Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

CoolT+Beszosz+Priby vs igz

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 3:07 pm    Hozzászólás témája: CoolT+Beszosz+Priby vs igz Hozzászólás az előzmény idézésével

jo hosszura sikeredett.. voltak amikor szoptunk rendesen, de aztán meglett az eredménye

tölcsétek Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!


A hozzászólást TLW_Priby összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 22, 2009 3:11 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 3:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó de mit?
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 3:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ott van az Very Happy

jó game volt és érdekes is Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 3:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1111

pribi, nem tudom látad e, de volt 2k fád és 3k foodot.. ilyenkor néha már nem árt impbe menni Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 3:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megnézem már 1111 tudjam legalább mibe "játszottam"
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 5:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xSeCh_Ultram írta:
pribi, nem tudom látad e, de volt 2k fád és 3k foodot.. ilyenkor néha már nem árt impbe menni Smile

ezzel még nem megy impbe, ahhoz arany is kell Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 5:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

el kell költeni ezt.. simcity vagy age?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 9:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

marketba lehezt vállatani én so kszor váltok valutát" 11
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 9:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hufrol eurora?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 12:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Odamész legközelebb egy adag fával az exchange-be és mondod nekik, gold plz! Mingyá meglesem a reket is:D
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 2:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Guti máskor ne noobolj márVery Happy! Sima win lett volna ha egy kicsitt jobb a sereg összetételed:D! 100 halb 2 siege unit:S! Ha csak 10 halb helyére 10 ramot csinálsz,akkor máris,nem 30 perc alatt mész végig a piroson,hanem 2Very Happy! Másrészr?l meg mi a fene késztetett téged,hogy puskást gyárts?! Hol voltak a champek? amik ellen gyártottad??Very Happy! Vagy a góthot akartad segíteni,mert akkor máskor skirmit nyomj:D!

Priby és Guti,ti tényleg így látjátok a TG erejét?Very Happy A két széls? megy scoutozni a pocketot:D! Akinek van pikája,ha bármelyik oldalsó enemy ijászozott volna GG simán! Priby...az els? 1 órában összesen kb 1 percet voltál a tied területén,beleértve a darkot amikor felfedezted:D! És Lovasijászt gyártani egy góth ellen:D! Bölcs gondolat:D!

Beszosz: Te meg sipákolsz ,de nem xelsz Very Happy! A másik meg hagyjátok bírom: mindezt úgy hogy 30 kts csapja otthon a TCjét,és nincs serege védekezni:D! Hát hogyne bírnádVery Happy!

Várom a kontra véleményeket:D! És mindneki tudja,kritizálni tudok,játszani nem:(! Úgyhogy hadd éljem ki itt magam:D!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 4:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát Kody igazad van de 1-2 ilyen game belefér Razz
Amúgy láttam hogy ellen nem rakott elején archeryt persze ett?l kés?bb rakhatott volna de én ezért falaztam inkább és up és majdnem a szélr?l megel?ztem pocketet c-vel Very Happy Több ram nem ártott volna de tudtam hogy a kék palázni fog csak hát az ecomra ment nem a pirinek segíteni mondjuk oda hiába jött volna milió halbom volt ott és akkor lett vége nagyjából az ecomnak meg a kék folyamatosan raidelte így leszartam mentem el?re Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 4:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha máskor izmozni akarsz,akkor ajánlanám,hogy tuton lovagokat nyomj meg ramot...hasítanak át az enemyn:D! Illetve itt is majd behaltam,miért nem nyomsz 80 skirmi ellen siege onagert?Very Happy! helyette nekiestél maxra fejlesztett scoutokat gyártani:D! Nagy rox vagy!!!!Kövi gameben tilos aranyba kerül? egységet gyártani:D! Fejlesztéseket azért tehetsz rájuk aranyból is:D!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 6:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem volt gold siegre Razz
k legközelebb csak úgy nyomom Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség