Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Dönt?: BANK TM vs Mind1
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok megbeszélése
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 06, 2009 10:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondjuk egy kicsit kés?bb a vasárnap 21 óra?Very Happy!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Vas. Feb. 08, 2009 12:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

en focizok kb 17:00 ig ma,utanna jo ha csak nem jon bcc ellenfelem,bar ketlem szal 17:00 utan vmikor
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Andrew_LK



Csatlakozott: 2007.02.26. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: Vas. Feb. 08, 2009 6:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem ma egész nap jó, de galm nem tudom lesz-e vagy sem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Feb. 08, 2009 8:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor ma este megoldhatnátok...
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Feb. 08, 2009 9:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most már én is vagyok:)
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Vas. Feb. 08, 2009 10:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

we are RDY es egunk a vagytol h jatszhassunk:D
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Andrew_LK



Csatlakozott: 2007.02.26. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: Vas. Feb. 08, 2009 11:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1-2 game még beleférne, de galm nincs most... ez van; nekem meg 1-2 órája egyre jobban fáj a fejem, az utolsó game közben már minden bajom volt., talán nem kéne er?ltetni. Lehet esetleg még valamelyik hétköznap is pár game, nem tudom galm mikor-hogy ér rá. De fel?lem lehet akár aw is latko-kody-nak Smile Úgyis régóta húzódik már. Pontot kéne tenni a végére.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 09, 2009 1:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnálom igazából, mert Andrew akart játszani, de Galmuszk miatt nem igazán tudott, a másik csapatból meg azért ott voltak mindketten, szóval szerintem se húzzuk tovább. Inkább koncentráljatok az 1v1 bajonkságra! Wink
Ott legalább nem lesz ilyen probléma.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok megbeszélése Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség