Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

R5 [KX]snatch vs WinstrolDepot_
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> D csoport megbeszélés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 12:18 pm    Hozzászólás témája: R5 [KX]snatch vs WinstrolDepot_ Hozzászólás az előzmény idézésével

Na hallo bocsi tom kissé elörehaladok csak tulakarok leni, mert jovo 7tol lesz sok sok vizsgám és igy most evve ltudnék nyerni idöt?Smile

7végén v jovo 7 hétköznap este? 7 után
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 12:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mondom, ha igzn vagyok, tudok játszani. Kody is rámszólt tegnap, és toltuk is. Sőt, Lui is rámszólt, de éppen Kodyval toltam és mire végeztünk (pedig Kody a tanúm, hogy nem tartott sokáig 11), már nem volt igzn Sad.
szal majd nyomjuk osztcsa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 12:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amúgy kunyi, látom te is a sok smurfhoz vagy szokva, hogy azt hiszed kari=snatch. Elárulom, KX-ben nincs smurf, itt a snatch az snatch, a kari az kari, mole az mole és így tovább Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 2:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

voltam igz-n csak a friends ledobott...meg kokeszal gyakoroltunk...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 4:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TiL_Lui_ írta:
voltam igz-n csak a friends ledobott...meg kokeszal gyakoroltunk...
akkor miért nem válaszoltál? Twisted Evil Wink
Hajnali 2-ig igz képes voltam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 7:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah igen véletlen karira irtam rá aszite mkari az te vagy Very Happy Smile ia msry jolvan akkor majd igzn:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 7:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ha irtál is én nem kaptam meg az üzit, de gyere most fentvagyok, meg fent is leszek!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 16, 2009 12:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[KX]snatch
kénne vmi idöpont mert eza öszefutok igzn nemigen jött össze..Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 16, 2009 1:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tőlem ne várjátok, hogy határidőnapló-szerűen megmondom hánytól hányig jó. Leszek igz-n, ha jó. Azt elismerem, szerda óta nem voltam, de leszek meg, nyugi Smile.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 16, 2009 10:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát pedig ha vasárnapig nem lesznek meg a meccseid, akkor kénytelen leszel...
én tudom, hogy nehéz, f?leg neked meg minden, de tessék megpróbálni
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 17, 2009 12:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó, hát én is adhatok meg idióta időpontokat, hogy nekem csak akkor jó, aztán a többiek úgy sem érnek rá abban az időpontban. Akkor mi lesz? Pl nekem jó a szerda hajnal 5-től 6-ig. Meg csütörtök 23-től másnap 4-ig.

Amúgy meg két hete egész héten ott voltam igz-n, bárki megtalált volna, ahogy kody meg is talált. Többiek miért nem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 17, 2009 7:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vagyok igz-n, bárkivel tolhatom. privizzetek rám, lehet nem ülök éppen a gép előtt, de megpróbálok sokszor odanézni. Aztán ha ma nem, akkor holnap is leszek igzn.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 17, 2009 8:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy meg két hete egész héten ott voltam igz-n, bárki megtalált volna, ahogy kody meg is talált. Többiek miért nem?
TE mért nem találtad meg a többieket ? enyi er?vel ez is lehetne a kérdés
hárítani mindenki tud
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 17, 2009 8:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megyek most akkor tojuk le
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 18, 2009 10:02 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CoolT írta:
TE mért nem találtad meg a többieket ? enyi er?vel ez is lehetne a kérdés hárítani mindenki tud
de te miért osztod nekem az észt?
Amúgy én azért nem, mert igzn nem voltak fent, ahogy pedig mondtam, én végig fent voltam. Ezek után nem értem, hogy minek teszed fel egyáltalán ezt az "okos" kérdést...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 18, 2009 10:05 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VNJ_kunyi írta:
megyek most akkor tojuk le
és milyen érdekes, le is tudtuk tolni...
thx a gémeket. Amit mondtam, az továbbra is érvényes, felmegyek végig a héten igz-re, megtaláltok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 18, 2009 10:41 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

thx a gamekat, jah különben csak annyit kell hogy irni snatchre egy msg-t max vártok pár percet kinek épp mi dolga van és mehet is Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 12:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CoolT írta:
TE mért nem találtad meg a többieket ? enyi er?vel ez is lehetne a kérdés
hárítani mindenki tud

Hát mert nincsenek igz-n. Tegnap is voltam éjfélig. Többieknek miért nem osztod az észt?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 12:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Priby írta:
hát pedig ha vasárnapig nem lesznek meg a meccseid, akkor kénytelen leszel...
én tudom, hogy nehéz, f?leg neked meg minden, de tessék megpróbálni

Priby, én próbálom, kedd óta minden nap vagyok igz-n, az utolsó fordulómat le is nyomtam pl. Többiek? Nekik miért nem javasolsz okosakat? Ők miért ne próbálják meg? Rolling Eyes Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 2:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Snatch velem is kell tolnod, remélem még nem felejtetted el:)
Amikor a kodyval nyomtad akkor lettem volna énWink
Mondok id?ket, csütörtök(ma) este, péntek 5t?l kés? estig. szombat abszulte nemjo, és még a vasárnap ugy du. 5ig jo.
Én fentleszek ilyenkor, remélem összefutunk..
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> D csoport megbeszélés Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség