Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

2v2 bajnokság újra?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 1:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hehe...olyan felajánlás nincs,hogy kijátszik legtöbbet IGZ-n?Very Happy! Mert abban esélyes lennékVery Happy! Razz! Én amugy amondó vagyok hogy a felajánlás felesleges...egyrészt az oldalt már kifizettük,másodszor pedig ,ha szponzorálni szeretnél vmit vasalarc ,akkor az vmi értelmes dolog legyen,ne pedig egy számítógépes játék kupája! De ahogy érzed!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 2:16 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Priby írta:
Húú ezt a nagylelk? felajánlást... Smile Nemtudom, hogy lehetne iylennek ellentmondani.
Sajnos még az el?z? pénz is nálam van, mert még mindig nem játszották le a dönt?t. Szerintem örülünk a felajánlásnak, de azér 150e Ft nem sok kicsit erre? Razz


Priby: igyuk el apránként!

vasalarc: idd el apránként!
Szerintem add olyan embereknek akiknek tényleg szüksége van erre a pénzre /pl nekem, szegények vagyunk!Very Happy/. Szvsz nem kéne pénz belevinni a játékba, felesleges.
Az oldal üzemeltetést meg kb 20 évig tudnánk fizetni abbol a pézböl amit felajánlottálSmile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 2:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak akkor lenne értelme dijjak kiosztásának, ha sokkal többen foglalkoznának Magyarországon, vagy akár a világban ezzel a játékkal, de igy hogy kb 30 aktív player van(itthon), vagymég annyise...ennyi pénzt felesleges lenne erre a célra.
Jah meg f?leg ugy hogy el?z? pénz is Pribyél kamatozik Smile
Amugy meg tök nagylelk? vagy! Cool Wink
Az elivásban bennevok!! Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 3:40 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ki van benne hogy eligyuk az elözö zsét? már csak 8 szavazat kell^^
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 5:13 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És milyen alapon innád el más pénzét???! Én vagyok a tisztesség mintapéldánya:D! Ha már nincs a tavalyi pénzzel semmi,akkor Priby inkább küldd vissza vasalarcnak...!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 5:30 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rolling Eyes
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 10:44 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Inkább küldjük az árváknak! Smile ?k talán nem isszák el! SmileSmile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 11:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vasalarc írta:
Nem szeretnék tolakodni,de ha ez motiváló lenne, a szervezésre 70e huf ot(az oldal üzemeltet?nek) a díjakra 80e Huf ot felajánlanék.
Tudom,hogy senki nem ezért nyomja,de hátha értelmesen el lehet költeni.
Attól ne tartsatok hogy indulok...Smile sajna nem vagyok ezen a szinten.


Vas


mi vagy te vaze valami milliomos vagy terézanya? vagy csak pribi szorakozik és nincs is semmijen pénz... de most télleg szerintem senki nem ismer forumon se vagy aktiv de azonnal idelöksz 150ezer forintot? amugy ha télleg adod is akkor köszi meg minden de mér?Very Happy
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 2:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vasalarc írta:
Nem szeretnék tolakodni,de ha ez motiváló lenne, a szervezésre 70e huf ot(az oldal üzemeltet?nek) a díjakra 80e Huf ot felajánlanék.
Tudom,hogy senki nem ezért nyomja,de hátha értelmesen el lehet költeni.
Attól ne tartsatok hogy indulok...Smile sajna nem vagyok ezen a szinten.


Vas


köszi Vas tess Wink sztem siman ok ,ha van rá felesleges lovéd (L)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 6:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kösz Vas , de én sem értem hogy honnan meg miért..

Amúgy meg sztem kezdjük már el ezt a cupot, mert akarok játszani már!
Ki akar már játszani? 9 szavazat kell még .. lol
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 6:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem kell semmilyen szavazat.. csak annyi kell, hogy kunyi írjon egy teljesen részletes szabályzatot, amit megértünk. Ennyi! Wink
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 6:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megértés alatt csak a te nevedben beszélj xD Mi eddig is értettük Very Happy lol
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 7:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nemtudom hogy ti hogy vagytok vele, én szomjas vagyok, szóval igyuk el!!! Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 8:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na ott a pont! Ha valaki ad pénzt fogadd el Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
vasalarc



Csatlakozott: 2007.06.17. Vasárnap 23:10
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 8:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretem az AOE -t. Ezért szánnék is rá.
Ha egy magyar csapat veszi a fáredságot és versenyt szervez,lebonyolít stb az tiszteletreméltó.
F?leg,ha non-profit alapon.
(Külföldinek nem adok semmit,mert van nekik elég,mi meg csórók vagyunk Sad )

Mostanában sokat jáccom az IGZ-n.Régebben a Zone on utána meg Gamepark.(semmit nem fejl?dök 11)

Sokat köszönhetek a játéknak.2003-ban új vezet?ként mentem egy cégbe,és sokat segített beilleszkedni.Végén már LAN -ban nyumtuk a kollégákkal a melóhelyen.

Szóval nekem megér ennyit,ha ti értelmesen el tudjátok költeni.

Ha van döntés szóljatok.

Vas
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
vasalarc



Csatlakozott: 2007.06.17. Vasárnap 23:10
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 9:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja.El?tte meg IRC volt.Galmuszk Vérapó, Violák stb.
Galmuszk most is megjelenik néha a Zone -on...

Akkor én Mordred voltam még..... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 9:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát az értelmes pénz elköltésére írjunk ki szavazatot:D! Szervezzünk bel?le egy AOE talit:PVery Happy!
Amugy tényleg thnx a felajánlást,sokan vagyunk itt akik sokat köszönhetnek age-nek!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 10:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hú anyám, most látom mi van itt Very Happy
köszönjük a felajánlást,hát remélem összejön ez a bajnokság am benne lennék,ha nem jöv? hét után kezd?dik,mer akkor kórházban m?tenek xD
és igen,aoc lévén haverkodtam össze Subival és Richarddal szal AoC 4ever Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 11:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is jó sok emberrel.. és megtanított veszíteni xD
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 11:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah hamár a pénzelköltésre terel?dött a szó, akkor azt mondom, amit Kody, arra télleg értelmesen lehetne elkölteni!
Balatoni nyaralo kibérlése, mert ugye sajnos nekünk nincsen Sad
Még a pia is kikerülne, meg Tech2 szerez olcsó n?ket Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
7 / 10 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség