Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Rocky vs Lui
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Vigaszág Megbeszélés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 30, 2009 10:43 am    Hozzászólás témája: Rocky vs Lui Hozzászólás az előzmény idézésével

Rocky hétvége ok? mert nekem csak az az Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Rocky



Csatlakozott: 2008.07.13. Vasárnap 11:49
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 31, 2009 4:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

okok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rocky



Csatlakozott: 2008.07.13. Vasárnap 11:49
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 08, 2009 9:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na mikor érsz rá te szégyen?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 08, 2009 11:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát figy. hétf?n megyek vissza gy?rbe, addig minden nap ráérek, gyere fel msn, igz, aztán dobjad rám az üzit, és pontosítom mikor s, hol döntenek a halálod fel?l Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 14, 2009 8:42 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah nemtom, hogy lesz, mert én már nemvagyok otthon, és nemtudok játszani, de mondjuk otthon voltam, egy hetet..Én írtam Rockynak, de vagy másnapos volt, vagy nem írt vissza Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 14, 2009 12:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát baz, ezért kell itt irni h lássék a jónép h kki a másnapos, mert ha ezt te mondod nekem hogy rocky vlt másnapos nem te nehezen hiszem el 111
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 17, 2009 4:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

AW Luinak, hétvégén Lui nyomjad le Ultrával
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 18, 2009 5:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én most hétvégén nem vagyok otthon. Jöv? hét végén leszek 100, ha addig nem jo akkor AW...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Rocky



Csatlakozott: 2008.07.13. Vasárnap 11:49
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 18, 2009 7:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na ha aw akkor aw de jövhéten jáccunk egyet:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 18, 2009 8:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az jó h jövöhéten leszel de bazze, volt 2 hetetek, nekünk meg egy, és egyet se toltatok le... ne bassz már fel, hogy nicns 2 órád 2 hét alatt asdadasdasdasdasdasdsa meg rokcy te is bazz.... Very HappyVery Happy
levagytok szidva, gondolkozzatok el ezen a sarokban egy 10 perc erejéigasdasdasd
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 19, 2009 10:58 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na figy Ultra!
Otthon, ha vagyok, akkor van id?m, és lehet?ségem játszani, ugyanis az otthoni routernek tudom a jelszavát és be tudom állítani...
Itt Gy?rben(ahol mellesleg most is vagyok) a kolis router jelszavát nem tudom, ebb?l következik, hogy nem tudok portokat nyitni, de ha tudnék is, se tudnék játszani, mert annyira szar a net, hogy ezt az oldalt is harmadszorra töltötte be...garantált piros ping! Nem mellesleg id?m se nagyon lenne erre, de ha csak az volna a probléma megoldanám..
Aztán amikor otthon voltam egy hétig, én írtam Rockynak, Msnen, szinte mindíg...ugyérzem nem az én saram, hogy nem lett lejátszva.
Na üdv jöv? hétvégén!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 19, 2009 1:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na figy Lui!
Bocsss Very Happy Akkor rockynak szól Razz csak érted 2 hét alatt 3 game na nemá :S
szal ez nekem hihetetlen, de hiszek neked Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rocky



Csatlakozott: 2008.07.13. Vasárnap 11:49
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 19, 2009 2:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na azé ezsem teljesen ígyvan...Very Happy Amikor én írtam neked te mentél el.Amikor te írtál nekem akkor meg nem nagyon voltam játéképes állapotba:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 19, 2009 2:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jövö hétvége Rocky és Lui lejácca + a nyertes lejácca Ultrával és nincs több vita Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 19, 2009 2:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rocky csak verrd meg luit Very Happy nem akarok vele jáccani RazzVery HappyVery HappyVery Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 20, 2009 10:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Énis félek magamtól, hát akkor te mit érezhetsz Smile
Ha rocky nem lesz másnapos, meg én is tudok gamelni, akkor minden további nélkül gg lesz...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 20, 2009 5:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de elbizza magát vki Very Happy
rocky gogogogogo, a te játékod legalább ismerem Very HappyVery HappyVery Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rocky



Csatlakozott: 2008.07.13. Vasárnap 11:49
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 23, 2009 7:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudhatjáok mit rejt a tarsajom gyerekek:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 23, 2009 7:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de szeretnénk a hétvégén látni!
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 24, 2009 12:00 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No, elvileg szombat este, de könnyen AW is lehet rockynak.. Sad
meglássuk
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Vigaszág Megbeszélés Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség