikás, halb=alabárdos, (elite)skirmisher=(elit)dárdás, archer=ijász, x-bow=számszerijász, arbalest=nyilpuskás, teve meg lovak ugyanaz, hajokra meg már nem emlékszem Razz nem is tudtam h ennyi minden megragadt belöle Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 18, 2006 9:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1 az hogy paplovag az egy vallásos lovag az mélyen vallásos lovag aki elvileg ért kissé a fény mágiához.szóval gyökér 1 magyarítás lehetett Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 18, 2006 9:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmm, azért elég ötletes, de akkor se tenném fel. Pl Capped Ramnál serintem azért Capped, mert van az a fémfej az elején. Nem pedig azért, mert be van borítva. Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 18, 2006 11:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

örüljetek, hogy valaki csinál magyarosítást Very Happy Sosem a szó szerinti fordítás a legjobb Razz Ha nem tetszik akkor tényleg nem teszed fel Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 18, 2006 12:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oké oké de adjatok már egyet bazz Rolling Eyes Nekem nem kell havernak oda adom én megvagyok az angollal nagyon is! Valaki tőccse már fel! Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 18, 2006 12:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.magyaritasok.hu/?func=downloads
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 18, 2006 12:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köcce:P
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 18, 2006 12:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bazz ennek má külön topic kéne szét lett offolva ez tisztára.
Amúgy nekem is ez a magyarosítás van meg aszem, így h leírtad mi mit jelent. Lehet h paplovak az egyben volt, mert ahoz is tettem fel magyarosítást. Jaj azok a szép régi idők... Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 18, 2006 3:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megoldva Wink
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Kiegészítések Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség