Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

_riZen_onyxx vs Greeny

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> A csoport Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 28, 2009 4:19 pm    Hozzászólás témája: _riZen_onyxx vs Greeny Hozzászólás az előzmény idézésével

3-0 GG
hunwar és aréna elég szarul ment de ahhoz képest hogy ma fastimpeztem életembe el?ször Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 28, 2009 4:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szépen játszottál CoolT! Smile Egy két hibád volt az elején... a hun v hun ban nagyon hullottak a lovak!

GG! Grat! Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 28, 2009 5:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudom hogy nagyon gáz volt a hun war ty Smile subi te mért nem indultál?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 28, 2009 5:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ggs
els? arab tetszett Smile
kiegyenlített volt Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 12:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CoolT írta:
tudom hogy nagyon gáz volt a hun war ty Smile subi te mért nem indultál?


Mert itt a nyakaom az érettségi és nem lett volna id?m lejátszani... Különben sem érzem mostanában valami jónak magam... Orbitális hibákat ejtek amiket régebben nem. Meg nem akartam a bajnokság menetét bezavarni azzal hogy nem tudom lejátszani a gameket vagy csak kicsit késöbb... Rolling Eyes Sad
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 12:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

korrekt!
amugy gamehez hozzászolva, arabon coolt játék közepe fele volt sokszor olyan, hogy 1,5k-2k fád volt, husbol meg 100 Smile
elöbb kellett volna CAzni vagy mittomén
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 2:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudom mi volt de fullra nembírtam figyelni huns warra anyi dologra amenyire kellett volna és éreztem is már játék közben
hallod subi én is msot érettségizek de még semmit nem tanultam Very Happy és nem is fogok csak matekra
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> A csoport Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség