Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Új Huncup?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 3:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát figy én iylet nem csinálok.. Smile
ha valaki ezt meg akarja csinálni, hát legyen, akkor ez lesz.. csináld meg itt a lehetöség Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 5:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Priby írta:
hát figy én iylet nem csinálok.. Smile
ha valaki ezt meg akarja csinálni, hát legyen, akkor ez lesz.. csináld meg itt a lehetöség Razz

ezt már én sem értem, hogy miért vagy ennyire ellene a dolognak. Mi nem érthető és mi olyan elborzasztó abban, amit techno, mole vagy én mondunk? Miben más egy ilyen megszervezése? Komolyan nem vágom Sad.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 6:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mert én nem akarom. Ennyi.
Ha bárki szeretné megcsinálni, most jelezzen, és megcsinálhatja itt az oldalon könnyedén.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 7:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

liga stílust ki kéne próbálni szerintem is
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 8:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

liga kéne, jobb mint ez a "két forduló után ugyanazzal az ellenféllel tolom" stilus
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 11:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

uccu neki
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 11:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ugye ugye nem is kértem h csináld meg egy szoval se valahogy megcsináljuk kunyival vagy közösen tökmind1 de egy olyan táblázat kéne mint pl rts selejtez?n vagy mi a rákon
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 11:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Priby írta:
Mert én nem akarom. Ennyi.
Ha bárki szeretné megcsinálni, most jelezzen, és megcsinálhatja itt az oldalon könnyedén.

De nemá Priby, hogy Te csak a kiesésesmajdfolytonegymásellenrájátszós féle kupát tudod megszervezni? Pedig azzal még több meló is van, mert tuti nem 2 perc kell ahhoz, hogy kitaláld ezt az elb*szott sorsolást 11 Wink.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 11:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

snatch ne magadból indulj ki! nézd meg, ebben a huncupban is lenne 5 meccs kb, és azt se képesek letolni, akkor majd egy körmérk?zéses kupán minden metsch le lesz tolva 1 hónapon belül? na nemá'...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 11:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tökegyszer?, akkor ne nevezzen, ha meg nevezett, akkor max aw-kkel lesz teli a kupa, és? Amugy meg nem egy hónap alatt, hanem mittomén legyen fél év. Ebben az egészben egy nehézség van, mégpedig az, hogy felkerüljön minden eredmény és az arcok láthassák kivel van még meccsük. Erre kellene kitalálni valami jó rendszert. Nálunk 5-6 emberes ligában még ezt egyedül meg tudtam oldani aholis mindenki mindenkivel 3 meccset tolt, de kétségtelen, hogy exponenciálisan bonyolódik a helyzet minél több a nevezett...És pont ezért lenne fontos, hogy nevezés el?tt mérlegelje az ember, hogy tényleg tud-e játszani. Esetleg be lehetne venni olyat is, hogy ha nem játszik le egymás után 3 meccset akkor del a ligából, és az összes meccsét az ellenfél nyerte.
Hozzáteszem nekem tökmindegy, csak mivel javaslatok felvetése volt a kérés, ezért írtam:). Fel?lem lehet ugyanaz, mint volt eddig, legalább hamar hátrad?lhetek miután els? körben kiestem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 12:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de mondjuk nézd meg, itt volt ez a pribi + beszosz meg a guti+bone vs mad+én... elöször arra vártunk hogy bezsosz feltaláljon 1x az igz-re, 1x sikerült feljönni, nyomtunk egy 1:1-et, erre lelépnek, ez se normális sztem, utána meg arra bártunk, hogy bone feltegye az aoct, ez is beletelt egy honapba, feltette juppí, velük is toltunk 1:1et, erre innen meg bone lépett le h máskor jolvan, aztán eltelt mind2nél 1 hónap semmi, mad megunta az aoct és letörölte a fenébe, aztán adhattam oda az awt, mikor eredetileg mi kerültünk volna be a 4es döntöbe.. ne mmint ha bármit is osztana vagy szorozna, de ez van, hogy még a szervez? se tolja le idöben a gammáját, akkro most elvárod, hogy mások is letolják idöben? feljebb mlítettem egy példát, augusztusban nyilt a topik, most január van.. na erröl ennyit!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 12:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xSeCh_Ultram írta:
mad megunta az aoct és letörölte a fenébe

ilyet banyek...Volt már olyan, hogy kicsit túmáccs lett aok és mondjuk pár napig nem játszottam, de hogy meguntam volna és pláne, hogy töröltem volna....na ilyen még sosem fordult elő.

Amúgy meg én is csak próbálok ötletelni, hogy mit lehetne, hiszen ez a topik célja.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 12:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jolvan, hát azota már letörölte már vagy 2x Very Happy csak akkor komolynak tünt, hát egy 2 hétig nem is játszott.. csak érted... ez milyen már:\
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 2:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[KX]snatch írta:

De nemá Priby, hogy Te csak a kiesésesmajdfolytonegymásellenrájátszós féle kupát tudod megszervezni? Pedig azzal még több meló is van, mert tuti nem 2 perc kell ahhoz, hogy kitaláld ezt az elb*szott sorsolást 11 Wink.


Nem csak az egyenes kiesésesr?l van szó. Példának okáért ott van az el?z? 1v1 Huncup, amin el?ször csportok voltak. Most is ilyenre gondoltam. Az a baj, amit ti mondtok, az nem "bajnokság", hanem valami ahhoz hasonló, de fel?lem lehet, csak mint mondtam, nem vállalom el annak a lebonyolítását.

De kunyi, Techno megcsinálják az a lényeg ^^

Amúgy Techno nemtom milyen táblázatot mondasz. RTS-nél gondolom az RTS-League-re gondolsz. Annak már jelenleg a 3. féle oldala m?ködik..
http://www.rts-league.com/leagues/aoc/
Ha valami ilyesmire gondolsz, az megoldható, egyébként nemtudom Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 10:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi az hogy, az nem bajnokság? Akkor pl az angol foci bajnokság se bajnokság? ez hüyleség.
ultra am azért nem voltam, mert nem volt alaplap a gépben, úgy meg nehéz játszani
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 10:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó, de érted, ez egyéni szocprobléma... ha az angol bajnokságbanegy csapat összes játékosának el van törve minkét lába, akkor aw az ellenfélnek, nemde?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 10:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát az, de akkor miért nem kértetek AW-t, ha ennyire fontos..
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 11:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Majd eztán fontos lesz Smile.
Nemtudom, ezzel kapcsolatosan amit el tudok mesélni, mint a sportág nagy és színes egyénisege Very Happy, hogy ez régen úgy ment, pl mportalon ami volt 1v1 liga, és én Sabe-vel kerültem össze, le volt dumálva, hogy hétvégén meccs. Nem tudott jönni, de hétf?n ki volt töltve a eredmény, mégpedig mindkét meccset nekem ítélve. Abban a ligában a vesztes kezdeményezhette az eredmény felvitelét, szóval Sabe beírta a leírásba: 1. meccs: nemjelentem meg gy: mole 2. nem jelentem meg: gy:mole. Pedig elhihetitek, hogy rendesen sanszom nem lett volna ellene, mégsem az volt, hogy jaj most nem jó nekem, tegyük át... Hozzáteszem Sabe az egyik szervez?je volt annak a ligának.


A hozzászólást [KX]mole összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 23, 2009 11:40 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 11:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bazeg látom nem igazán értett meg senki. snatch és ultram hosszu monologját nem olvastam ahoz fáradt vagyok de:

1:ez bajnokság lenne
2: baráti ami a játékrol szól
3: ne fél éves és éves legyen hanem gyors
4: ebb?l következik amit már irtam hogy max 2 honapos legyen szoval aki el?re láthatóan nem tud jáccani abban a 2honapban az nem nevez majd nevez a következ?be(márha lesz de szerintem simán lehet)
5: aki nevez és nem jácca le azt nem lincseljük nem baszogatjuk hanem nem kap pontot és kész
6: a meccsek nem kötöttek nem az van h én nekem ezek a mapok nem jönnek be meg nem kell el?re kitalálgatni hanem választ egyet az egyik aztán választ a másik.
7: nincs tétje nincs bajnoki cim csak játék
8: nem kell hozzá különösebb rendezés kell egy kurva táblázat ha meg van a game feltölteni rec állás és beirni a pontot és csokolom
9: ha senki nem fog jáccani és lesz 3 ember akinek pontja van abba se fogunk belehalni
10: kb ennyire gondoltam se többre se kevesebbre /amit nemrég mondtunk h ladder az is kb ugyan ez lett volna/
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 11:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VNJ_Techno írta:
bazeg látom nem igazán értett meg senki. snatch és ultram hosszu monologját nem olvastam ahoz fáradt vagyok de:


...erre beszúrsz egy misét ide Very Happy
de amúgy helyesen:).
szerintem amúgy megértett mindenki, én helyeslem a f?bb pontokat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
2 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség