Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

R5 [KX]snatch vs WinstrolDepot_
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> D csoport megbeszélés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 7:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[KX]snatch írta:

Priby, én próbálom, kedd óta minden nap vagyok igz-n, az utolsó fordulómat le is nyomtam pl. Többiek? Nekik miért nem javasolsz okosakat? ?k miért ne próbálják meg? Rolling Eyes Shocked

Mindenekel?tt azt tarts szemel?tt, hogy vajon miért kell ugyanígy csinálni a schedulet a nagy bajnokságokban? Veszem pédául BCC. Még MSN-t se engedik. Egyszer? oka van. Ha nincs lejátszva a játék, akkor tudnak az adminok dönteni. Ezért akartam én is ezt a módszert. Hiába mondod, hogy te fennvagy egész végig, de ha játék nincs én ebb?l dönteni nem tudok. AW csak úgy adható, ha látom, hogy valamelyik fél próbálkozott.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 9:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Priby írta:
Mindenekel?tt azt tarts szemel?tt, hogy vajon miért kell ugyanígy csinálni a schedulet a nagy bajnokságokban? Veszem pédául BCC. Még MSN-t se engedik. Egyszer? oka van. Ha nincs lejátszva a játék, akkor tudnak az adminok dönteni. Ezért akartam én is ezt a módszert. Hiába mondod, hogy te fennvagy egész végig, de ha játék nincs én ebb?l dönteni nem tudok. AW csak úgy adható, ha látom, hogy valamelyik fél próbálkozott.

Bocs Priby, de nem értem amit írsz. Viszont akkor azt kérdezem, hogy miért csak engem fedsz meg, a többieket miért nem? Ha jól értem, akkor ők próbálkoznak? Nem vettem észre, már megbocsáss.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 9:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mag snatch, te is ráirhatnál az emberekre Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 10:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xSeCh_Ultram írta:
mag snatch, te is ráirhatnál az emberekre Smile

hol?

amúgy miért nem elég az, hogy ott van igz és ott találkozunk? Ez dedós dolog, hogy beírogatom a szabad félóráimat. Jó nektek, hogy így előre tudjátok, hogy mikor van szabad órátok, én nem vagyok ilyen. Szerintem tök egyszerű az, amit én választok, hogy felajánlom "magam" igz-n, aki akar, él is vele, sőt, élt is vele.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 20, 2009 11:23 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[KX]snatch írta:

Bocs Priby, de nem értem amit írsz. Viszont akkor azt kérdezem, hogy miért csak engem fedsz meg, a többieket miért nem? Ha jól értem, akkor ?k próbálkoznak? Nem vettem észre, már megbocsáss.


Csak ne aggódj mások miatt! Wink
Meg lesz a gyümölcse, ha nem próbálkoztak.

Sajnálom, ha dedós dolognak látod, de nem az.
Hadd ismételjem meg, amit a szabályzatba írtam. Megbeszélsz itt a fórumon egy id?pontot, és ugye ezt mi is látjuk. Ellenfeled nem jelenik meg abban az id?pontban, akkor te ezt egy printscreennel tudod igazolni. Innét már csak rajtad áll, hogy AW lesz vagy nem. Nem muszáj ezt csinálni, de er?sen ajánlott. Mert ha 1 hét múlva nincs feltöltve a rec és a nyomát sem látom a megbeszélésnek, senki ne várja, hogy majd az egyik jószív?ségb?l AW-t kap.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 20, 2009 12:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Priby írta:
Csak ne aggódj mások miatt! Wink
Meg lesz a gyümölcse, ha nem próbálkoztak.

Különösebben nem aggódtam, csak azt láttam, hogy engem cseszegetsz, miközben világosan megmondtam, igz-n elér, aki akar Smile.
Priby írta:
Megbeszélsz itt a fórumon egy id?pontot, és ugye ezt mi is látjuk. Ellenfeled nem jelenik meg abban az id?pontban, akkor te ezt egy printscreennel tudod igazolni.

ahh, a mai világban egy printscreen hogyan lehet bizonyító erejű? Gyártok én neked 100-at is photoshoppal, ami azt is bizonyítja, hogy még a fórumra is írtam időpont intervallumokat Very Happy.
Priby írta:
Innét már csak rajtad áll, hogy AW lesz vagy nem. Nem muszáj ezt csinálni, de er?sen ajánlott. Mert ha 1 hét múlva nincs feltöltve a rec és a nyomát sem látom a megbeszélésnek, senki ne várja, hogy majd az egyik jószív?ségb?l AW-t kap.

Ahh, én nem akarok AW-t kapni, én játszani akartam még valamikor (mostanra már nem így áll sajnos), de az tuti, hogy én eddig minden kiírásban, ahol elindultam, lejátszottam a meccseimet. Akár 1v1, akár 2v2 volt. Emiatt azt gondolom, hogy engem baszogatni felesleges dolog Very Happy.
Lényeg a lényeg, hogy nem itt a fórumon, de tegnap este Kokesszel összefutottam igzn fel éjfél körül és megbeszéltük a ma estét. Végre letudom ezt az egészet...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 20, 2009 2:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem se snatch-el van baj, mert ? ha késve is de le játsza a meccseit, és ha nem ír id?pontot akkor meg nem lehet azt mondani, hogy írt és nem volt fent Smile
Aki akarja megtalálja és játszik vele!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 20, 2009 5:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TiL_Lui_ írta:
Sztem se snatch-el van baj, mert ? ha késve is de le játsza a meccseit,

ehhez még csak annyit, hogy tényleg csak az elmúlt hét volt az, amikor nem voltam igz-n, de pl március elején folyamatosan. Azaz, akkor is tudtunk volna meccset játszani, de pl neked nem volt jó, amit elfogadtam. De én bármelyik ligában indultam, időben letoltam a meccseim.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 20, 2009 7:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"ahh, a mai világban egy printscreen hogyan lehet bizonyító erej?? Gyártok én neked 100-at is photoshoppal, ami azt is bizonyítja, hogy még a fórumra is írtam id?pont intervallumokat"

ez a baj sok emberrel, hogy egyb?l a rossz dolgokra gondolnak.. ez a magyar gondolkodásmód lassan már.. am meg kb a jelentkez?k fele leszarja az egészet..
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 20, 2009 8:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hája...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 20, 2009 10:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gab_ írta:
ez a baj sok emberrel, hogy egyb?l a rossz dolgokra gondolnak.. ez a magyar gondolkodásmód lassan már.. am meg kb a jelentkez?k fele leszarja az egészet..

Ugye van az a mondás, hogy rossz az, aki rosszra gondolt. Nem hiszem, hogy van pontos kórképed az én gondolkodásmódomról....Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 20, 2009 11:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem rád értettem amit mondtam, csak sokszor látom, hallom mindig els?nek azt a verziót, hogy milyen egyszer? meghamisítani stb
sztem senkit se kéne nyaggatni, hogy játsszon, ha ennyire nem érdekli AW..
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> D csoport megbeszélés Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség