Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

BANK TM vs <BOSZ>

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok megbeszélése
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tommy_Angelo



Csatlakozott: 2008.07.02. Szerda 20:30
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Érd

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 03, 2008 11:38 pm    Hozzászólás témája: BANK TM vs <BOSZ> Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor BANK TM ide írjátok meg nektek mikor lenne jó lejátszani a kört. Pénteken nekünk jó 21:00 után, szombat sajna nem jó, vagy vasárnap 18:00 után. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 04, 2008 11:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello!
nekem is ez a két időpont ami megfelel, szóval már csak latkon múlik h mi lesz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tommy_Angelo



Csatlakozott: 2008.07.02. Szerda 20:30
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Érd

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 04, 2008 2:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekünk akkor megfelelnek az id?pontok, HeAdam is várja már a csatát! Min keresztül játszunk? IGZ, vagy Hamachi, vagy sima IP? Akkor majd írjatok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 04, 2008 2:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hamachi az biztos kilőve, igzone, vagy ip, nekem8, de ha latko ma ráérne akkor akár ma is játszhatnánk
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 04, 2008 9:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

maxtro és latko a 2 agressziv pöts:D esélyes team vagytok nagyon, kiváncsi vagyok mit alkottok ( na persze nem ebben a gameben, ne vegye sértésnek a másik csapat:D)
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Robi_



Csatlakozott: 2007.10.30. Kedd 17:12
Hozzászólások: 127
Tartózkodási hely: Tardona

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 04, 2008 9:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tecno ez csúnya Very Happy a Két kemény gyerek Razz Végülis te régebben is ismered őket lehet tényleg pöcsök Razz Embarassed
_________________




SKOJ-evec The Stone Breaker
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Tommy_Angelo



Csatlakozott: 2008.07.02. Szerda 20:30
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Érd

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 06, 2008 6:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát én msn-en beszéltem velük, de tényleg... sajna nem lehet velük megbeszélni egy játékot sem! így asszem a határid?b?l ki is csúszunk!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 06, 2008 7:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jöv? héten még játszhattok
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 10, 2008 4:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát löcs pöcs Tekn?cc!!! Cool

nos,srry de nekem másik cup kezd?dött 10 kor és ti 9:20 kor jöttetek,ezért ideges lettem,f?leg h nem akart sietni senki a gameban(másrést h nem is sikerült patch miatt)
maxxival lebeszéltem a most hétvégét vmikor,lehet h jobb lenne a vasárnap,mert most kirándul vagy mittudom én.este 7-8 sztem mind2 nap jó nekem,de inkább maradjunk a vasárnapban az a tuti.nem tom h mikor jon meg maxi,mert pontosan ? sem tudta
ja,a kikötésem az lenne h IGZ-n játszuk már le és a patch miatt...thx
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 13, 2008 10:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

answer?
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 15, 2008 11:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha nem jön vasárnapig aw!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 5:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nincs mese AW Bank TM-nek!
egyezzünk meg abban, hogy az kap id?t a héten, aki meg is próbál valamit egyeztetni.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok megbeszélése Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség