Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vista vs AoC (vs XP)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hibák
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 30, 2008 6:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor legyen 6 éve ,mert 2001 ben jelent meg ,saját tapasztalataim alapján ,4 fokot ment lejjebb a vinyó h?mérséklete ,gyorsabb lett a gépem t?le mint egy xpt?l ,ráadásul amikor fölraktam az sp3as cuccot ,sajátgépben rákattintok a c meghajtóra 2x ,nem win32 alkalmazás ,mir?l beszélünk?Very Happy értem én ,hogy egy mezei user akinek van 512 - 1 giga ramja az nem teszi föl ,de a benne lev? pl UAC ,vagy a fejlesztett t?zfal azért el?nyére van ,más kérdés az xpre kiadnak még sp20 at is se lesz benne ilyen ,attól hogy jön az uj vindóz ,még nem lesz elterjedt ,vistának is kellett 1-2 év mire vmit is tudott kezdeni a piacon:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 30, 2008 11:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát én nem mezei user vagyok és 2giga ramom van mégis lassab ez a szaros vista, ha törölsz valamit az bazd meg annyi id? mintha copyznád ezért shift+del el törlök mindent igy meg semmi nincs a kukában aztán semmivel se kompatibilis csak a kártya olvasoval, ha kilépek egy szájbakurt programbol pl igz akkor még ott nekem nyekereg h kilépés meg mégse meg várok aztán valamit faszalog és kilép. hát ne mond nekem h ez gyorsabb mint az xp. az mondjuk igaz h stabilabb a rendszer de az xpvel sincs gond igazábol mondjuk nekem szokott olyat csinálni h este ha töltök akkor ujra inditja magát aztán reggel azt látom h lofaszt nem csinált egész este a gép. szoval vista ratyi
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 30, 2008 11:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha bekapcsolod az UAC-t ,(User Account Control) akkor mindenre rákérdez jóformán ,minden futó alkalmazást engedélyezni kell ,ami nem indításhoz kell ha jol tudom. engem ez már sokszor mentett meg a vírustólSmile az h kikapcsol az lehet hardveres meg szoftveres hiba ,nekem gépem 1-2 hetet szokott vele elcammogni ,aztán restartolom mert lelassul ,sok lesz a szemét a ramba ,de ez el?fordult xpnél is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Okt. 31, 2008 12:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát a vinyo h mennyire hideg v meleg nem az oprendszertöl függ, hanem hogy mien, és menyni alkalmazás fut (meg leginkább attól függ, hogy milyen vinyó... egy wd, hitachi, seagate vagy mittomén kevésbé melegszik mint egy maxtor, v hasonlo jelleg? és minöségü vinyo). De a legegyszerübb rábazsni egy ventit:P, énis ezt teszem, van 4 vinyo a gépben, muszáj vmivel h?teni, föleg hogy egész nap megy, nem azért mert zavarna h meleg, hanem azért, hogy tovább éljen, és ha kikapcsolom ne változzon sokkal a hömérséklete, tudniillik a sok kibekapcsolástol szarodnak el a cuccok:) az uacban meg eleve benne van a t?zfal, de nem kell sp20, t?zfal és szevassz tavasz, updatelni kell idönként és a beépitett keresöt lefuttatni havonta. igen 2001ben jelent meg, azért irtam 7-8 évet, mert lassan 2k9 van:)
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Okt. 31, 2008 5:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2k9 Very Happy
beteg vagy!! Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 05, 2008 12:43 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én csak annyit mondok, hogy tudtommal XP nem kezel le 3,5Gb memóriánál többet, szal ha Lalinak 6Gb-je van, akkor egyértelm?, hogy vistát használjon... Ennyi. Amúgy nekem is az van. És szerintem is jó lenne, ha nem csinálna néha érdekes dolgokat Razz
Pl egy id? után(sok sleep, hibernálás), ha sok explorer volt, akkor egyszer?en nem lehet jobb klikkelni a tálcára meg újabb explorereket megnyitni... Ha bezárok 1-2-t akkor megy minden megint egy ideig stb.... Erre ne mondja senki, hogy ne használjak explorert Razz Nekem az szimpi és kész, csak akkor se kéne ezt csinálnia akármilyen szar. :S
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 05, 2008 11:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hátpedig ne használjál explorert mert nekem nem szimpi
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 05, 2008 7:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

firefokszit kell használni , ramom igen több van mint 3,5 viszont ugyérzem vista gyorsabban müködtette azt a 2-t is ami eddig benne volt ,mint amikor xpt használtam. másik ami számomra el?ny h mindig használja a ram 60% át ,aztán átadja azonnal ha kell ,így gyorsabb az egész:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 05, 2008 10:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lali te szentgothárdi vagy nem?
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 06, 2008 2:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

11++++
élezi az öklétxDDDD:DVery HappyVery HappyVery Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 06, 2008 9:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mondhatni körmend fel?l szentgotthárd fele lakok Rátóton ,az ugy kb félútSmile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 07, 2008 12:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még jo hogy games kihangsulyozta, hogy nemkér oktatást Smile
Amugy az explorer szar Very HappyVery Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
renbo



Csatlakozott: 2008.07.06. Vasárnap 20:30
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: magyar

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 03, 2009 11:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok van egy kis technikai problémám elég érdekes az eset .Remélem valaki tud tippet adniAz a gond, hogy van egy konfig amin már futott az aoe2-conquerors, de most nem megy. Az aoe2 indul, de a conquerors nem. Elsötétül, aztán kicsit más árnyalatú fekete képerny? lesz, aztán visszadob az asztalra, mintha el sem indítottam volna. A videók már nem indulnak. Aoe2-ben indulnak a videók, tehát nem codec hiba. Telepítve vannak patch-ek is, de korábban patch-ek nélkül is ment. Van egy olyan verzió is, amit nem kell telepíteni, az sem indul el. Másik gépekek ugyanezekr?l a lemezekr?l telepített játék tökéletesen fut. Csak hardware hibára tudok gondolni. Memtest-et futtattam, nem talált hibát. A konfig Asus P5B Deluxe, Core2Duo E6300, Asus x1650xt, 2x1GB Kingstone Ram Dual Ch, Win XP ReBorn. Ezen már futott, de sajnos nem tudom mi történt amióta nem megy. Telepítettem másik particióra sz?z XP-t, telpítettem másik partícióra Vistát, ezekkel is ugyanez a helyzet. Javasolták, hogy nézzem át a BIOS beállításokat. Visszaállítottam a BIOSt alapra, nem segített.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 04, 2009 4:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

régebbi vga driver. amugy codek is lehetne az oka, pl nekem anno az ff codekkel nem ment az age :S hardwerrel tuti minden rendben...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hibák Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség