Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Zöldülés

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hibák
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 29, 2006 10:43 pm    Hozzászólás témája: Zöldülés Hozzászólás az előzmény idézésével

Aszem kitaláltam vlmit Very Happy Kicsit hülyeség, meg ahogy elnéztem így mást is modosítani kéne, de kitudja. Sztem mikor a játék úgymond zöldül akkor az 50500-as paletta kicserél?dhet egy másikra. De ezt nem nagyon hiszem, mert 18 szín megy el a 256-ból.

| Eredeti szín | Zöldült szín |
-#004AA1 #800000
-#00619B #008000
-#004ABB #808000
-#0054B0 #000080
-#005AB8 #800080
-#006EB0 #008080
-#006EBB #C0C0C0
-#B4FFB4 #C0DCC0
-#0062D2 #A6CAF0
-#F0F7FF #FFFBF0
-#F7F7FF #A0A0A4
-#F7FFFF #808080
-#557734 #FF0000
-#819731 #00FF00
-#00FFFF #FFFF00
-#FF00FF #0000FF
-#008BD2 #FF00FF
-#00A0F3 #00FFFF

De megnéztem pár palettát és volt egypáron amin ezek a színek a "zöldült" szín szerint vannak.
Tehát azt akarom mondani, ha azokon a palettákon amin ez a 18 szín zöldültként van, le kéne cserélni az 50500-as paletta színeire. Bocs aki nem érti Smile
Csak ahogy néztem vannak pár képek amik az 50500-as paletta színeivel baszodnak el Smile Szóval lehet egy kis bibi, de ha jók mardnak a színek akkor megéri Very Happy
Lesz egy kis szabadid?m megpróbálom megcsinálni. Igaz ez nem oldja meg a teljes problémát, de legalább nem kell állandóan alt tab-oznunk (márakinek).
_________________



____________
-High Council-


A hozzászólást TLW_Beszosz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 30, 2006 4:50 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 29, 2006 10:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem csak akkor zöldül be, ha játék vagy recnézés közben behívnak egy csoportos msn ablakba, ahol jó sokan vannak.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 29, 2006 11:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elég gyakori, ahogy tudjátok. Most ezen a gépen tudok játszani mellette, de a másikon még ezzel együtt még egy plus hiba volt, szal úgy is nehézkes volt.

Én már az összes fórumon utánakérdeztem, de semmi eredménye Sad

Már csak a Windóz újratelepítésében tudok bízni...
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 30, 2006 12:00 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyszer kétszer fordult eddig el?^^ Akkor ha MSN nen írnak miközben játszom de akkor sem mindig Rolling Eyes Smile Engem nem zavar annyira mert még nem lépte át a kritikus t?r? határom az egy két alkalom Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 30, 2006 3:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Richard írta:
Nekem csak akkor zöldül be, ha játék vagy recnézés közben behívnak egy csoportos msn ablakba, ahol jó sokan vannak.


ÉN is így vagyok vele. Nekem nem szokott el?fordulni másik esetekben, csak olyan volt, hogy ha elindítottam aocot, letettem tálcára, aztán kis id? múlva visszaléptem, akkor 3-5 secig zöldült, de utánna visszaállt az eredetibe.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 30, 2006 4:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú gyerekek. Ma hosszas elmélkedés után probáltam kis modosítást pár palettán. Erre elntünk minden a pályán Very Happy Úgy értem házak, fa egységek Very Happy
Szóval, most a varázslótól várok csodát. Mert egy kis modosítás ilyen következményekkel jár... Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 30, 2006 9:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem is szokott amikor msnen irnak de akkor alt tab meg vissza és vissza áll...
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 03, 2006 2:00 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy t?nik most így újratelepítés után elmúlt. Beszosz neked i ezt kéne tenned. Ebb?l csak arra tudok következteteni, hogy valamelyik program bezavart neki, vagy éppen a Windows volt a hibás...
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 03, 2006 2:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elmult? Very Happy Amúgy vlki mondta ezt is. És melyik gépeden mult el? És mit tettél újra?
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 03, 2006 6:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az új gépen és a Windowst tettem újra, hehe Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 14, 2006 10:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vasárnap újratelepítettem a gépet. Tegnapig jó is volt AoC, ma már vagy 7szer zöldült. Már kurvára unom, h nem birok rájönni a gond. Meg azt is unom h mostanába nem bírok normálisan játszani. Lehet h egy kis id?re abbahagyom, mert kikészít teljesen. Monjuk ha nem játszhatok az is Sad
De már nagyon unom ezt az állandó agyalást. A bajnokságot is most egy id?re abbahagyom, de nem szállok ki. Az 100 idén senkivel nem játszom le amit kell.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 14, 2006 10:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A 7szer zöldülés az elég durva...
Nem tusok sajnos énse mit mondani. Pedig megoldás van, ahogy látod, nekem is megoldódott, csak tényleg rá kéne jönni, hogy nekem most miben lett más az egész... Rolling Eyes
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_csuz-lee



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 14:19
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 14, 2006 10:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Snow_Techno írta:
nekem is szokott amikor msnen irnak de akkor alt tab meg vissza és vissza áll...


szintén
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 09, 2007 3:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Srácok én rájöttem nálam mit?l zöldült. Nero 7! Miután feltettem egyb?l hibák voltak a játékkal. Visszaállítottam a rendszert az az elöttire és a gond elszállt. Szóval akinek ilyen gondjai vannak és fenn van a Nero 7 az szabaduljon meg t?le, de nemtudom törlés megoldja e gondod.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hibák Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség