Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

2v2 Huncup végeredmény
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 5:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

engem bizony nem húz le senki, kb jó helyen vagyok 11.
ja, és nem az ellenetek játszott 2v2re gondoltam. Megmondom őszintén nem is tudom ki volt és milyen nickel, mert az számomra megint egy tök ismeretlen nick volt. Én komolyan nem tudom követni sokszor, hogy ki-ki. Ki a lucasneiva, ki a szkreppikoko meg ilyenek...11
mikor megszólít igzn azt lövésem sincs, hogy ez ki volt. Kunyi lassan az egyetlen, akit megismerek, ha privizik 11
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 5:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LucasNeiva én vagyok de azt hittem mindenki tudja Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 6:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mint mondtam ezentúl nem szólok bele a nickekbe, úgy regeltek, ahogy akartok.
Azért azt én is sajnálom, hogy Bone képes volt besért?dni, azon amit snatch írt és EZÉRT töröltette a jelentkezését... mi köze volt ehhez? Nem értem, de Bonet már sose fogom megérteni ezután.
CoolT meg miattuk töröltette magát... (még kunyi miatt +ba)

Techno, topikot meg bármikor lezárhatok ha úgy találom jónak. Ezt is lezárhatnám, mert van egy Kérdések nevezet? topic az 1v1 Huncup fórumban és oda aztán senki sem ír, pedig ennek az egésznek ott lenne a helye...
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 6:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[KX]snatch írta:
Én komolyan nem tudom követni sokszor, hogy ki-ki. Ki a lucasneiva, ki a szkreppikoko meg ilyenek...11
mikor megszólít igzn azt lövésem sincs, hogy ez ki volt.


Nehéz feltenni azt a kérdést, hogy "szia, ki vagy?". Érdekes, csomo embernek tudom a másik nickjét, nem valami nagy dolog.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 7:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vááá de irigylem a problémátokat!!
Itt smurfolni senki nem tud:D,csak ha beregel újonnan!
Én igenis féltem a pontjaimat:D! Azért van több nickem, mert pl ha egy 175+ os nickkel akarok pl roloval játszani,akkor nem jön be senki,mert vagy 2 175+ jön be,vagy senki,és két 175+ ellen tuti lost:D! Persze ha abi van velem,akkor más a helyzet:D! (Abi remélem értekeled a nyalást: hívj meg egy sörre:D)!
Pribynek minden elismerésem,hogy még nem adta fel:D!
Ennek a Cupnak a FUN ról kell szólnia,nem pedig arról,hogy mi a fene van a szabályzatban! Kunyi is simán jelentkezett,pedig biztos vagyok benne ,hogy nem is olvasta:D! És abban is hogy nem fogja megszegni!!!Nem a szavak a fontosak benne hanem az elvek! Csavarjátok itt a szavakat,pedig mindenki érti mi a lényeg! Kötözköd? egy banda vagytok,tudjátok meg(velem az élen,ha rec kritizálásról van szóRazz)
Uff én beszéltem!
UI. Bocs Priby hogy ide írtam,de itt van értelme válaszolni!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 8:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kody írta:

Itt smurfolni senki nem tud:D,csak ha beregel újonnan!

ezt se, mert IP cím alapján látnám
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 9:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak annyit szeretnék hozzászólni 3 pontban:

1. Kody bekaphatod, mert lama voltál, az vagy, és az is maradsz örökre, legalábbis nekem! Very Happy
2. Az 1. pontból következik hogy kurvára leszarlak:D És azt is letojom amit mondasz! Very Happy
3. Az 1. és 2. pontból következik hogy miért nem basztok be inkább egy utolsó kocsmában, mint hogy percenként ide irogassátok a nagyobbnál nagyobb faszságokat!


Ez csak egy játék, fun! Nem kell itt semmiért sem rinyálni! Ja és pribyr?l sem mondok semmit, mert ? is egy fasz, de tényleg jól nyomja, elismerés! Mer rég meghalt vna itt minden! Az egész magyar aoe közösség... Na csak ennyi! Na üdv, szeretlek titeket(L)! Very HappyVery Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 9:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Priby írta:


Techno, topikot meg bármikor lezárhatok ha úgy találom jónak. Ezt is lezárhatnám, mert van egy Kérdések nevezet? topic az 1v1 Huncup fórumban és oda aztán senki sem ír, pedig ennek az egésznek ott lenne a helye...



Sir, Yes Sir!
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 12, 2009 1:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kurvák vére folyon csörgedezö patakokba...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 12, 2009 11:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kunyi hallod ezek a szinvonalas hozzászolások Very Happy
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség