Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

KX1 vs KX2

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 23, 2008 8:01 pm    Hozzászólás témája: KX1 vs KX2 Hozzászólás az előzmény idézésével

KX1 vs KX2 - 3:0

dolcezig csak spectelt, ezt KX2 csapat elfogadta Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 24, 2008 4:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez kicsit buziság h lost ágba kx vs kx van iet még a legratyib bajnokságokon se láttam lol hogy pl bsk a vs bsk B maxa döntöbe Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 24, 2008 8:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezt papoltam már az elején én is. Párszor már elmondtam a véleményem a lebonyolítással kapcsolatban. De hát ez van, mi ehhez alkalmazkodtunk...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 24, 2008 10:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gyerekek.. ne reklamáljatok.. felajánlottam a lehet?séget a következ? bajnokség szervezésére, ha valami nem tetszik..
ez meg sztem igen is el?fordulhat.. tessék CC poZ A kiütötte a poZ B-t, hát ez van poZék biztosan nem reklamáltak...
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 25, 2008 9:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én sose mondtam, hogy szervezni akarok, ezért sem vettem ki a részem a mostani szervezésből sem. Én csak tanácsokat próbáltam adni látva, hogy vannak hiányosságok. De ez csak az én meglátásom volt, nem biztos, hogy az a szentírás Smile. Fel a fejjel Priby! Hogy egy közhellyel éljek: legalább valaki megszervezi és összetartja a magyar AOC társadalmat Very Happy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 25, 2008 10:42 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem biztos, hogy az a szentírás
s?t Razz
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded games Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség