Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Rocky vs Dave
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> B csoport Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 02, 2009 3:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ö tudja, eddigi huncupok is ott baszodtak el h nemvolt következetesség, ha van szabály aszerint kéne történnie de nekem aztan télleg 8
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 02, 2009 8:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azért néztem el, mert valóban nem írtam oda a szabályokba, hogy abban a sorrendben kell és így kimaradhat pl az arab
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 02, 2009 8:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

leirtad h mindet le kell , azt irtad h BR , nem BF.. mindent leirtál rendesen

talán még a fordulok határidöit kéne percre pontosan leirni minden fordulohoz odairva
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ViolA_DavE



Csatlakozott: 2006.10.18. Szerda 19:33
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 02, 2009 9:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Very Happy Bevallom Péntek este szombat hajnalig Lanpartyztunk a Violákkal. És szombatra beszéltük meg a Rockyval a gémeket.De gémek közbe már úgy éreztem nincs kedvem játszani. ARAB, AV, GA, Yukatan én csak ezeket szeretem.Buzi Vizes mapokon meg nem játszok Smile

Szerintem Rocky nyert. És úgy voltam vele hogy Ki is estem végleg. Erre látom ABI--val kell még játszanom . LOL. Rocky sokkal jobb volt nálam föleg ilyen Szetty Mapokon. Gratulálok Rockynak. De Törökkel Arénán azt se tudom mit csináljak. BF-en. meg szintén. Ott volt minden/ Millió anyag, De leblokkoltam Nem tudtam mit gyártsak. Fáradt is voltam. Egyébként mi az az AL ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> B csoport Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség