Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

[KX]snatch vs [xSeCh]Kokesz

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> D csoport megbeszélés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 30, 2009 9:37 am    Hozzászólás témája: [KX]snatch vs [xSeCh]Kokesz Hozzászólás az előzmény idézésével

ezt játszátok le hogy eldöljön ki végez a 4. helyen a csoportban
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 30, 2009 1:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én mindenképpen szeretném. Kokesz, most nyugodtan adjál meg időpontokat mikor jó neked, és megpróbálok alkalmazkodni hozzád (ha nem brutálisan rossz nekem Very Happy), csak tényleg toljuk le, én szeretném.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 30, 2009 1:37 pm    Hozzászólás témája: Re: [KX]snatch vs [xSeCh]Kokesz Hozzászólás az előzmény idézésével

Guti_ írta:
hogy eldöljön ki végez a 4. helyen a csoportban

nem emiatt kell lejátszani Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 30, 2009 7:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tényleg legkés?bb péntekig legyen meg

Kokesz üzeni, hogy kedd vagy szerda este iylentájt jó neki 7-8 óra körül
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 31, 2009 10:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Priby írta:
tényleg legkés?bb péntekig legyen meg

Kokesz üzeni, hogy kedd vagy szerda este iylentájt jó neki 7-8 óra körül

Kicsit később nem? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kokesz_
Vendég





HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 31, 2009 10:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondj id?pontokat snatch nekem szinte bármikor jó.Mond meg te mikor érsz rá.
Vissza az elejére
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 01, 2009 7:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kokesz_ írta:
Mondj id?pontokat snatch nekem szinte bármikor jó.Mond meg te mikor érsz rá.

Na, ez tök jó, ez a rugalmasság. Péntekig akkor tuti meg tudjuk oldani.
Figy, én inkább esténként érek rá, mondjuk úgy 9 óra után. Csináljuk azt, hogy felmegyek IGZ-re amint ráérek. Oks?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 03, 2009 2:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma estig legyen meg a meccs, nincs több id? már rá
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vendég






HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 03, 2009 3:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha rajtam múlik, ma este nem lesz meg, ma nem érek rá. Viszont ráértem tegnap és tegnap el?tt is...
Vissza az elejére
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 03, 2009 3:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ahh de örülök, hogy nincs kikényszerítve a loginolt hozzászólás...Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 03, 2009 5:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak Kokesz kedvéért csináltam, mert nem tudott belépni...
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 04, 2009 12:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma vagy holnapra beszéljétek meg már légyszíves.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 04, 2009 1:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

itt az engedékenység
már rég aw-t adtam volna nincsen +hét meg iylenek
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 04, 2009 1:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CoolT írta:
itt az engedékenység
már rég aw-t adtam volna nincsen +hét meg iylenek

Mind a ketten lejátszották eddig minden meccsüket, nem tudom kinek adnál AW-t...
Priby dönt! ennyi
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 04, 2009 2:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

önkényesen eldönteném, vagy egyik se jutna tovább
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 04, 2009 8:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én most ráérek, vagyok IGZ-n is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 04, 2009 10:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor mondom mi lesz. Vasárnap este 10-ig kaptok id?t. Ha nincs meccs, akkor a tanács (Guti, Lui, Ultra, s én közül akik lesznek) összeül és eldönti, hogy ki megy tovább. Akit tovább engedünk, annak szerda estig le kell játszani a vigaszág 1. fordulóját.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 04, 2009 10:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lejátszottuk az imént, nyertem 3:0-ra. Kokesz már lépett is igzről. Ő volt a host, és most nézem, hogy nem találom Arena rec-ét. Kokesz, neked megvan? Addig feldobom az első kettőt.
Ha nincs Kokesznek sem meg, akkor vagy elhiszitek, hogy nyertem, vagy nem Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 04, 2009 11:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

m1 mert a egrosszabb esetben is 2:1 Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> D csoport megbeszélés Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség