Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Rush taktika menete
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 16, 2008 8:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kody sose szerény, ? mindig megmondja keményen! Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
valikund



Csatlakozott: 2008.06.23. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 03, 2008 4:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem ez az fc taktika hogyis mondjam háááát szar ugyanis azon ,h ogy az van oda írva "add el a 200 követ" ez conqueror FC-s nyelven annyit jelent fogj egy 100 kg-s pöröjt és egy pajszert, majd jólcélzott ütésekkel verdszét a házat. Namármost, a FC-nek az a lényege, hogy bemész castlebe és mivel te vagy ott el?ször felhúzol 2 TC-t és lel?zöd gazdaságban, majd kinyírod palikkal! (UI: ha beérsz kastélyba és a seggedben van 20 dárdadobáló paraszt és 40 íjász az ciki!4Nagy C-vel)
Magától értet?dik, hogy Con-ban kell 100 k? a TC-hez, mig a kingben nem.
Végkövetkeztetés: ez nem a leggyorsabb taktika, és nem célratör?.
25-27 parival kell menni kastlebe.
Az én legjobb id?m el?nytelen néppel 15:06
Nekem ami nagyon bejött az: http://aoeism.blogspot.com/2007/12/fast-castle-strategy-crush.html
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 04, 2008 4:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem minden esetben arról szól az fc, hogy beérsz castle-ba, aztán leraksz két tct.
Amásik, hogy a leggyorsabb taktika alatt nem értem mire gondolsz, de fc attól még lehet célratör?.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 04, 2008 9:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

:DDDDDD nem akarlak megbántani tényleg de fingod nincs mit mikor mér és hogyan kell használni ezzel csak ezt bizonyitottad. nem akarom tulragozni de ez akkor a hatásos ha pocket vagy(te vagyközépen) és nyitott mapok vannak közeli ellenfél és igy odafosol hozzá 20.percre 20ktst amivel szanaszéjjel vered utána már csinálhatod a gazdaságod(vagyis már közbe el kell kezdeni...)
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 05, 2008 11:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mint 1 suli:) elmélet és gyakorlat, elmélettel kitörlheted a segged.. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 05, 2008 11:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2 faj létezik, 1: aki bemagolja elöbb és ugy probál gyakorlatot szerezni, míg a masik jomagunk, baszik tanulni, inkább gyakorol és a sajat hibájábol tanul
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 05, 2008 3:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hm ,6 éved alatt könnyen mondod h gyakorol ,egyszerübb elmagyarázni neki mint oltani szerintem:) nekem is megmutatták anno ,priby vagy ki volt az h hogyan kell ,aztán megtanultam ugyahogy elégségesre a dolgokat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 05, 2008 5:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát én nemtom:D elég sok embert tanitottam na mindegy kunyi jol mondja 2 fajta player van és eddig ugy nézki az a jo játékos aki a saját hibáibol tanul és gyakorol(csak sokan nemtudnak tanulni a saját hibáibol még akkor se ha elmagyárázzák neki h mit kéne csinálni)
Very Happy
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szomb. Dec. 06, 2008 3:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az ujjaknak, csak annyit:
Nézz, meg pár recet, amiket most nyomott xsech klán, szinte mindegyikben van valami olyasmi taktika, amit jól tudsz alkalmazni! Nameg persze 1v1-ket is!
Boldog Mikulást! Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 07, 2008 2:16 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én semmib?l se tanulok ,csak visszafele fejl?dökSmile))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 07, 2008 12:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaja van ienis eza 3. faj 11
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 07, 2008 1:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

111
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 07, 2008 2:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak gratulálni tudok:D
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség