Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Michi League El?dönt?

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> xSeCh klán
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 05, 2008 10:35 pm    Hozzászólás témája: Michi League El?dönt? Hozzászólás az előzmény idézésével

[align=center:15a7ee869f]Michi League

xSeCh vs OR

Csütörtök, 8 óra
IGZ tournament room

Ha esetleg maradna game, akkor hétf?n este be tudjuk fejezni.[/align:15a7ee869f]
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!


A hozzászólást TLW_Priby összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 12, 2008 10:00 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 06, 2008 2:34 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gogogo!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 06, 2008 12:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hogy kerülünk mi az el?dönt?be? Very Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 06, 2008 12:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kody rox,ennyi:D
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 06, 2008 4:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

11 jo kérdes, sok Aw-t kaprtunk 11, avygsi kösz priby ultra és töbiek hogy itlehetunk Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 07, 2008 12:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja ez nélkületek nem ment volna!
Hajrá Xsicc!!!
Csak a taktika lenne már meg...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 07, 2008 2:54 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiestünk:D
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 07, 2008 1:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

11, én tuti soha töbé ne mjtászo kmichit nemtom miféle elmebeteg aki michi palyer, bocsi Very Happy de hogy aoct megunni michivel az tuti, soha életembe nem unatkoztam aoc közbe enynrie mitna tegnap 1h30ason m?ár 50. percbe untam, takitak jo let vnala csak késtünk sokat Smile föként én _Very Happy még pontositani kellene, de pontositson az akinek 2 anya van mert tuti hogy elöb törlö mle aocot minthogy még1x michizek Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 07, 2008 1:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pedig még egy meccs lesz ugyebár a 3. helyért Smile
RU vs ToD vesztesével, szal az még gázabb lesz xD
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 07, 2008 2:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Els? gamet megnéztem, de kb. én is szarrá untam magam rajta Smile
Kék elég frankon levédte az átjárokat, szal hiába mentetek támadni, a towerek, meg alattuk az egységek, mindent fogtak...
gg
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 07, 2008 5:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jujj de gagyi volt én max abban vagyok bent hogy mint már mondottam aztekot 2en slingeljük aztán átmegyünk és ha kinyirjuk ?ket kinyirjuk ha nem sikerül akkor 30. percben resign
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 07, 2008 6:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

max, vagy majd pribyék letoják
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> xSeCh klán Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség