Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Segítsetek Rockynak

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hibák
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rocky
Vendég





HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 27, 2008 3:22 pm    Hozzászólás témája: Segítsetek Rockynak Hozzászólás az előzmény idézésével

Az lenne a gond h, amikor felteszem igzét és jáccok rajta egy id? után látszólag mindent?l függetlenül kijön egy ablak h.a win hibát észlelt ......és ha lemégsézem vagy bezárom a gép nemismeri fel a hangkártyát ezé semmiféle hang nincsen kivéve ami elvolt indítva az elött h kijöttvolna ez az ablak.Valamikor rögtön a gép bekapcsolásánál kijön valamikor meg 2-3óra után csak.Ha valakinek volt már ilyen problémája és esetleg a format cén kívül bvalamivel megtudta oldani az pls írjon Embarassed
Vissza az elejére
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 27, 2008 4:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

régen én is sokat szoptam,nem ezzel hanem hasonló ablakokkal. format a végs? sztem,de én is húztam az id?t....azt csináltam h nem zártam be ,hanem fére tettem csak Razz háta jo lezs ugy
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Rocky
Vendég





HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 27, 2008 4:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Énis ezt csinálom:Dde ha már 15ször bajön mindent lelassít nekem ,meg játék közbe állandóan kilépkedni:SEz már a harmadik format lesz emiatt Sad
Vissza az elejére
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 27, 2008 4:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

format c: amugy nekem is haldoklik a gépem... kattog a vinyóm meg minden szin elvan álliva videonézésnél meg ilyenek
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 27, 2008 6:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ELkezd?dött a rendszerurak háborúja Very Happy
Sztem meg huzd ki a hangkártyát Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 27, 2008 7:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megvan!!! hivd balázst ? segit
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 27, 2008 7:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egy reinst megvan kb 1 óra alatt. ne sajnald ra az idot
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 28, 2008 7:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A megoldás 27.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 28, 2008 11:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BE vagyok baszva Smile
Ez a rövidtávú megoldás mindenre! Igyááá rockyyyy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Rocky
Vendég





HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 30, 2008 9:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az biztos sokat segítene a problémámon:DDe megfontolamdó Laughing Ma meglesz a format
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hibák Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség