Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Rocky vs Dave
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> B csoport Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rocky



Csatlakozott: 2008.07.13. Vasárnap 11:49
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 28, 2009 9:58 pm    Hozzászólás témája: Rocky vs Dave Hozzászólás az előzmény idézésével

Bf, arena
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 28, 2009 10:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

haladunk Very Happy
miután letöltöttétek írjátok a fájlnévbe egy .mgx-et, mert az lemaradt Razz


2,
nemjo mapokon játszottatok
igaz nem írtam, de most módosítottam a mapoknál: a mapokat abban a sorrendben kell játszani, ahogy írtam. Pont a ti esetetek miatt. Kimaradt az arab. De Rocky figyelj oda, nem BF, hanem BR a map... most elnézem mert nem írtam le egyértelm?en, hogy egymás után kell ?ket abban a sorrendben játszani, de legközelebb levonok.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 28, 2009 10:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lol aréna dave van benned kitartás.... meg bf? LOL Very Happy tudtok ám olvasni Smile rocky amugy ha van 1000 fád és 200 stoned boomnál nem árt egy 4. tc Smile meg elfarmozni a fátWink
Amugy dave nem tom mit vártál vik warban... halbit? palát? esetleg hc-t v mit? Very Happy

expert rocky FTW Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 28, 2009 11:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

arabia mért nicns?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 1:59 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pötyi arab hol van?
akkor tedd fel a recceket ha minden gamet letoltatok és a leírásba írd bele az eredményt ezzel megkönnyíted az adminisztrációs munkát köszi Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 12:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hehh, priby ennyire bonyolultan fogalmaztál volna a szabályoknál ? Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rocky



Csatlakozott: 2008.07.13. Vasárnap 11:49
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 1:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A br helyett bf teljes mértékben az én hibámVery Happy Arab meg nincs mert Dave-nek nem volt már kedve hozzá.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 2:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem birom
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 8:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezt ujra kéne nyomni.. mivel dave arab player, rocky iien michi szeru,és a válsztot mapok pont rockynak kedveztek ienféle téren, szoval sztem ujra az egészet igy jogos!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 8:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

minek kéne ujranyomni az egészet?
meg honnan veszed, hogy dave arab player, rocky meg michi szerü? hol élsz kunyi? Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 8:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mivel én vagyok a B csoport staffere ezért Dave kérheti a BR és Arab lejátszását újra ha nem kéri marad ez az eredmény!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Rocky



Csatlakozott: 2008.07.13. Vasárnap 11:49
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 9:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem is tudtam, hogy micsi szerü vagyok:D
Ha Dave úgy gondolja ,akár mind3 mat lenyomhatjuk mert télleg úgy fair!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 9:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát azért dave se vmi nagy ara player.. amugy rocky most toppon van pribit is elverte Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 10:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Priby írta:
hol élsz kunyi? Very Happy

LOL Very Happy
kunyi te meg scen player vagy szal nemtudom minek indultálll Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Rocky



Csatlakozott: 2008.07.13. Vasárnap 11:49
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 10:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toppon van amaga 1449 es ratingjével:DDd
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 10:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ugyértem dave inkáb GA,arabia yucatan ieneket játszik, mig rockyval inkáb találkoztam michin arenan vagycsakaz én memoriám tul rovid, mind1 11... legyen amit guti admin mond !! döntsetek Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 01, 2009 11:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

arena roky win

bf - ez nem érvényes

ha ara nemlesz lejátszva al-t kell adni vagy mindkettönek vagy annak aki nem akarta lenyomni.

sztem ezt a hetet pluszba oda kene adni neki hogy a round2 es ellenfelük mellett ezt lenyomják, ha nem akor aszerint amit elöbb leirtam
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 02, 2009 1:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1 pont rockynak! masi k2 gamet vasrnapig toljátok le vagy AW aki nem akarja vagy ne mválaszol,ir!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 02, 2009 1:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

persze persze jolvan
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 02, 2009 3:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

abi a lehet?ség adott nekik én megírtam viszont már priby írta hogy rockynak el van nézve mert nem direkt csinálta a bakit innent?l kezdve írtam azt hogy Dave kérheti a 2 map lejátszását de mivel Priby aki szervezi elnézte Rockynak a tévedést így ha nem kéri Dave akkor marad a 3-0.
De ma fogják letolni újból ha jól értesültem és én is megpróbálok ott lenni nehogy valamit megint elrontsanak Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> B csoport Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség