Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Team gamek!

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 10:24 pm    Hozzászólás témája: Team gamek! Hozzászólás az előzmény idézésével

kérte Priby tegyek fel pár reccet amit mostanában gameltünk válogattam párat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 12:41 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

+1 abival 2v2

Err?l lényegében annyit hogy full defenzív voltam a goldom miatt de az ellen szépen jött Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 1:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és még 1 amikor abi roxx én meg elvoltam Smile


Ui: remélem Priby meg vagy elégedve Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 2:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

el?ször is.. te kérted, hogy töltsem fel a hosszu 3v3-munkat, mondtam miért nem csinálod meg te? Very Happy
jo és ugy egyeztünk meg, hogy én feltöltöm azt, te meg valami mást... mér kellene az elégedettségem?

akkor tölcs fel, ha jólesik és azt amit jónak látsz Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 4:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát meglestem ?ket...nem vagyok elkápráztatva a teljesítményedt?lRazzVery Happy!
El kell ismerni amikor abival 2v2 és te kínával voltál,akkor impben roxoltál...egész odáig jobb volt ellenfeled econja,meg mindene,csak épp m?vészien halatta be az egységeit,ha mondjuk már a 20 percben nem nálad halatja be a fejlesztett 15 scoutját,hanem abira megy,akkor abinak GG:D!

Islands: kiváncsi voltam hogy merre indulsz el Cben a hajóiddal,mivel egész odáig ki se kukucskáltálVery Happy! Rohadt mákos vagy,hogy épp a dockjai felé indultál el a nagyvilágban...! Néztem a reket és majdnem sírva fakadtam:D! Annyira vártam eyg landolást! Minek er?ltetitek a vízet...amikor te uraltad a frontodon a vízet,a lila meg kiszopott emiatt,akkor neki el kellett volna kezdenie téged sling és te átlandolsz,és GG:D! Egyszer? a képlet:D! Csak hát ugye,te és a sling nem fértek meg egy gameben:D!

Mutass vmi egy 1v1et: is:D!

GGk
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 6:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hehe Smile
legalább valaki megnézte és írt Smile
Igazából én sem vagyok elragadtatva magamtól nyugi Smile
Én meg is írtam az elején hogy én kína el?nyeit nem tudom kihasználni egyszer?en én nem tudok annyira azzal a civvel gamelni.

TI: ott azért nem mentem ki védtem fishereket ezért el?bb is tudtam up így ahogy upoltam már mentem is keresni szerencsére egyb?l megtaláltam mert gondoltam Maxxtro el?re dockol Smile
Igen én meg a sling = vereséggel Very Happy

Majd nyomok 1v1et is és felrakom Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 11:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kis kreativitást vigyetek a játékba... na meg jozan észt
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 24, 2009 4:45 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyjából igen,csak az hiányzik:D! Klikkelgetni már jól tudsz:D
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség