Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

WoRA Face to Face Championship
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WoRA klán
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 01, 2006 4:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Subotai írta:
Batykííí!! Sad Gondjaim akadtak a nettel meg a géppel is ... Internet van honlapot behoz MSN megy csak épp nem took ip sehova csatlakozni se gp se ase semmi Crying or Very sad Nem toom mi a gyík van de újra lesz telepítve a gép a hétvégén! És remélem a net is le lesz cserélve (de az nem mostanában) Crying or Very sad Úgy játszanék de nem took csatlakozni sustum barátját 1 órán keresztül szivattam és nem tutdam vele 1v1 ezni Crying or Very sad Rolling Eyes Nem toom mi van de remélem megoldódik hamarosan! Mad


Én is remélem! Wink Sikert és türelmet hozzá Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 06, 2006 2:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Bonehead írta:
WoRA_Subotai írta:
Batykííí!! Sad Gondjaim akadtak a nettel meg a géppel is ... Internet van honlapot behoz MSN megy csak épp nem took ip sehova csatlakozni se gp se ase semmi Crying or Very sad Nem toom mi a gyík van de újra lesz telepítve a gép a hétvégén! És remélem a net is le lesz cserélve (de az nem mostanában) Crying or Very sad Úgy játszanék de nem took csatlakozni sustum barátját 1 órán keresztül szivattam és nem tutdam vele 1v1 ezni Crying or Very sad Rolling Eyes Nem toom mi van de remélem megoldódik hamarosan! Mad


Én is remélem! Wink Sikert és türelmet hozzá Smile



nekem is gondjaim voltak nettel honlapra nemtudtam belépni de már itt vagyok Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 06, 2006 7:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látom Razz De amint tapasztaltam, már minden oké nálatok Subi, nem? Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 06, 2006 8:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A gép már majdnem a net meg fos Crying or Very sad
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 06, 2006 8:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ennye Bone, hol voltál mikor leírta h mennyit sportol Subi Very Happy Futkos router miatt fel,le.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 06, 2006 10:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem vicces :S Shocked Crying or Very sad Laughing Exclamation
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Do'urden



Csatlakozott: 2006.11.04. Szombat 14:31
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 11, 2006 12:00 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem tetszik az ötlet, de én most ehhez még túl gyenge vagyok, de a jöv? évit megnyerem Very Happy na jó dobogós leszek:)

kérdés? ezeket a ratingtáblákat a hozzászólás alján, hogy csináltátok nekem is kne 1 Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 11, 2006 12:23 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dodo ez valameik topicban le volt írva Very Happy De amúgy meg írsz msn-en Pribynek és elmagyarázza Razz Valahol az aocgroupon lehet nyomulni ilyennel Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 11, 2006 5:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Do'urden írta:
kérdés? ezeket a ratingtáblákat a hozzászólás alján, hogy csináltátok nekem is kne 1 Razz


Tessék: klikk!
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WoRA klán Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség